Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

ja na założyłem komplet i testuję 1100km od czwartku przejechane i jest cicho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam,

koledzy moze ktos sie pochwali ile przejechal i po jakich drogach na jakich wahaczach???

Jezdze dosc duzo i zastanawiam sie czy kupic lepfordera najtaniej na allego widzialem za 1200zł czy ktos cos innego poleca dobrego i taniej?

jesli duzo jezdzisz to lepiej dolozyc i zalozyc lema.

mam u siebie MS zakladane 9k temu i koncowki drazkow sa juz do wymiany.. moglem posluchac kolegow pol roku temu i kupic koncowki febiego.. ale madry polak po szkodzie. reszta wahaczy narazie ok

Witam,

Jak udało wam się wybić śrubę M10X100 trzymającą dwa górne wahacze. Ja nawalam młotkiem po uprzednim potraktowaniu odrdzewiaczem i ani drgnie.

Proszę o radę?

palnik, mlot, troche checi i trzy piwa-musi pojsc :naughty:

febi tez kit. MOOG, LEM zakladasz koncowki drazkow i wahacze MS i jezdzisz spokojnie.

skoro tak mowisz, to nawet pchac sie nie bede w febiego. moog w cenie febiego prawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już wcześniej ale ms są warte ceny... ja wymieniłem cały zestaw poza końcówkami drążków 55 tys temu teraz coś się odzywa nie dużo ale słychać i nie wiem czy to zawieszenie czy może te końcówki bo już pewnie swoje maja przejechane muszę to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzedniej Audi (A6 avant) z obciążeniem silnika 2.5 V6 przelatałem na MS ponad 50 000. Później założyłem HART i sprzedałem Audi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo jeździsz to nie idź w taniochę bo drożej Cie to bedzie kosztowało. Wkładaj lema i miej spokój :wink4:

Lem wcale nie jest taki super, a przynajmniej nie zawsze.

Kiedyś tam założyłem cały komplet lema. Do tego wsadzone zostały springi -35/-35 + twardsze amorki + 225/40/18.

Na codzień jeżdżę uważnie, ale często po kiepskich (dziurawych) asfaltach.

Górne lemy poddały się po ok. 20 tys.

Założone zostały MS na górę.

Zrobione prawie 20 tyś i ... cicho, sztywno. Komplet MS kosztował tyle co 4 górne wahacze.

Dół, końcówki, łączniki nadal siędzą Lema i mają się dobrze, a zrobione już ok. 40 tyś.

Jako ciekawostkę dodam, że auto kupiłem na oryginalnach wahaczach z Belgii. W Polsce zrobiły jeszcze 60 tyś i jeszcze nie pukały. Niestety, któryś zaczął skrzypieć, więc się wk. i wymieniłem wtedy komplet :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zrobiłem 50 tys km na MS i własnie sie kończy,zaczyna stukać prwy dolny tylny wahacz.reszta tez juz nie najlepsza! Ale co prawda dałem za nie 550zł i jezdziłem tylko po miescie, także myśle ze sa warte tych pieniedzy!Pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ja mam jeden górny do sprzedania nie używany http://allegro.pl/wahacz-gorny-przedni-prawy-audi-a4-a6-passat-b5-i1587835369.html został mi po wymianie z kompletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale ja niestety muszę 4 górne wymienić po obu stronach :( i raczej kupie z allegro od tego gościa co wcześniej zaznaczałem, bo akurat ma 4 wahacze i śrubę tą długą, którą przy wyciąganiu na pewno uszkodzę. Tylko zastanawiam sie czy ona jest z odpowiedniej stali bo biała jest. (Napisał w aukcji że odpowiednia, ale czy nie powinna być ciemna?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanmonika

Polecali tu ludzie tego sprzedawce...więc możesz brać

Ja kupowałem od tego gościa jeden górny, a teraz po weekendzie będę zamawiał 2 górne z drugiej strony

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=289694 i tez mogę gościa polecić, można z nim się dogadać na gg, ja np jak kupowałem jeden górny to za 2 czy 3 zł dorzucił mi obydwie oryginalne śruby do tego wahacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia na temat ms, wytrzymały u mnie rok i poleciała cała prawa strona gałka drążka była najgorsza bo mało brakło by mi wyleciała, podczas demontażu się rozleciała :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia na temat ms, wytrzymały u mnie rok i poleciała cała prawa strona gałka drążka była najgorsza bo mało brakło by mi wyleciała, podczas demontażu się rozleciała :cool1:

Z dziada pradziada przekazywana jest informacja że MS końcówki drążków ma fatalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszecie np wytrzymala rok tzn ile 10 tys czy 60 tys? Piszcie bardziej precyzyjnie, statystycznie bo szkoda czasu na te forum czytac komu ile czasu itp. Mam do wymiany gorne lema na ktorych przejechalem 75tys i zaczynaja leciutko popukiwac. Warto mi MS wstawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszecie np wytrzymala rok tzn ile 10 tys czy 60 tys? Piszcie bardziej precyzyjnie, statystycznie bo szkoda czasu na te forum czytac komu ile czasu itp. Mam do wymiany gorne lema na ktorych przejechalem 75tys i zaczynaja leciutko popukiwac. Warto mi MS wstawic?

jak bys przeczytał temat to bys wiedział wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie nic nie bede mowił na temat MS-ów bo przejechałem dopiero 1000km narazie wszystko ok oby tak dalej.

To czeka Cię jeszcze sporo kilometrów do przejechania zanim coś napiszesz :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...