Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6


Czaro_22

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę napiszę o swoim aucie bo było deczko skromnie :gwizdanie:

Marka/Model: Audi A4 B5 Sedan

Rok produkcji: 1997r

Silnik: ADP 1.6 101KM 145 Nm

Wersja wyposażenia:

ABS, ele. Lusterka i podgrzewane, ele szyber dach, brak klimy niestety, tapicerka welurowa, o takich rzeczach jak podgrzewana tylna szyba czy 2x podłokietnik chyba nie trzeba pisać w przypadku Audi gdyż jest to oczywiste ze muszą być :P

17' Felgi włoskiej firmy Alessio + opony 225/45/17 (obecnie przód 215/45/17 tył 225/45/17) Lampy poliftowe zespolone i mała turystyczna gleba -30mm I to tyle narazie

Po około roku czasu jeźdżenia kupiłem pokrowce z eko skóry od jednego z userów A4-klub-polska, mimo iż nie mam klimy są ok :gwizdanie: do tego doszło radio Panasonica na zwykłe CD-Audio(lepsza jakość dźwięku niż w przypadku MP3), zostały wymienione również przeguby (zewnętrze + wewnętrzny)

Późniejsze naprawy: Po około roku i 3 miesiącach przyszedł czas na naprawę szklanek, po wyjęciu okazało się ze jest dużo więcej do roboty.. Wiec trzeba było brać się do roboty.Wymiana szklanek, wymiana pompy oleju, wymiana panewek, szlifowanie wału korbowego, pierścienie na tłokach, wymiana tłoków

th_101_5500.jpgth_DSC00005-1.jpgth_DSC00019-1.jpgth_IMAG0040.jpgth_IMAG0047.jpgth_SDC11891.jpg

Ostatnią rzecza jaką wykonałem było przyciemnienie tylnych szyb x2 tył x2 trójkąty x1 tylna szyba :kox:

Nadszedł czas na polakierowanie felg i na wiosen Audica przywdzieje już czarne felgi :good:

th_IMAG0123.jpg

th_IMAG0124.jpg

th_IMAG0126.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło zmienić lampy i felgi i już jest :kox:

Ale widzę, że zmienione są też kierunki boczne i przedni grill.

Przez rant felga się wydaje trochę mniejsza ale generalnie nie wygląda źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no fajna furka :P podoba mi sie zielona Audiczka jakos ten kolor do mnie przemawia :) jak bedziesz mial czs wrzuc wecej fotek i tak jak reszta swiatełka odmlodzily ja i gril tez :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio zielony jest popularny :kox::naughty:. Wszystko ok, poza dwiema rzeczami, które mi nie pasują to dla mnie za słaby silnik i wzór felg dałbym inny, ale ważne żeby właściciel był zadowolony z samochodu i teraz tylko życzyć bez awaryjnej eksploatacji :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie sie swieci :good:

ps: nastepnym razem jak bedziesz robil fotki to nie wyginaj tak bardzo rąk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ładnie się prezentuje... :good:

Pokaż co tam w środku widać :wink4:

Narazie jedno takie jedno foto, w środku w sumie bez rewelacji fabryczne radio, brak klimy, ele. szyber, ele. okna z przodu :P

62478971000350427295_thumb.jpg

Dywaniki zmień bo guma nie pasuje do audi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rade na 17 :decayed: A spalanie to nawet nie wiem brak fisa :gwizdanie: :kox:

no to już wiesz jaki będzie następny mod...

...FIS :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to liczyc nie umiesz? :decayed:

Nie liczyłem ile to to spala w ogóle :naughty:

Być może za jakiś czas będą zegary z fisem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem.. Poprzedni właściciel wwalił mnie na przysłowiową minę prze około rok czasu wsio ok a potem wysyp napraw

o przepraszam, nie jestem jasnowidzem zeby wiedziec co sie z autem bedzie dzialo za rok, ja nim jezdzilem 2 lata i sprzedalem tylko ze wzgledow finansowych, zreszta widziales ze kupe rzeczy w nim wymienilem, samochod to skarbonka, szczegolnie audi wiec trzeba sie liczyc i z takimi rzeczami, wiec nie mozesz miec do mnie pretensji.

Jesli chodzi o audi to niepotrzebnie zmieniles springi, nie wiem w czy ci przeszkadzaly, sterczy teraz jak koza, pokrowce nawet dają rade, bede zaglądał co wymodzisz, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem.. Poprzedni właściciel wwalił mnie na przysłowiową minę prze około rok czasu wsio ok a potem wysyp napraw

o przepraszam, nie jestem jasnowidzem zeby wiedziec co sie z autem bedzie dzialo za rok, ja nim jezdzilem 2 lata i sprzedalem tylko ze wzgledow finansowych, zreszta widziales ze kupe rzeczy w nim wymienilem, samochod to skarbonka, szczegolnie audi wiec trzeba sie liczyc i z takimi rzeczami, wiec nie mozesz miec do mnie pretensji.

Jesli chodzi o audi to niepotrzebnie zmieniles springi, nie wiem w czy ci przeszkadzaly, sterczy teraz jak koza, pokrowce nawet dają rade, bede zaglądał co wymodzisz, pzdr

Wiedział nie wiedział to co ty wymieniłeś było niczym w porównaniu z naprawą silnika, do tego lampy niby poliftowe a od Anglika, auto nawet nie przeszło by badania technicznego zamiast doświetlać prawą stronę świeciły na lewo, poza tym skoro tyle w nim wymieniłeś to po co sprzedawałeś ? Napewno mechanik u którego to robiłeś oświadczył Ci ze silnik jest zajechany i przekraczało to twoje możliwości finansowe i dla tego go sprzedałeś cóż było mineło auto jest teraz w dobrej kondycji. Nie warto teraz marudzić i się kłócić jcb co zapraszam na PW. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak nie umiesz dobrego samochodu kupic to do siebie miej pretensje, ogladales go 2 razy, wszystko bylo jak na dloni widoczne, bylo sobie nowego kupic to bys nic nie musial robic, lampy widziales jakie są, a czemu sprzedawalem to juz ci mowiem i nie bede sie powtarzal, napewno rzuciles troche grosza na naprawe ale tak jak pisalem audi to drogi samochód w utrzymaniu, mogles kupic seicento to bys nie bulił tyle na naprawy, z pw nie skorzystam bo nie widze takiego sensu, widziales co brales, pretensje miej do siebie, dbaj o fure, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak nie umiesz dobrego samochodu kupic to do siebie miej pretensje, ogladales go 2 razy, wszystko bylo jak na dloni widoczne

Przepraszam Cie bardzo, niby jak wszystko było widać jak na dłoni ? Co ja zaglądałem do silnika ? Rozkręcałem go ? Nie....I twierdzisz ze nie umiem dobrego samochodu kupić ? Wiec zapewne wiedziałeś co z silnikiem się dzieje. Twierdziłeś też ze z autem wszystko w porządku wiec Ci zaufałem bo wyglądasz na uczciwego gościa. Cóż NVM :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...