Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

9.5 już by za błotnik wychodziło co mogłoby fajnie wyglądać- ale jak coś rant na przód a na tył dołożysz szerszy- będzie co modzić :decayed::wink:

Auto siądzie tak żeby z tylu błotnik usiadł między opona a rantem a z przodu na rancie, muszę dobrać dobry dystans

Sent from my GT-I9100

---------- Post dopisany 20-07-2012 at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 11:23 ----------

Dobra, koła skręcone, ostatnie foto przed wysyłką :banan:

20120720467Copy.jpg

20120720471Copy.jpg

Dekielki tylko poglądowe, będą inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mŁody powiem koła będą :kox:

mam nadzieje, że w przyszłym sezonie i ja po mocy będę mogł sie pobawić kołami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się mylicie Panowie, Tas wrzucił fotę już po tym jak ja zamówiłem swoje, nigdzie nie widziałem, żeby on planował robić na pomarańczowo. Pomarańcz na moich kołach to pomysł Rafała i jeszcze jednego kumpla z A6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody się nie tłumacz fura jest :kox: a na tych kołach bedzie :kox: do kwadratu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie dziwnie zgralo, ze bedziemy mieli w sumie prawie identyczne felgi, tylko ze moje troche szersze + w swoich wnetrze mam pomalowane na czarno.

Ale ze to 2 zupelnie inne auta, to nie bedzie efektu kopiowania jeden od drugiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee tam mnie to nie rusza, dwa zupełnie inne auta :decayed: Tylko ja chcę lakierować auto na niebiesko to wtedy będzie :embarrassed::grin: Jaką ty masz szerokość przodu/tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9/9.5.

Po sezonie raczej pojda na sprzedaz,ale jesli nie to planuje dac 9.5 na przod,a z tylu ranty 3.75 cala co da 10.5:kox: + inny kolor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem od niego zestaw 9j i 9.5j ale chciał tysiąc złoty więcej bo mówi, że wtedy mu zostają małe ranty i są nie do sprzedania :kwasny: potem się okazało, że na 9.5 trzeba będzie czekać jeszcze ze 3 tygodnie więc w końcu jest 8.5 i 9j, jak mi wzór podejdzie to się wtedy zainwestuje w 4x 9.5 albo 9.5 przód i 10 tył :decayed: Jaki kolor będzie next?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańcz na moich kołach to pomysł Rafała i jeszcze jednego kumpla z A6 :wink:

No patrz..a ogólnie to myślałem, że ja podrzuciłem Ci jako pierwszy temat z pomarańczową nitką na kierę i foty z pomarańczowymi felgami :decayed: Pamięc krótka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, pomarańcz to twój pomysł Ragusiu:friends: ale nie chciałem go na kołach a Ci mnie kiedyś przywiązali do lampy po pijaku i mówili, że jak pomarańczowych felg nie zrobię to... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz chyba rozdwojenie jaźni :decayed:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

CORVETTE C6 Z06 CZĘŚCI ALUFELGI HRE (2500757317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...