Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

RTL ma być zablokowana na czas trwania gali..tylko u szwabów będzie chodziło :confused4:

jeszcze wczoraj było za darmo: http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110905/SPORT_BOKS_WALKI/248500481

coś się dziś zmieniło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na spotrklubie reklamowali walkę i na koniec powiedzieli "widzowie sportklubu nie płacą",chwyt reklamowy :mysli:

ja mam UPC i na wszelki wypadek zapłacę,bo nawet,gdyby sportklub transmitował nieodpłatnie walkę,to UPC może zablokować ten program na czas walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście, ile we Wrocku wołają za noc w hotelu przed walką? :polew:

wiem, że za tą noc, kiedy jest walka, krzyczą minimum 300 zł :decayed: miałem się gdzieś przekimać ale z takimi cenami to wracam po walce do domu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robią szopkę z nimi..... wczoraj Panowie pokazywali trening w galerii handlowej niedaleko mnie... ludzi było od zaje.....nia a Ci poskakali pomachali rękoma i poszli :polew: :polew: :polew:

Nawet to opisali..... http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,10249445,Przed_walka_Adamek_Kliczko__walczacy_z_cieniem.html

Jakby ktoś chciał wyludnić Wrocław to jedna mała bombka wczoraj i połowy miasta nie ma :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu mowili dzisiaj,ze bilet w pierwszym rzedzie 12tyszl :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się tym wszystkim, co chcą obejrzeć to na żywo za chore pieniądze. :confused4:

jakie chore ? [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________

W radiu mowili dzisiaj,ze bilet w pierwszym rzedzie 12tyszl :naughty: :naughty:

pierwsze rzędy po 3 tys też były[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:50_________________________________________________słuchajcie dalej radia i ich głupot :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3kPLN to nie chore pieniądze za walke na zywo?

40PLN za PPV :polew:

A dzien pozniej walke pokaze wiekszosc stacji, o serwisach internetowych nie wspominajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny były bodajże od 156 zł, Ja akurat mam za 360, czy to chore pieniądze ? polecam jechać chociaż raz zobaczyć walkę na żywo i przekonać się jakie tam są emocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzien pozniej walke pokaze wiekszosc stacji, o serwisach internetowych nie wspominajac

Tylko co mi po oglądaniu walki na drugi dzień jak już będę znał jej wynik, emocje są jak się na żywo ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa ta cała gala :?:

od 17 chyba

A Adamek ma walczyć o której :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem walkę w HD, wpadają znajomi złożymy się po parę groszy i git a nie gdzieś chodzić i szukać knajpy z transmisją gdzie jest wszystko już zarezerwowane :gwizdanie:

Także mam wyjeebane na to :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest conajmniej 6 godzin atrakcji...

Dla porównania ceny biletów na mecz Polska-Niemcy: 60zł, 120zł, 180zł i 240zł ( 2 godziny mocno wątpliwych wrażeń )

Chyba jednak ta gala wcale nie jest taka droga :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...