Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym raczej takiej firmy jak MS nie montował tylko TRV FEBI LEMFORDER na razie jeżdżę na Febi zrobiłem juz 80 tyś km i delikatnie stuka kupiłem teraz cały komplet LEMFORDERA i będę testował ile wytrzyma.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 875 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"ma ogromny wpływ,podstawa to niedokręcanie do końca gdy auto jeszcze jest na podnośniku,tylko po opuszczeniu i "dotarciu" wahaczy, a niestety jeszcze wielu mechaników nie wie o tym albo zapomina :no:"

Co rozumiesz przez słowo dotarcie????

Mechanicy u nas często wiedzą o prawidłowym montażu,lecz mają to głęboko gdyż to ich chleb :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

poprostu lekko dociagasz wszystkie wahacze, potem stajesz na równym, oczywiście na kołach już, telepiesz autem na boki, wtedy wszystko się ułoży jak powinno i w tym momencie dociągasz je na max

tyle filozofii...

jak mi wytrzymają te wahacze 15 tyś, to jest rok, to będę happy bo jeżdze na gwincie, na 17'' 45 profil oponek, wiadomo jakie mamy drogi, nie ma cudów

Opublikowano

Witam. Czy po wstawieniu nowego kompletu typu MS trzeba ustawiac zbieznosc?Po postawieniu auta na koła dokręca sie w ten sposób tylko sruby od wachaczy czy wszyskie? A do tego jeszcze takie nietypowe pytanie- Jakie zawieszenie mają A3 lub A6 w roczniku naszch b5? bo o tamtych jakos nie słychac zeby sie sypały lub urywały jak wA4.Pozdrawiam

Opublikowano

Ja kupiłem zestaw z all tez za 999 - porównałem ze starymi i wyglądają tak samo wiec jest duże prawdopodobieństwo ze to ori.

Opublikowano

A3 ma zwykłe

A6 ma te same, przynajmniej na wielowahaczu...

a co się komuś sypie? poprostu jest to rzecz która przy naszych dziurawych drogach się zużywa

a sypać się przestanie, jak zainwestujesz w lemfordera, zajedziesz do ASO, zamontują, dają gwarancje i wtedy pojeździsz te 60 tyś km...obstawiam że niż to przejedziesz to sprzedasz autko...

cóż, gdyby nie dziurawe drogi to było by cicho na ten temat, dlaczego ludzie kupują auta z niemiec a nie z polski??? prosta odpowiedz

a może jesteśmy przeczuleni na stuki i tym podobne? A6 jest lepiej wygłuszone więc tam tego może nie słychać...? niewiem :tongue4:

Opublikowano

poprostu lekko dociagasz wszystkie wahacze, potem stajesz na równym, oczywiście na kołach już, telepiesz autem na boki, wtedy wszystko się ułoży jak powinno i w tym momencie dociągasz je na max

tyle filozofii...

To wiedziałem :tongue4: zastanawia mnie te dotarcie....

Witam. Czy po wstawieniu nowego kompletu typu MS trzeba ustawiac zbieznosc?Po postawieniu auta na koła dokręca sie w ten sposób tylko sruby od wahaczy czy wszyskie? A do tego jeszcze takie nietypowe pytanie- Jakie zawieszenie mają A3 lub A6 w roczniku naszch b5? bo o tamtych jakos nie słychac zeby sie sypały lub urywały jak wA4.Pozdrawiam

Niby jest powiedziane że nie ale ja uważam że tak.

Amorki też muszą być dokręcane na stojących kołach!

Zdaje się że głownie chodzi o te śruby które są dalej od zwrotnicy.

Opublikowano

Witam.

Mam możliwośc zakupu tego oto zestawiku wahaczy za 1000 PLN. Co o tym myślicie?? Warto??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ced7b0d6ffd3c21.html

Opublikowano

jesli są to ori i maja w miare świeża date produkcji to mozna smiało brać

Opublikowano

już na allegro były kiedyś i za 800 zł, podobno padły bardzo szybko :gwizdanie:

Opublikowano

już na allegro były kiedyś i za 800 zł, podobno padły bardzo szybko :gwizdanie:

Być może ale te za 800 zł były zupełnie innymi wahaczami.

Opublikowano

Witam.

Mam możliwośc zakupu tego oto zestawiku wahaczy za 1000 PLN. Co o tym myślicie?? Warto??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ced7b0d6ffd3c21.html

Nie kupuj tego, posypały mi się po 5 tysiącach.

Opublikowano

Gdzie najpewniej kupić ori LEMFORDER'a ? Macie jakąś miejscówkę pewną ?

Opublikowano

bo miał wczesniej dobra cene i dlatego wszytsko sprzedał

pytałeś kiedy bedzie miał dostawe nową?

zapytaj tu kolego

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oryginalny_komplet_wahaczy_nowe_lemforder_made_in_germany-t72325.0.html

Opublikowano

koledzy a co powiecie o tych http://moto.allegro.pl/item598231855_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html

też kosztują 1000zł ale na zdjęciach wyglądają jak ori a nie jak te o których pisał kolega danzas

Witam.

Mam możliwośc zakupu tego oto zestawiku wahaczy za 1000 PLN. Co o tym myślicie?? Warto??http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ced7b0d6ffd3c21.html

Opublikowano

Drodzy koledzy zakładał ktoś wahacze firmy RTS Hiszpańskie macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Opublikowano

RTS to jest jeden łódzki :decayed: a tak powarznie słyszałem o tej firmie, w motoryzacyjnym mi je polecali, za 900zł jak dobrze pamiętam, ale i tak wybrałem MS z allegro :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.