Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o takim modzie??

Kombinował ktoś coś podobnego?? Dużo przeróbek trzeba zrobić?? (chodzi mi o przód)

Opublikowano

dla mnie masakra ,,,, kaleczenie auta :thumbdown:

Opublikowano

operator kamery kozak :polew: :polew: :polew:

tuning tragedia, ale jak Tobie się widzi to na ebayu są całe zestawy do przeróbki, poszukaj

Opublikowano

Powinni wyjąc te cegły z bagażnika, bo auto wygląda jak kot przycupujący w kuwecie :sick3:

Opublikowano

Dla mnie porażka. :thumbdown: Zależy kto co lubi... Swoją drogą ktoś musi mieć za dużo kasy i trochę być skrzywiony żeby coś takiego robić... :tongue4:

Opublikowano

Dramat... :blink:

Opublikowano

co jakiś czas widzę że ktoś wrzuca na forum taką B5 -teczkę z przodem B7ki do oceny ....

Opublikowano

Było już o tym wiele razy na forum :szukaj: Co do modyfikacji to kwestia gustu no i oczywiście wykonania, jakości użytych elementów itd.

Opublikowano

Ale paskuda :sick3:

Opublikowano

Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie z takimi pomysłami, pozabijałbym tych co tak kombinują :wallbash:

Jedyną przerubke jaką bym robił to z B6 cabrio na B7 cabrio bo nikt nie jest w stanie zauważyć tej przeróbki bo oprócz przodu jest praktycznie wszystko takie samo.

Opublikowano

ktos moze sie napracowal ale mi sie osobiscie to nie podoba wolalbym sprzedac brata :) i kupic b7

Opublikowano

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Opublikowano

Kolejna masakra :sick3:

Opublikowano

Rzeczywiście zjawiskowe, zjawiskowo wiejskie.

Nie dość, że ten przód kompletnie nie pasuje to jeszcze kolor jest beznadziejny.

Ten samochód wygląda za plastikowo :sick3:

Opublikowano

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Ciekawe :mysli: Masz więcej informacji na ten temat ?

Opublikowano

po raz kolejny :sick3: choć jakość wykonania na wysokim poziomie

Opublikowano

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Ciekawe :mysli: Masz więcej informacji na ten temat ?

Widze ze się napaliłeś :naughty:

Opublikowano

Co sądzicie o takim modzie??

Kombinował ktoś coś podobnego?? Dużo przeróbek trzeba zrobić?? (chodzi mi o przód)

dla mnie masakra ,,,, kaleczenie auta :thumbdown:

operator kamery kozak :polew: :polew: :polew:

tuning tragedia, ale jak Tobie się widzi to na ebayu są całe zestawy do przeróbki, poszukaj

Powinni wyjąc te cegły z bagażnika, bo auto wygląda jak kot przycupujący w kuwecie :sick3:

Dla mnie porażka. :thumbdown: Zależy kto co lubi... Swoją drogą ktoś musi mieć za dużo kasy i trochę być skrzywiony żeby coś takiego robić... :tongue4:

Dramat... :blink:

co jakiś czas widzę że ktoś wrzuca na forum taką B5 -teczkę z przodem B7ki do oceny ....

Było już o tym wiele razy na forum :szukaj: Co do modyfikacji to kwestia gustu no i oczywiście wykonania, jakości użytych elementów itd.

Ale paskuda :sick3:

Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie z takimi pomysłami, pozabijałbym tych co tak kombinują :wallbash:

Jedyną przerubke jaką bym robił to z B6 cabrio na B7 cabrio bo nikt nie jest w stanie zauważyć tej przeróbki bo oprócz przodu jest praktycznie wszystko takie samo.

ktos moze sie napracowal ale mi sie osobiscie to nie podoba wolalbym sprzedac brata :) i kupic b7

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Kolejna masakra :sick3:

Rzeczywiście zjawiskowe, zjawiskowo wiejskie.

Nie dość, że ten przód kompletnie nie pasuje to jeszcze kolor jest beznadziejny.

Ten samochód wygląda za plastikowo :sick3:

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Ciekawe :mysli: Masz więcej informacji na ten temat ?

po raz kolejny :sick3: choć jakość wykonania na wysokim poziomie

ja powiem tak, jezeli patrzec tylko na przod auta a nie na całosc to wykonany jest dobrze i podoba mi sie. Ale biorac pod uwage caly samochod to rzeczywiscie jest masakra :decayed:

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Ciekawe :mysli: Masz więcej informacji na ten temat ?

Widze ze się napaliłeś :naughty:

Rzwczywiscie zjawiskowa :kox:

Opublikowano

Obejrzyjcie auto forumowicza DeeJaykill(nie pamietam czy dobrze napisalem nick). On stworzyl cos podobnego na bazie avanta B5 :hi:

Opublikowano

W rzeszowie jakas firma tunningowa stworzyla podobne cudactwo.

Ciekawe :mysli: Masz więcej informacji na ten temat ?

Widze ze się napaliłeś :naughty:

:no: Dla mnie najlepsze rozwiązanie dla B5 to kierunek RS4:evil: a nie jakieś single frame. Pytam bo nic o takiej firmie na terenie Resy nie słyszałem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.