Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany jakie planujesz na pewno na + kiera i fis w środku zrobi robotę no i felga z zewnątrz poprawi wygląd. Auto od razu młodsze o 2-3 lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunka nareszcie dorobila sie alu :kox: padlo na 16" no ale kit nic na to nie poradze :) lepsze to niz kolpak :decayed:

ffa698abafe9fbd7med.jpg

c65f7e4fb5b23110med.jpg

0add34f9eb104682med.jpg

1b6b2f09bb355115med.jpg

e8eca3e24122f09emed.jpg

8a13db045821475cmed.jpg

do tego jeszcze podloketnik i czekam na nowe dekory mysle ze w nastepnym tyg juz beda :naughty:

99f194f411dfad57med.jpg

i oswietlenie wnetrza w ledach:

526567e51dde0602med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padlo na 16" no ale kit nic na to nie poradze

autko rodziców ?

ale luzik , jak już będzie Twoje , to wrzucisz jakieś ładne 17" i będzie pięknie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padlo na 16" no ale kit nic na to nie poradze

autko rodziców ?

ale luzik , jak już będzie Twoje , to wrzucisz jakieś ładne 17" i będzie pięknie :good:

no rodzicow :confused4: narazie mam 16lat wiec powoli do przodu mysle ze za 2 lata na 18stke bedzie albo zmiana feli :decayed: albo auta na ladnego polifta jakies 1,9 TDI albo 2,8 :)[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 11:31_________________________________________________

czeka mnie malowanie dokladek w kolor

dowiadywales sie jaki koszt farby?? rozumiem, ze po numerze dobierasz?

farbe mam dorabiana po numerze i placilem z tego co pamietam 115zl za 1l + do tego bezbarwny podklad i uelastyczniacz [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 11:33_________________________________________________

daj link do tych ledow no i szkoda ze 16 !! :confused4:

kup sobie poprostu zarówki ledowe 1szt. rurkowa 2sztuki postojowek na wcisk i 2 szt.zarowek tez postojowych tylko ze nie na wcisk tylko wkrecane. z tymi ostatnimi jest tak ze bedziesz je musial rozlutowac i zmienic biegunowosc bo w Audi oswietlenie sterowane jest minusem :) ale spokojnie dasz sobie rade :wink4::good: a warto zmienic bo naprawde fajnie to wyglada :good: nie wiem czy ktos zauwazyl ale te czerwone diody tez sam robilem :decayed: za***iście oswietla to tunel i galke od biegow :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 11:37_________________________________________________Mysle ze niedlugo do auta zawita nowa kiera :cool1: no i oczywiscie xenio :) w domu lezy jeszcze tylni zderzak z polifta(czeka na malowanie)...teraz tylko poluje na ladne kubelki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/video/353ec458cd60574b.html

353ec458cd60574bm.jpg

maly filmik pokazujacy jak w OOOO gra :) moze szalu nie ma i filmik nie oddaje tego co tak naprawde sie w aucie dzieje :wink4: trzesie sie wszystko :decayed: tylna polke musze wygluszyc bo bardzo dudni i bardzo to wkurza :wink4: czeka mnie jeszcze zmiana glosnikow z przodu na PB tylko zastanawiam sie jeszcze dokladnie nad modelem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że 16", ja się przymierzam do 17" avus lub jakieś inne mają być czarne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że 16", ja się przymierzam do 17" avus lub jakieś inne mają być czarne :>

narazie zostanie 16" ale mysle ze za rok bedzie zmiana :naughty:

dziś zalozylem xenony 6K barwa ladna :wink4: teraz audiczka czeka na male malowanko i lekkie poprawki co bedzie sie dzialo dalej nie wiem :decayed: czas pokaże :wink4:

2ccb602e7ce7f6c4med.jpg[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:32_________________________________________________dzis polecialy chromy wokol szyb :thumbdown: teraz jest o niebo lepiej :kox: mala fota strzelona na szybko :naughty:

5facaa56ea3a1c51med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że 16", ja się przymierzam do 17" avus lub jakieś inne mają być czarne :>

narazie zostanie 16" ale mysle ze za rok bedzie zmiana :naughty:

dziś zalozylem xenony 6K barwa ladna :wink4: teraz audiczka czeka na male malowanko i lekkie poprawki co bedzie sie dzialo dalej nie wiem :decayed: czas pokaże :wink4:

2ccb602e7ce7f6c4med.jpg[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:32_________________________________________________dzis polecialy chromy wokol szyb :thumbdown: teraz jest o niebo lepiej :kox: mala fota strzelona na szybko :naughty:

5facaa56ea3a1c51med.jpg

Robi się naprawdę ładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli do przodu :tongue4: jak myslcie na jaki kolor mlowac lustra i zaciski od hebli?? :wink4:

zółty lub seledynowy róz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski mam zółte i chyba je tylko poprawie :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 11:10_________________________________________________dzis nareszcie podlokietnik zostal zamontowany :) jeszcze bede male poprawki do dobrze nie dolega to tunelu z polifta :naughty: auto nareszcie doczekalo sie prania srodka, wyciagajac fotel zauwazylem 2 kostki jedna czerwona druga zolta, od czego jest ta zolta? :mysli: od poduszek? bo nimy powinienem miec 2 a caly czas wyskakuje mi blad poduszki powietrznej lewej bocznej, czyli napewno nie chodzi o poduszke kierowcy tak? bo z tego co pamietam raz mialem blad poduszki lewej przedniej i to tyczylo sie poduszki w kierownicy :mysli: czyzbym w audi mial 4 poduchy? dodam ze na fotelach nie ma nigdzie napisu airbag

df702728228c2b32med.jpg

943a3e0d75ac812cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółta jest od poduch w fotelach , czyli wcześniej musiałeś mieć inne fotele , a w czerwonej siedzą kable od sterowania elektrycznego i kontroli pasów,

ale ty masz tylko pin od kontroli pasów,

wiec kiedyś były inne fotele w tym audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółta jest od poduch w fotelach , czyli wcześniej musiałeś mieć inne fotele , a w czerwonej siedzą kable od sterowania elektrycznego i kontroli pasów,

ale ty masz tylko pin od kontroli pasów,

wiec kiedyś były inne fotele w tym audi.

zolta steruje zaplonnikami poduszek w fotelach, czerwona wtyczka z brazowym kablem to tzw "masa" [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 19:25_________________________________________________

żółta jest od poduch w fotelach , czyli wcześniej musiałeś mieć inne fotele , a w czerwonej siedzą kable od sterowania elektrycznego i kontroli pasów,

ale ty masz tylko pin od kontroli pasów,

wiec kiedyś były inne fotele w tym audi.

zolta steruje zaplonnikami poduszek w fotelach, czerwona wtyczka z brazowym kablem to tzw "masa"

tak jak napisal mysliwiec,powinienes miec fotele z poduchami :good: zapraszam do dzialu sprzedam :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź boki siedzeń - u mnie wystaje "metka" z napisem airbag :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...