Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam że walki Zimnoch-Pineska długo nie zobaczymy,jedynie odbędzie się wtedy jak będą pewni że Pineska go pokona....:naughty:

---------- Post dopisany 14-02-2013 at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2013 at 02:00 ----------

Od samego początku jak tylko zmienił wagę to wiedziałem że ten pajac nie ma jaj ....:thumbdown:

IBF ZRZUCA ADAMKA O DZIEWIĘĆ MIEJSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wymięka wie że by nie dał mu rady . Widzieliście jego ostatnią wygraną , żenada . To już chyba jego rychły koniec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że w Polsce nikt nie proponował Adamkowi żadnej walki.Czyżby ten wielki bohater tak się posrał wyjść do ringu z Kubratem Pulewem....:facepalm:

http://www.boxing.pl/forum/newsy/19858-kmita-nie-ska-adalia-my-adnej-oferty-adamkowi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczko wybił mu z głowy boks w wadze ciężkiej i teraz nie bardzo wie, co ma ze sobą zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jak nigdy wypada z boksu.Gołota każdy wie jak to było jak go nie robili w c**ja to znowu wypadek itp.Adamek zamiast zostać tam gdzie było jego miejsce to mu odjebała i wyszedł na frajera.Wach też poszedł na skróty i ciężko będzie mu się teraz z tego podnieść.

Obecnie na przyszłość zostaje nam Master któremu kibicuje ...:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jak nigdy wypada z boksu.Gołota każdy wie jak to było jak go nie robili w c**ja to znowu wypadek itp.Adamek zamiast zostać tam gdzie było jego miejsce to mu odjebała i wyszedł na frajera.Wach też poszedł na skróty i ciężko będzie mu się teraz z tego podnieść.

Obecnie na przyszłość zostaje nam Master któremu kibicuje ...:thumbup1:

J a tam lubię jeszcze boks Kołodzieja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze Diablo w cruser:wink:

Krzysiek ma 32 lata powinien walczyć jak przystało na mistrza pasa WBC, ale w PL jest jak jest niby nic się nie opłaca bo przecież najpierw cała banda promotorów itp musi sobie wypchać pełne kieszenie kasą, zamiast inwestować i organizować gale dla swoich zawodników.

Podobnie jest z Pawłem 33 lata wysoko w rankingach i nic po za tym.Organizują patałachy gale takie jak Najman -Saleta czy Gołota - Saleta a prawdziwi zawodnicy siedzą albo dostają takich przeciwników że wychodzą tylko po wypłatą....:facepalm:

Jak to kiedyś powiedział Don King po pobycie w PL ubogie społeczeństwo i ubogie gale.

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

A co wy na to , ja bym chciał tego rewanżu .

Fakt: będzie rewanż Gołota - Adamek - Sport - WP.PL

Przykro mi to pisać ale Andrzej powinien się leczyć,bo jego stan zdrowia psychiczny jaki fizyczny jest na prawdę coraz gorszy i to że cały czas trenuje ćwiczy to bardzo dobrze jak on to mówi. Jak skończę z boksem to nie będę miał po co wstawać rano i moje życie nie będzie miało sensu.Ale nie walki rozumiem jakieś sparingi itp i tu się dziwie Gmitrukowi przecież tak niedawno mówił że Andrzej powinie sobie dać spokój z boksem i dziwi się trenerowi że mu tego nie wytłumaczy.

I co mamy dzisiaj jak wchodzi w grę kasa.

Co do Adamka jeśli zgodzi się na ta następną beznadziejną walkę to naprawdę u wielu kibiców (których ma już bardzo mało) straci na bardzo długo szacunek ....:thumbdown:

Ale już ktoś kiedyś powiedzioną że Adamek jest tak pazerny że on z nikim i z niczym się nie liczy za kasę by walczył nawet z własna matką aby tylko przeciwnik był od niego słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu jest żałosny ....:facepalm::facepalm::facepalm:

Do tego sportu trzeba mieć jaja .... :laughing2:

---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Lista zawodników biorących udział w jutrzejszym turnieju Prizefighter Londyn.

Jak Albert dobrze wypadnie to prawdopodobnie będzie walka w PL z Adamkiem

Martin Rogan (15-3, 7 KO) vs Albert Sosnowski (47-5-2, 28 KO)

Audley Harrison (28-6, 21 KO) vs Claus Bertino (15-4, 8 KO)

Ian Lewison (6-1-1, 3 KO) vs Timo Hoffman (40-7-2, 23 KO)

Travis Walker (39-8-1, 31 KO) vs Derrick Rossy (26-5, 14 KO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak późno zmontowali ten film ale serdecznie polecam młodym i niedzielnym kibicom boksu....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki do której można zamawiać PPV na galę w gdańsku ?

jak do 18 zamówisz to masz gwarancję ogladania walki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...