Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Warunkiem gwarancji na MEYLE HD jest wymiana kompletnego zawieszenia tzn. wszystkie 8 wahaczy + końcówki drążków i łączniki stabilizatora. Wtedy producent udziela nam gwarancji na 4lata.

Jeśli chodzi o koszty MEYLE HD koszt jednego wahacza to ok 130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem gwarancji na MEYLE HD jest wymiana kompletnego zawieszenia tzn. wszystkie 8 wahaczy + końcówki drążków i łączniki stabilizatora. Wtedy producent udziela nam gwarancji na 4lata.

Oddawalem na gwarancjie i nie slyszalem zeby cos takiego istnialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego marewel w przypadku wymiany zawieszenia kompletnego dostajemy 4lata gwarancji natomiast w przypadku pojedynczych części tylko 2lata.Więc gwarancja tak czy tak jest.

Ja chyba się przekonałem do tego meyle poczytałem trochę o tym i nawet samo to że oni dają 4lata gwarancji a LEMFORDER tylko 2lata więc musi coś w tym być. To nie są normalne wahacze robione jak oryginał są specjalnie modyfikowane i są wytrzymalsze jeśli chodzi o polskie drogi. Oczywiście nie neguje tutaj oryginału bo to również super wahacze ale nie na długi okres czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz takiego potwierdzenia praktycznego to ja nie posiadam. Ale zwróć uwagę na czas gwarancji to też myślę jest jakiś plus. Skoro dają taki długi okres gwarancji wiedzą co mają. Ale również czytałem na necie konstrukcję wahacza meyle i jest całkiem zmieniona i różni się od oryginału jakimś wewnętrznym mocowaniem końcówek. W nie jednym sklepie byłem i każdy mówi to samo. Że są naprawdę wytrzymałe. A i jeszcze jedno ta gwarancja obejmuje okrągłe 4lata BEZ LIMITU KILOMETRÓW także ja chyba jestem przekonany co do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędzej jest gwarancja na to, że się nie połamią... a jeśli nawet pełna... to wolał bym LME. Mimo krótszej gwarancji jest pewne, że pojeżdżą długo. Oszczędzać kilka złotych dla zamiennika moim zdaniem trochę nie na miejscu. Szczególnie jeśli chodzi o zawieche. I jeśli planujesz jeździć tym autem długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie czy takie Mastery z allegro to okazyjny towar czy cenowa atrakcja ,jeśli ktoś niedawno kupił czy mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie takich wahaczy -ewentualnie polecić sprawdzonego sprzedawcę .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te wahacze jedynie jak masz samochód na handel... Albo taki traf albo kogo nie zapytam ze znajomych to jak założył mastary to w tym samym roku albo następnym musiał wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce kupić na allegro MSy to szczerze polecam sprzedawcę "stanmonika", http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5646490. 2 razy dokonywałem już u niego zakupów i naprawdę super sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, nie nie, kupywałem wahacze na sztuki, raz górne , a potem banany. Master Sporty polecił mi kolega, który pracuje u dużego dystrybutora części zamiennych i zazwyczaj części sprzedaje mi po dobrych cenach. Jego firma nie sprzedaje akurat MSów, ale mi je polecał głównie na podstawie opinii od użytkowników i mechaników. Zobaczymy ile wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z lewej strony 2 górne wahacze MS wytrzymały okolo 10 000-12 000 km ( felga 18 , zawieszenie 1 BE).

Ciut wcześniej z prawej montowałem SWAG i w sumie taki sam przbieg zrobiły , a ostatnio wyjmowałem prawą zwrotnice i

SWAG końcówki sztywne jak za nowych.

teraz ładuję wszystko SWAG.

myślę ze na feldze 15-16 ktoś byłby w stanie na MS pojeździć 20-25 k to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po przejechaniu 12 tyś. m odezwał się lewy banan :wallbash:

Podjadę na podnośnik i sprawdzę wszystko.

Ms-y montowane w profesjonalnym zakładzie gdzie mnie zapewnili że skręcają zawiechę w pozycji roboczej.

Gwarancję mam na 3 lata lub 80tyś. Będę reklamował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...