Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zalozcie oddzielny watek Q vs H jesli macie ochote.

Opublikowano

osobiście jak robiłem program - po mnie wjechała na hamownie A6 3.0tdi w automacie - wyszło 280ps i 560nm ( jeżeli się nie mylę )- czyli chyba skrzynia nie jest problemem :wink4:

ale kolega pytał o Multitronic. a 3.0Tdi wystepuje tylko z Tiptronikiem, ktory bez problemu znosi momenty rzedu 550nm...

dokładnie, chodziło mi o multitronic 2giej generacji. coprawda nie mam 3.0 a 2.7 TDI z tą nieszczęsną skrzynką. słyszałem różne opinie ale częściej radzili żeby został na serii..

Opublikowano

Oni chyba faktycznie mają coś nie tak z tą hamownią w Elpro-sys bo u mnie w średnim zakresie obrotów wykres jest również pofalowany i to podobno nie drugi taki przypadek :gwizdanie:

Program zacny :good: Zacny silniczek :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Oto wynik finalny piatkowego strojenia. W aucie został usunięty DPF mechanicznie oraz softowo, zrobiony duzy centralny IC, wydech 3 cale, remap sterownika silnika.

a4dynosoft.png

Najważniejsze ze zmian to obniżona temp EGt oraz moc ciągnie do 4500 tyś obr a nie jak większośc 3800.

Wszystkie prace mechaniczne wykonane we wrocławskim oddziale firmy Dynosoft, strojenie Ali Dynosoft Tychy.

Opublikowano

piekne kreski :cool1: alez to musi chodzic z tym 600 niutona :blink:

Opublikowano

Patrox jakie tam masz turbo?

Opublikowano
  • Autor

Patrox jakie tam masz turbo?

seria

Opublikowano

o ile spadło EGT ... ?

czy to juz koniec wydajnosci seryjnych gratow ?

Opublikowano

o ile spadło EGT ... ?

czy to juz koniec wydajnosci seryjnych gratow ?

Wg. nas turbo jest za małe,ale nikt juz nic w aucie nie będzie robił.

Opublikowano
:shocked: ,dajcie Panowie jakis filmik z przejazdu, co ze skrzynią , bo pewnie przy tej mocy to zamyka obrotomierz na 6 bez problemu.Pozdr.
Opublikowano

zabijaka :kox: gratki za piękny mod :decayed:

Opublikowano

600 niutów :OMG: Teraz to już całkiem miło się musi zbierać :kox: :kox: Tylko ta chmurka czarna na końcu nie ładna była :rolleyes: Ile mniej więcej do setki teraz ma ta maszyna?

Opublikowano

Jak tam wał ? Nie drży ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

A jak tam sprzeglo? :kox:

Opublikowano

wał jest ten z grubszych i nie drży :)

Opublikowano

pewnie kolo 5s :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieje, ze Patrox w wolnej chwili nakreci pare sprintow.

Opublikowano
  • Autor

Jak tam wał ? Nie drży ? :naughty: :naughty:

Poziek Wał nie drży ale faktycznie największa bolączką tych aut jest własnie to. W przeciwnym wypadku gdyby nie drżacy wał to od 2 tys miałbym płasko 570Nm do końca a takto trzeba było schodzić z niutonem przez wał. Tak w ogóle to chciałem się tak dla jaj z Toba ustawić w niedziele ale coś szybko pojechałeś:)

Opublikowano

Jak tam wał ? Nie drży ? :naughty: :naughty:

Poziek Wał nie drży ale faktycznie największa bolączką tych aut jest własnie to. W przeciwnym wypadku gdyby nie drżacy wał to od 2 tys miałbym płasko 570Nm do końca a takto trzeba było schodzić z niutonem przez wał. Tak w ogóle to chciałem się tak dla jaj z Toba ustawić w niedziele ale coś szybko pojechałeś:)

A orientujesz się czy ten z b8 240KM ma sporo większe możliwości niż ASB czy to wychodzi to podobnie?? :mysli: Bo gdzieś czytałem że to całkiem inne motory :gwizdanie:

Opublikowano

Niezły łamacz kręgów szyjnych :blink::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.