Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no troszkie się literki poprzestawiały :kox: no już z nim się kontaktowałemi cene mi podał...dla pewności sprawdzam cene jeszczę w jedynym miejscu iale nalewno kupię lam

a co do rozmiaru opon ? ktoś mi podpowie na jakie zmienic zeby nie wybijało mi zawieszenia? aktualnie (zimówki) 16'' 225/65

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

smiało zakladaj 17 cali 225x45

są maniacy którzy smigaja na 19 cali

jesli nie masz obnizonego zawieszenia to tak szybko wachaczy nie zmeczysz i zalezy jaki styl jazdy

Opublikowano

:mysli:już teraz mnie wozi na tych oponach a Ty każesz mi jeszcze zwiększyć cale ? uważam ze to zbyt szerokie opony :naughty:

Opublikowano

jak chcesz żeby ci zawieszenia nie wybijało to zmień na takie jak fabryka każe 16" 205/55

Opublikowano

cenna rada : dziekiuję

Opublikowano

Założyłem wczoraj nowiuśki komplecik lemfordera . Panie i Panowie POEZJA

Opublikowano

Witam panowie dolacze sie do tematu i odrazu mowie ze Juz FEBI sie popsuło i robi tandete.Jestem mechanikiem i zakladam ludziom i ostanio juz mialem pare razy lipe.FEBI Wytrzymuje tylko 30 tys plus minus.Maja gorsze materiały i wykonanie zabradzo postawili na ilosc a nie na jakosc:)Polecam LAMFORDERA....Lub dojscie do orginalu ze szlifowanym znakiem audi taka opcja tez wystepuje!!!! Pozdrawiam

Opublikowano

Słyszałem o firmie MOOg wczesniej byli połączeni z TRw potem się rozpadli...jakość jak febi i trw...super polecam

Opublikowano

orginały które są u mnie wytrzymały od 1998r 195tyś km do momentu kiedy należało je wymienić, przy 196tyś zdematerializował się :polew: swożeń prawego banana, 199tyś teraz i swożeń prawego wahacza szykuje ucieczke, :polew: co najciekawsze reszta trzyma się bardzo dobrze :kox: eksploatuje dalej czekam aż koła odpadną :kox:

a co do wyboru wahaczy to wytrzymałość wahaczy to tak naprawde przypadek, każdy inaczej je obciąża, każdy ma inny styl jazdy, jeden omija każdą dziure, inny jedzie jak czołgiem, każdy zalicza inną ilość innych kraweżników, progów, i innych ustrojstw na drodze które wywierają obciążenia na wahacze. jeden jeździ codziennie 100km do pracy ładną drogą, inny 15km miejskim offroadem i wdrapuje sie na potężne krawężniki. czasami przypadek załatwi wahacz, jedna niefartowna dziura, wywołująca obciążenie w niewłaściwą stronę, wyobraźcie sobie gdy skręcacie i wpadacie kołem w dziurę która ma ze 10-15cm głębokości i efekt taki sam jakbyście przywalili w krawężnik bokiem koła, myśle że żaden wahacz dużo takich dziur nie wytrzyma. i później ktoś nażeka że mu 10kk wytrzymał orginał :polew: jedno jest pewne nie kupować chińskich szajsów, tylko markowe podzespoły, a co się z nimi stanie to już loteria

edit:

żeby nie robić offtop to powiem że teraz założe napewno lemforder

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam szukam opinii na temat zawieszenia firmy Ruville chodzi mi o komplet wahaczy :mysli:

Opublikowano

jesli chcesz sie cieszyć spokojem i miec wiecej czasu dla rodzinki to kup lemfordera

Opublikowano

Święte słowa panie kochany :yes2::D

Ja tak przynajmniej zrobiłem :gwizdanie:

Opublikowano

jesli chcesz sie cieszyć spokojem i miec wiecej czasu dla rodzinki to kup lemfordera

popieram w 100 %
Opublikowano

Panowie a co myślicie o komplecie wachaczy firmy DELPHI????[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 11:36_________________________________________________juz wszystko wiem,dobrze ze jest takie forum bo kupiłbym ścierwo i za pół roku znowu wydatek,dzięki wielkie!

Opublikowano

ja te wachacze kupiłem przejechałem na nich do tej pory 50000km i wszystko ok mogę je polecić :evil: :evil: :hi:

Opublikowano

niestety ja 10tys km zalozylem jakies no name ogólem cztery szt i dzis bylem na przegladzie, do wyniany niestety :(

Opublikowano

wypowiadajcie sie cos jeszcze na temat tych wachaczy bo i na mnie przyszedl czas niestety :(

Opublikowano

Witam

Czy ktoś już kupowal od tego gościa może?

http://www.allegro.pl/item559458591_wahacze_lemforder_najlepsza_cena_na_allegro.html

Czy mozecie cos o tym powiedziec ??? Albo może są jakieś oznaczenia świadczace o orginalności na które przy zakupie warto było by zwrucić uwage co by się nie wkopać ???Chcial bym lemfordera zalożyć bo polecają bardzo, a podróbek :thumbdown: nigdy

= byl jeden wahacz no name i sie rozpadł :kwasny: Za cenne uwagi dziekuje z gory:) Pozdrawiam Klubowiczów :a4fan:

Opublikowano

Witam

Czy ktoś już kupowal od tego gościa może?

http://www.allegro.pl/item559458591_wahacze_lemforder_najlepsza_cena_na_allegro.html

Czy mozecie cos o tym powiedziec ??? Albo może są jakieś oznaczenia świadczace o orginalności na które przy zakupie warto było by zwrucić uwage co by się nie wkopać ???Chcial bym lemfordera zalożyć bo polecają bardzo, a podróbek :thumbdown: nigdy

= byl jeden wahacz no name i sie rozpadł :kwasny: Za cenne uwagi dziekuje z gory:) Pozdrawiam Klubowiczów :a4fan:

tu jeszcze taniej http://www.allegro.pl/item578320108_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html z wawy

ciekawe czy ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.