Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

a zakladal ktos was komplet wahacze firmy KRAFT,,to chyba ta firma od filtrow,,filtry ma dobre ale ciekawe co z zawiecha :mysli:,,na allegro mozna spotkac komplety tej marki,,tez mnie czeka wymiana i wlasnie sie zastnawiam nad kraftem,,cena ta sama a nawet nizej

http://www.allegro.pl/item956340818_kompletne_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_kraft.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zadzwoniłem wczoraj do jedenej z firm z Gdańsku, chciałem sie dowiedzieć czy sprzedają MS. Pan powiedzał, że nie, ale ma KRAFT w cenie 550 pln-i ze trzeba czekac bo schodzą mu jak świeże bułki. Pytałem o LMO, TRW i FEBI-również ich nie miał-tylko na specjalne zamowienie, tylko KRAFT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie może być coś dobre skoro kosztuje 1/3 tego co Lemforder, już sama cena mówi za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Lemforder tylko bym polecił, w swoim B5, wymieniłem tylko 1 łącznik stabilizatora po 3 latach jazdy, w 2009r. A data produkcji wahacza 99r. Wcześniejszy właściciel też śmigał na tym zawieszeniu. Auto sporo obniżone + 17" felga. Fakt, nigdy nie jeździłem jak wariat po wyboistej drodze. A czasem nawet 20km/h po kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rozmawiałem ostatnio z gościem któy prowadzi swój warsztat, sam jeżdzi tylko OOOO ( a 8) i twiwerdzi ze zadnego lem czy coś innego nigdy nie zamontuje w swoim samochodzie, nie jeden raz już spotkał się z zawodnoscią tych firm, ma dojścia do wachaczy orginalnie montowanych w procesie produkcji ( 100% orginalności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja rozmawiałem ostatnio z gościem któy prowadzi swój warsztat, sam jeżdzi tylko OOOO ( a 8) i twiwerdzi ze zadnego lem czy coś innego nigdy nie zamontuje w swoim samochodzie, nie jeden raz już spotkał się z zawodnoscią tych firm, ma dojścia do wahaczy orginalnie montowanych w procesie produkcji ( 100% orginalności)

to mu powiedz,żeby się jebnął w łeb, znam takich cfaniaczków co maja części z fabryki :polew: :polew: :polew: :polew:

czyli lemforder to też lipa ? :polew: to nie Ci powie na czym on jeździ tą swoją A8, założę się że to pierwszy model A8 i to sprzed liftu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poinformuj Twojego mega mechanika że dla fabryki też jakaś firma robi podzespoły i akurat przy zawieszeniu jest to pewnie LEMFORDER a to że się spotkał z zawodnością tych firm to chyba normalne bo nie ma rzeczy niezawodnych a druga sprawa to jak ktoś kupuje LEMFORDERA z allegro z cenę niższą niż u producenta to co się później dziwi że mu szybko padło jak podróbkę kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mu powiedz,żeby się jebnął w łeb, znam takich cfaniaczków co maja części z fabryki :polew: :polew: :polew: :polew:

czyli lemforder to też lipa ? :polew: to nie Ci powie na czym on jeździ tą swoją A8, założę się że to pierwszy model A8 i to sprzed liftu

a tu Ciebie zadziwię że nie tą pierwszą akurat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolasterka

nie o to chodzi, po prostu dziwi mnie jak człowiek, który prowadzi warsztat i sam jeździ Audi twierdzi, że lemforedr to lipa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html

Podkleiłem tam kilka informacji.

Za pytania typu: Co myślicie o MS, Co myślicie o FEBI, Co myślicie o Johnsonach :blink: etc.. Będą kropki..

- jak macie propozycie co do uzupełnienia pierwszego postu to śmiało piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idzie gdzies kupic te MS pojedynczo? Jedna strone zrobilem na febi, dla porownania druga zlozylbym na czyms tanim. Tylko ze wszedzie sa zestawy a z przyczyn wyzej opsanych dwie strony sa mi zbedne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idzie gdzies kupic te MS pojedynczo? Jedna strone zrobilem na febi, dla porownania druga zlozylbym na czyms tanim. Tylko ze wszedzie sa zestawy a z przyczyn wyzej opsanych dwie strony sa mi zbedne.

ja się nie spotkałem

ale za to wyczytałem na allegro że na Master Sporty dają 2 lata lub 80 tyś km gwarancji :shocked:

nawet nie wiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach jeżdżenia po polskich drogach, na 17" kołach, i średnim zawiasem. Padł mi prawy łącznik stabilizatora, okazało się, że to był Lemforder, z roku 1999. Tak jak pozostałe wahacze.

Wymieniłem go, pojeździłem pól roku nadal nic nie stukało i idealnie się prowadziło, autko sprzedałem, zrobiłem nim osobiście 60tyś. A ile zrobił poprzedni właściciel? Strach pomyśleć - tylko LEMFORDER :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie przy 270k km wszystko od nowosci i wy*rabane juz na maksa bylo. Zdradzieckie to zawieszenie, stukac nie stukalo a luzy masakra. Trzeba rozpinac i sprawdzac zeby miec 100% pewnosci.

1) 270.000 na wahaczach i padły ? - nie wierzę.. ładny szajs musiał być. :kox:

Kwestia drog.. nie ma sie co slinic na lemka, u nas moim zdaniem nic nie moze za dlugo jezdzic bo byloby to fizycznie nie mozliwe.

:mysli:

Czyli nie ma co wkładac ori części ?

Lepiej tanie zamienniki ? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Lemforder tylko bym polecił, w swoim B5, wymieniłem tylko 1 łącznik stabilizatora po 3 latach jazdy, w 2009r. A data produkcji wahacza 99r. Wcześniejszy właściciel też śmigał na tym zawieszeniu. Auto sporo obniżone + 17" felga. Fakt, nigdy nie jeździłem jak wariat po wyboistej drodze. A czasem nawet 20km/h po kostce.

Ty wariacie, nie zabij się przy takich szybkościach i to jeszcze po kostce :)

Ja mam zrobione 40 tys (na 80 tys jest podobno gwarancja), i jak narazie jest cichutko, zawieszenie ładnie pracuje.

Na przebieg (40 tys) składa się ok 50% trasy i 50% dziurawego miasta Łódź (dwa razy skrzywiłem felgę stalową, a zawieszenie wytrzymało)

PS Wcześniej miałem Audi 100 i mało mnie interesowało zawieszenie (to tak na marginesie), przez ok 10 lat jazdy A100 wymieniłem raz zawieszenie (1000 zł=4 amorki + 2 wachacze z przodu, końcówki drążków). Dodam że u mnie jest wszystko robione na czas i ta A4 już mnie trochę kosztowała (przez rok włożyłem w nią 3000-TRAGEDIA), gdzie w A100 koszt roczy popsutych części autka 23 letniego był na poziomie 300 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy musze kupowac zawieszenie LEM w sklepie zeby miec pewnosc ze to org. o placic 500zl wiecej niz na allegro ??

Czy da sie sprawdzic autentycznosc zawiechy LEM ?? na co zwracac uwage ??

Czy ten zestaw wyglada na org ??

http://www.allegro.pl/item982722676_komplet_wahaczy_lemforder_audi_a4_a6_passat_b5_b6.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobik_b u forumowych sprzedawców zakupisz oryginalne zestawy LEMFORDERA z gwarancją, że są oryginalne. Konkurencyjne ceny , zajrzyj do działy Rabaty, promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...