Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno słabo na nich z widocznością w nocy i w deszczu.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz cały wątek o tym... np. Philips WhiteVision 4300K, ale są drogie, więc lepiej popatrz na Tungsramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety "dobre" nie idzie w parze z "przypominające xenon"

każda żarówka z niebieską bańką będzie świeciła gorzej i wg mnie nie warto wydawać na żarówki więcej niż 15 zł za sztukę, bo lepiej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlatego polecam Tungsramy, które kosztują 45 zł i jakością nie odbiegają od Osramów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitroo, a sprawdzałeś te o których pisałem jakiś czas temu? są na Allegro i na stronie "sklepledowy", kosztują 10 zł/szt. i wg mnie również nie odbiegają od Osramów (zarówno pod względem barwy, jak i jakości światła).

Edytowane przez dliwski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, bo założyłem Koito, a w długie przełożyłem Osram NB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakiś rok temu kładłem do siebie jakieś philipsa i wtedy kosztowały mnie około 100 zł i miały świecić ileś % mocniej niż standardowe, ale wczoraj kupiłem najtańszą żarówkę h7 jaką mieli w sklepie firmy SENTECH i kosztowała mnie 6 zł i powiem tak w prawej lampie mam jeszcze jednego tego philipsa a w lewej nowo włożonego sentecha i powiem że nie widzę żadnej równicy miedzy tymi żarówkami po prostu nie warto płacić za coś 100zł jak to wygląda jak normalna najtańsza żarówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam obecnie Tungsram +120 i jestem zadowolony. Cena bardzo dobra , a jakość nie odbiega od NB czy Philips.Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie są w miare dobre i mają swiatło przypominajace kolorem chociaż trochę xenon

Nightbreakery Osrama lub Cool Blue Intense o temperaturze barwowej 4200 kelwinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta, jakie żarówki polecacie, żeby przypominały choć troszkę xenon i max 50zł za dwie sztuki? Patrzyłem ostatnio na farenheit super white xenon ale nie cieszy się za dobrymi opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi na słowo i kup na sklepledowy.pl żarówki Super White za bodajże 10 zł/szt. Poleciłem już kilku znajomym i wszyscy zadowoleni, sam na nich jeździłem i było dużo lepiej niż np. na Osram Night Breaker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta, jakie żarówki polecacie, żeby przypominały choć troszkę xenon i max 50zł za dwie sztuki? Patrzyłem ostatnio na farenheit super white xenon ale nie cieszy się za dobrymi opiniami.

Tungsram Megalight Ultra +120%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt xenon da Ci dopiero Philips XenonEffect 4300K, ale to koszt 80-100 zł za komplecie. Tungsram jest porównywalny do Osram NightBreaker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dość obszerny wiec zapytam w nowym poście

jakie polecacie żarówki/źarniki(nie wiem nie znam się) do oryginalnych ksenonow valeo do 2 polift. Najlepiej jakieś linki do sklepu/aukcji bym potrzebował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, czy te wszystkie żarówki typu philips white vision będa dawać taki efekt jaki podaje producent w soczewce?

bo wsadziłem osram cool blue czy coś takiegy do mojej jedej soczewki to niczym nie odbiegała praktycznie barwa od zwykłej zarówki która miałem w 2 lampie.

Fakt jaśniejsze światło (wiecej tego światła) było ale zeby swieciły na biało to nie koniecznie, a wsadziłem te same żarówki

do auta z 2006r gdzie ma normalna lampe, nie soczewke i efekt jest. świeci na biało z niebieskawą poświatą

i zastanawiam sie czy soczewka nie da tego efektu czy mam tak zasyfioną soczewke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było to samo przy bardzo świeżych soczewkach i odbłyśnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to własnie ciekawe czy soczewka nie da efektu takiego czy o co chodzi

a chciałbym widzieć dużo, no i barwa zeby była jaśniejsza nie żółta, bo czepili sie o xenon jakis czas temu :/

Edytowane przez przemek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...