Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dodatek do paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam ktos moze jakiegos " pomysła " co wlać do raopy żeby ułatwiąć rozruch w zimie itp.

cos sprawdzonego zeby pomoglo a nie zaszkodzilo

pozdrawiam

Opublikowano

ja wlałem ćwiatkę denaturatu na skraplającą się wodę - stary dobry sposób:-)

Opublikowano
  • Autor

denaturat :mysli: nie zaszkodzi to na pompki??

Opublikowano

polecam liqui moly, sprawdzone na moim aucie

Opublikowano

denaturat albo nafta to i to sprawdzone

Opublikowano
  • Autor

mozliwe ze tak

ale teraz troche trwałośc układów wtryskowych sie zmieniły

czy nafta lub denaturat nie zaszkodzi popmowtryskom??

Opublikowano

skyyd szwedzki środek

Opublikowano

Ja bym nie ryzykował z denaturatem itp. wynalazkami tylko nalał tego co jest polecane przez znawców. Np. jakiś dodatek LM jak kolega wrclaguna wyżej wspominał. :good:

Opublikowano

nie lej żadnej dykty, STP lub Sonax do diesla, dostaniesz w każdym markecie - 15zł

Opublikowano

denaturat :mysli: nie zaszkodzi to na pompki??

No raczej właściwości smarujące to ma żadne a że w napędzie się nie rozpuszcza, blado widzę pompki jak sobie pociągną samej dykty :wallbash:

Opublikowano

Jeśli dobrze rozpoznałem rynek specyfików do pompowtrysków to jest tylko LM.I tylko tego dodaj do ON.

Opublikowano

Witam,

również jestem zainteresowany zakupem jakiegoś dobrego środka do pompowtryskiwaczy.

Który środek Liqui Moly jest najlepszy? Bo na tej stronie z linka widzę osobny do ON i do pompowtrysków

Opublikowano

Witam,

również jestem zainteresowany zakupem jakiegoś dobrego środka do pompowtryskiwaczy.

Który środek Liqui Moly jest najlepszy? Bo na tej stronie z linka widzę osobny do ON i do pompowtrysków

Zalezy czego szukasz, tam gdzie jest wspomniane o pompowtryskach to preparat do OCHRONY SYSTEMU PALIWOWEGO, co niekoniecznie oznacza ze to pomoze ci w lepszym odpalaniu zimą - do tego celu jest srodek ze sniezkiem na butelce (pozycje 1,2 z linka) ktory w opisie ma:

"Dodatek zapobiegający łączeniu się kryształków parafiny w oleju napędowym co w okresie zimowym może doprowadzić do zgęstnienia paliwa i zapchania filtra paliwa i przewodów paliwowych."

Pewnie to podobne srodki ale nie ma czegos na zime specjalnie do pompowtryskow :przebiegly:

Opublikowano

Castrol TDA - sprawdzone, nie mam problemów z odpalaniem przy dużym mrozie :good:

Opublikowano

Natomiast ja do ropy pierwszy raz teraz dolałem środek do czyszczenia STP i przestał rano dymić jak odpalam a co do samej ropy to nic nie stosuje tankuje na schellu i przed każdą zimą zmieniam filtr paliwa i tak już drugą zimę odpalam bez problemów

Opublikowano

liqui moly :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie U mię pali auto tak samo jak miałem świece spalone a teraz mam dobre i nie ma żadnej różnicy Czy wasze auta odpalają za jednym tak zwanego przewalenia czy musicie czekać aż załapie Bo mi musi ze dwa razy przewalić zanim odpali czy to normalne czy wina akumulatora :mysli:

Opublikowano

Mam pytanie U mię pali auto tak samo jak miałem świece spalone a teraz mam dobre i nie ma żadnej różnicy Czy wasze auta odpalają za jednym tak zwanego przewalenia czy musicie czekać aż załapie Bo mi musi ze dwa razy przewalić zanim odpali czy to normalne czy wina akumulatora :mysli:

U mnie kolego pali praktycznie od strzala. Świeczki oczywiście grzeja.

Co do dodatków to ja leje dobre paliwo a nie żadne dodatki. Jednak jak ktoś już musi to bym raczej odżałował te 15 czy 20 PLN i kupił jakiś środek na niewytrącanie się parafiny STP albo LM.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.