Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mało bywam na mieście, od czasu do czasu w niedzielę z żoną w świątyni próżności czyt. Galaxy :polew:

Jakby nie bylo Galaxy to wiekszosc ludzi w Szczecinie nie mialaby co robic w weekend :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem kiedyś nad tą gałką, szukałem zdjęć po necie i widziałem zamontowaną w A8 D2, trzpień montażowy w B7 ma inną średnicę niż podejście tej gałki. Nie wygląda to fajnie :wink4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:11_________________________________________________Ok, kupione 8x18" et43 ori RS4 w graficie. Felgi proste, nie spawane, bez szpachli, lakier fabryczny :)

Niestety nie są w stanie idealnym, jedna ma zarysowaną dość mocno krawędź ale bez uszkodzenia aluminium, no i są rysy na wszystkich i cholera wewnętrzne ranty poobdzierane bo leżały jak kartofle na ziemi. Wziąłem bo wolę wiedzieć co jest nie tak i samemu zrobić, a nie jak ostatnio kupić i się potem zdziwić, że farba schodzi i szpachel wychodzi.

Najważniejsze, że technicznie są bez zastrzeżeń. Można ładnie podpicować, nawoskować i jeździć. Zobaczę jest jeszcze trochę czasu do wymiany więc może wypiaskuję i dam pod proszek i do pieca, tylko muszę znaleźć oryginalny numer lakieru i fachmana, który zrobi tak by zachować ten fajny macik bez połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spoko felgi beda :wink4: ja swoje juz odswiezylem na sezon :decayed: ile dales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupione 8x18" et43 ori RS4

były ori RS4 w 18" :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kupione 8x18" et43 ori RS4

były ori RS4 w 18" :mysli:

Ori RS4 były chyba 19" ET29.

Może to ori wzór RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie,w S3 był ten sam wzór w 18",ale tam ET jest 53 albo 57 :mysli:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:26_________________________________________________

Miałem na myśli, że ori audi made in germany :wink4:

aaa

...koledzy z forum...................................przypierdolą się do wszystkiego :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele do S3 znam na pamięć :wink4: tam jest et54 i 7,5" :wink4: zimowe rs6 mam takie pod opony 225 :wink4:

Wzór RS4 dla S3 ma inny profil przy deklach, od razu to widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu z jakiego auta te fele... sprawdzałem jakiś czas temu i jedyne ori 18" jakie znalazłem z tym wzorem to od A3 (7,5 x 18 z ET54).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar felg i ich ET wskazuje na A6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 nie miało tego wzoru w 18" - Wtedy miałby 8,5 x 19" z ET48. Z ET43 wychodziły 19" dla A4 B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie wiem :mysli: napisałem o A6 bo moje felgi są z A6 i mają takie same wymiary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie wiem :mysli: napisałem o A6 bo moje felgi są z A6 i mają takie same wymiary..

ale pisał,że wzór RS4 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomku ale wzór RS4 w innych modelach też ma konkretne wymiary - nie znam ori 8 x 18" z ET43 dlatego pytam co to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomku ale wzór RS4 w innych modelach też ma konkretne wymiary - nie znam ori 8 x 18" z ET43 dlatego pytam co to....

no wiem,dlatego pierwszy zapytałem co to za felgi,bo jedyna 18 wzór RS4 jakie znam to S3,zresztą pisałeś też o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Rzeczywiście jest taka felga w ETCE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź tu coś napisz ......... sami spiskowcy :wallbash:

http://www.original-felgen.com/8e0601025ba.html :gwizdanie:

:tongue4:

czyli kolejny mit obalony,jednak w A4 był ten wzór w 18",a nie tylko w RS4 i 19" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...