Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam u siebie taką alcantarę , teraz myślę o mieszku z czarnej alcantary http://img843.imageshack.us/img843/8999/alcantarath.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/8999/alcantarath.jpg[/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak :wink4: podoba mi sie ta fela jak ma takie dodatki czarnego :slina: nie typowo srebna tylko w czarnym środkiem :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

Ja mam u siebie taką alcantarę , teraz myślę o mieszku z czarnej alcantary http://img843.imageshack.us/img843/8999/alcantarath.jpg

rób czarna :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________podsufitówka z polifta powinna pasowac bez problemu bo mojej no nie? :mysli: te cale daszki przeciwsłoneczne sa węższe ale powinny pasic? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam od jakiego goscia ale wiem ze dalem za nia 30zl z wysylka bez kleju 2m bieżące :) i tak teraz musze kupic znowu bo na podsufitówke juz mi nie straczy :) a ten kawałek co mi zostal jest idealny ba obicie tylnej połki :kox:

wojciu ja kupowałem alcantare tego typu jak pokazujesz i powiem Ci że po roku jest kiszka na boczku od drzwi, wyślę Ci później foto, ale może pośmigaj sobie na razie z gałką parę miesięcy i oblookaj czy nie "łysieje" bo głupio później całe auto z kleju czyścić... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym też zrobił podsufitkę z alkantary i tylną półkę ale dekory to może jednak bym pomalował :mysli:

wojsciu idzie z planem jak burza :decayed:

jeszcze tą większą felgę weź co tam mi ostatnio pokazywałeś i będzie gicior :naughty:

tzn chociaż tą feglę, albo inną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym też zrobił podsufitkę z alkantary i tylną półkę ale dekory to może jednak bym pomalował :mysli:

wojsciu idzie z planem jak burza :decayed:

jeszcze tą większą felgę weź co tam mi ostatnio pokazywałeś i będzie gicior :naughty:

tzn chociaż tą feglę, albo inną :good:

a ja osłonę/nakładkę od ręcznego chciałbym mieć w mizi&kizi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mizi&kizi - czyli? :decayed:

no alcantara :polew:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:30_________________________________________________swoja droga wojciu powinien naklejkę na klapie sobie walnąć " Pussy vagon" :przebiegly: albo "Mizi&kizi Driver" :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam.. plastik jest słiit :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:34_________________________________________________wojciu - jak ci się trzymają te sztuczne chromy? bo widzę, że wyglądają całkiem ładnie. może jednak bym się skusił na to dziadostwo, tylko wziąłbym na zamówionko, żebym te trójkąty mógł sobie sam powycinać :mysli:

p.s. nawet nie wiedzialem, że to założyłeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu ja juz dawno tego przeca nie mam :kox: wyjebane dawno :decayed: chodzi Ci o te obwódki szyb?? :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 13:25_________________________________________________

mizi&kizi - czyli? :decayed:

no alcantara :polew:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:30_________________________________________________swoja droga wojciu powinien naklejkę na klapie sobie walnąć " Pussy vagon" :przebiegly: albo "Mizi&kizi Driver" :>

pussy vagon bedzie na szybie :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 13:27_________________________________________________

nie pamietam od jakiego goscia ale wiem ze dalem za nia 30zl z wysylka bez kleju 2m bieżące :) i tak teraz musze kupic znowu bo na podsufitówke juz mi nie straczy :) a ten kawałek co mi zostal jest idealny ba obicie tylnej połki :kox:

wojciu ja kupowałem alcantare tego typu jak pokazujesz i powiem Ci że po roku jest kiszka na boczku od drzwi, wyślę Ci później foto, ale może pośmigaj sobie na razie z gałką parę miesięcy i oblookaj czy nie "łysieje" bo głupio później całe auto z kleju czyścić... :kox:

ok mozesz podesłać :good:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 13:27_________________________________________________http://postimage.org/image/1we6ytokk/ co wy na to?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bedzie bedzie na 1000% :wink4: narazie mi nie spieszno zeby wkładac 1,8T :przebiegly:

Pewnie dlatego że benzyna za droga, a wiadomo że jak będzie wiecej pod maską to aż się będzie chciało butować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób na 2.7 BiT Swapa będzie pierwsza ośka :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...