Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję najtańsze z allegro i odbiór osobisty. Pierwsze MS do A4 kupowałem w Skierniewicach u kolegi, który chyba jest na forum, drugie od A6 kupowałem w Łodzi w sklepie ogłaszającym się przez allegro. Wymieniam zgodnie z instruktażem kolegów czyli dokręcam na opuszczonych kołach i zakładam komplet oprócz końcówek drążków kierowniczych no i jadę do mechanika żeby sprawdził i mi podbił gwarancję, gdyby nie wytrzymały 2 lat lub 80 tys. Jak któryś padnie to oddam na gwarancję i założę stary z dwóch kompletów które mam zdemontowane coś się dobierze.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________PS Wydaje mi się że bez znaczenia nie jest tutaj amortyzator, jeżeli nie jest sztywny tylko się huśta autko na dołkach to myślę że uderzenia bardziej wpływają na uszkodzenie wahaczy, ale mogę się mylić to są tylko moje podejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może koledzy z długowiecznymi ms'ami podzielą się z nami nickiem sprzedawcy z allegro bądź sklepu, bo podejrzewam że ms'y ms'a nie równe :)

ad-automar http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5203650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, stuknęło u mnie 65 tys. na MS'ach. Zero luzów :). Drogi powiatu lubaczowskiego do najlepszych nie należą, tak więc moim zdaniem te zawiasy są godne polecenia, patrząc zwłaszcza na ich cenę (dałem za nie 550zł z przesyłką na alledrogo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak na razie cisza, jedna strona tak jak kiedys pisalem na msach (bez lacznika i koncowki drazka) druga na febi - po stronie febi i tym samym przebiegu cos sie tlucze, jutro sprawdzam i dam znac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko roboty którą trzeba poświęcić aby włożyć te wahacze. Miałem to i przecież to masło.

Przetestowałem i nie dziękuję.

zaiwestujcie w coś naprawdę dobrego .

To chyba Ci się jakieś trefne trafiły, bo dość sporo ludzi nienarzeka a chwali wytrzymałość i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko roboty którą trzeba poświęcić aby włożyć te wahacze. Miałem to i przecież to masło.

Przetestowałem i nie dziękuję.

zaiwestujcie w coś naprawdę dobrego .

To chyba Ci się jakieś trefne trafiły, bo dość sporo ludzi nienarzeka a chwali wytrzymałość i cenę.

Możliwe. Miałem je w poprzedniej A4 . Teraz w obecnej A4 mam dolne wahacze jeszcze ORI , nalatane 189 tys i 2 lata przejeździłem na 18 -stkach. I tylko górne wymieniałem. wsadzałem Lemforder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASTER SPORTy to totalne dno!!

Pierwszy komplet wymieniałem ponad rok temu, zrobiłem okolo 40tyś, wynik SUPER!!! Kupiłem na forum, ale nie pamiętam od kogo.

Tym razem jakoś 2 tygodnie temu kupiłem komplet wachaczy, po dwóch dniach wszystko skrzypi jak stary fotel! Sworznie wybite a zrobiłem dopiero 600km, totalne dno!! Kupiłem w sosnowcu od sprzedawcy Wikra-Sosnowiec, nie polecam nikomu http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1427972275.html

Aaaaa i dla jasności to nie dokręcałem śrub na podnośniku tylko w pozycji pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASTER SPORTy to totalne dno!!

Pierwszy komplet wymieniałem ponad rok temu, zrobiłem okolo 40tyś, wynik SUPER!!! Kupiłem na forum, ale nie pamiętam od kogo.

Tym razem jakoś 2 tygodnie temu kupiłem komplet wahaczy, po dwóch dniach wszystko skrzypi jak stary fotel! Sworznie wybite a zrobiłem dopiero 600km, totalne dno!! Kupiłem w sosnowcu od sprzedawcy Wikra-Sosnowiec, nie polecam nikomu http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1427972275.html

Aaaaa i dla jasności to nie dokręcałem śrub na podnośniku tylko w pozycji pracy...

Dobrze wiedziec bo tez mialem kupic te wahacze. Moze jakas dostawa dupiata? Gdzie najlepiej kupic MS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem u "ad-automar" oraz "stanmonika" wahacze śmigają nie ma z nimi żadnych problemów.

Kolego Rafał, reklamuj wtedy te wahacze skoro tak szybko padły, jeżeli wymieniałeś wahacze sam to podjedź do jakiegoś mechaniora, daj mu na flachę, niech walnie pieczątkę że montował je i wysyłaj na reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie ponad 10 tyś i cisza tylko końcówki drążka zostawiłem oryginalne bo te podobno lipne są jak coś to bedę pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem po montazu jakosc wahaczy bez zastrzezen zobaczymy jak bedzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc 25tkm i góra padła jeśli ori miały by wytrzymać 60tkm to wydaje mi się ze warto jednak zainwestować w ori nie zapominajmy że wymiana tez swoje kosztuje. Ja jednak bym wolał zrobić zawieszenie raz a porządnie i przez trzy latka nie wracać do tematu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS przejechały u mnie 35tysięcy w niedługim czasie - w weekend rozpinałem zawieszke przy zmianie amortyzatorów - wszystkie gałki sztywne, na tulejach widac ślady zużycia ale ciągle błoga cisza. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...