Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

i co jest roznica czy pierlodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też :gwizdanie:

ale jak to mówił porucznik Borewicz... "się skacze, się pływa, ciałko też się ma za***iste" :kox:

i co jest roznica czy pierlodą?

na razie przejechałem z nią ~10km, ale różnica jest, może nie kolosalna, ale warto :good:

Dopisany: 02 Październik 2010, 22:50_________________________________________________

:naughty:

dscn1585d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź się tu nie brandzluj tym VT, Avusy 3 bym u Ciebie widział i byłby :kox:

felgi to na razie sprawa drugorzędna :gwizdanie:

niedawno rozmawiałem z Aligatorem i bez mocniejszego sprzęgła nie mam się co u niego pokazywać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź się tu nie brandzluj tym VT, Avusy 3 bym u Ciebie widział i byłby :kox:

dokładnie jak mówisz i 18cali i gleba normalnie bym sie obejrzał na ulicy za Toba :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaki photosklep? A już myślałem że tak ładnie se leży :)

nie no, aż tak nisko nie jest niestety... aktualny setup jest taki że palec wchodzi między błotnik a oponę i to takie rozsądne minimum na drogach po których jeżdżę :disgust:

Dopisany: 05 Październik 2010, 22:55_________________________________________________

Graty z B.M. Custom już do mnie jadą :kox:

Ragga się postarał, brandzluje się od samego patrzenia na fotki :jerk: :jerk: :jerk::bag:

dsc02874n.jpg

dsc02873k.jpg

dsc02872n.jpg

dsc02881gu.jpg

dsc02887uo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne graty :kox: Jak się odkuje trochę to też na pewno wyślę do niego paczuszkę :naughty: Zmieniłeś już zawias. Pokaż jak koza stoi :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że ręczny Ci elegancko zrobił, ja się za to biorę w sobotę i zakładam wszystkie graty :slina:

Twój to był prototyp, tak jak mówiłeś. Teraz Ragga opatentował inny sposób i z tego co wiem to chyba jeszcze Moskalowi będzie robił tak jak mi :kox:

No ładne graty :kox: Jak się odkuje trochę to też na pewno wyślę do niego paczuszkę :naughty: Zmieniłeś już zawias. Pokaż jak koza stoi :nabijasie:

Zmieniłem, ale fura od poniedziałku stoi w garażu bo kierownicy nie mam :decayed:

Od razu mówię, wygląd dramat z elementami komedii :decayed: mimo że zostawiłem dystanse 15mm na koło...

Dopisany: 21 Październik 2010, 19:41_________________________________________________

Tak z ciekawości chłopaki ile taka przyjemność u Ragi kosztuje?

tak jak w cenniku :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135518.msg1620924#msg1620924

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...