Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy słaba, czy nie..

- Kilka razy założyłem zamiennik - dziękuję bardzo.

"chyba z 300k wytrzymaja albo moje TDI w miescie pali 4,5-5l"

... "a moje MS to już śmigają 90tyś i nic nie stuka, nie puka"

_________________________________________________

Dobra, whatever - to jest niekończąca się dyskusja.

Każdy i tak założy co tam mu się podoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

naprawde szkoda pieniędzy,czasu i nerwów na te wahacze MASTER SPORT- przejechałem 11tyś km z 8 wszystkie 7 poleciało, NIEPOLECAM... teraz założyłem oryginały LEMFORDERA cały komplet koszt 1600zł + wymiana 200zł.

kurde, to gdzie Ty kolego jeździsz?? cały czas przejeżdzając przez cholernie nierówne tory, z prędkością koło 100 km/h?? ja mam przejechane własnie 11 tys, i jest git. tydzień temu byłem na corocznej diagnostyce zawiechy. i wszedzei cisza i brak luzów.

Jezdziłem przeważnie po mieście, i nie była to taka jazda jak opisujesz, może nie każdą dzióre dało sie zauwarzyć, no ale bez przesady. Ogólnie nie tylko ja tak mialem. Ale nikogo nie namawiam żeby nie używali tych wachaczy (bo niewielkie pieniądze) ale to jest moja opinia po przetestowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEMFORDER zaplacisz wiecej ale wiesz ze pojezdzisz.. pewnie okreslic sie nie da ile sie przejedzie na naszych drogach wszystko zalezy od zawieszenia felgi stylu jazdy ale jedno jest pewne napewno pojezdzi sie dluzej niz na produkcie no name przy ktorym przy 2 wymianie oleju mozna juz zobaczyc ze sie zuzylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde szkoda pieniędzy,czasu i nerwów na te wahacze MASTER SPORT- przejechałem 11tyś km z 8 wszystkie 7 poleciało, NIEPOLECAM... teraz założyłem oryginały LEMFORDERA cały komplet koszt 1600zł + wymiana 200zł.

kurde, to gdzie Ty kolego jeździsz?? cały czas przejeżdzając przez cholernie nierówne tory, z prędkością koło 100 km/h?? ja mam przejechane własnie 11 tys, i jest git. tydzień temu byłem na corocznej diagnostyce zawiechy. i wszedzei cisza i brak luzów.

Jezdziłem przeważnie po mieście, i nie była to taka jazda jak opisujesz, może nie każdą dzióre dało sie zauwarzyć, no ale bez przesady. Ogólnie nie tylko ja tak mialem. Ale nikogo nie namawiam żeby nie używali tych wahaczy (bo niewielkie pieniądze) ale to jest moja opinia po przetestowaniu...

nie, no spoko, tak tylko napisałem, bo jestem w szoku. generalnie ludzie piszą, że MS sa OK, dlatego i ja załozyłem i jak na razie nei narzekam. pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajcie Panowie że tak naprawdę najważniejszy jest sposób montażu. jak ktoś założy lemforda na wieszaku (podnośniku) i go tak się przykręci to mu polecą gumy po 5 tys. a nawet MS założone dobrze czyli zakładamy, układamy i bujamy budą i dopiero na maksa przykręt na obciążonym zawieszeniu to będzie długo OKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem komplet Lemfordera po......215 000 km :naughty:

Co prawda w Polsce przejechane z tego ostatnie 30 tys. ale sama cyfra budzi szacunek. :hi:

Polecam więc LEMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie nie opieprzać że trochę inny temat, bo w sumie ten sam ;)

Wie może ktoś jak sprawdzić i po czym stwierdzić oryginalność lemforderów? Bo mam na oku za 1200 komplecik i cena dość nie wygórowana o ile są oryginalne.

A co do tematu tylko lem... krafty mastery to można na handel założyć a nie dla siebie. Słabe są nie polatają za długo, sprawdzone, potwierdzone.

A słyszał ktoś o wahaczach Meyle? Ja słyszałem lecz nic pozatym a w temacie nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem komplet Lemfordera po......215 000 km :naughty:

Co prawda w Polsce przejechane z tego ostatnie 30 tys. ale sama cyfra budzi szacunek. :hi:

Polecam więc LEMy

A skąd pewność, że były od nowości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli slychac ze zawieszenie sie wykancza. Mam gwint + 18 225/40/18 na przodzie na tyle 235/40/18 tak wiec ten master sport wytrzyma chociaz z 40kkm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie nie opieprzać że trochę inny temat, bo w sumie ten sam ;)

Wie może ktoś jak sprawdzić i po czym stwierdzić oryginalność lemforderów? Bo mam na oku za 1200 komplecik i cena dość nie wygórowana o ile są oryginalne.

A co do tematu tylko lem... krafty mastery to można na handel założyć a nie dla siebie. Słabe są nie polatają za długo, sprawdzone, potwierdzone.

A słyszał ktoś o wahaczach Meyle? Ja słyszałem lecz nic pozatym a w temacie nie zauważyłem

Pisałem to już kilka razy- za tą cenę nie da się kupić oryginalnego zestawu Lemfordera, no chyba że bez faktury, bo np. spadł z Tira :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już kilka razy- za tą cenę nie da się kupić oryginalnego zestawu Lemfordera, no chyba że bez faktury, bo np. spadł z Tira :cool1: :cool1:

To napiszesz to jeszcze ze 100 razy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój głos na Lemforder, przy stanie naszych dróg to naprawdę nie ma sensu bawić się z ryżowymi whaczami. A jako ciekawostkę dodam że ostatnio gdy wymieniałem prawy górny bo miał luz okazało się że w aucie siedzi oryginał z 98r. który przejeździł tam ~200kkm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić Meyle HD mam już rok zalożone i 20 tys przejechane i narazie trzymaja spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem komplet Lemfordera po......215 000 km :naughty:

Co prawda w Polsce przejechane z tego ostatnie 30 tys. ale sama cyfra budzi szacunek. :hi:

Polecam więc LEMy

A skąd pewność, że były od nowości ?

A stąd ,że mam książkę z przeglądów i tak też stwierdził mechanik . który mi te nowe LEMY zakładał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to już kilka razy- za tą cenę nie da się kupić oryginalnego zestawu Lemfordera, no chyba że bez faktury, bo np. spadł z Tira :cool1: :cool1:

To napiszesz to jeszcze ze 100 razy :polew:

Niestety chyba masz rację :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem na aukcji 2 górne wahacze MS przednie lewy i prawy. Mam nadzieje że będą się dobrze sprawować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem 20 tys km i spoko, jak na razie nie mam zastrzeżeń a mieszkam na Podlasiu gdzie drogi są najgorsze (najbiedniejsze województwo)

najbiedniej jest statystycznie w war-maz (dużo biednych wsi).. co do słabego stanu dróg wpadnij do trójmiasta.. znana w gdańsku ulica słowackiego albo trakt św Wojciecha przebija wszystkie drogi jakie widziałem w całej polsce :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...