Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza

Kupować z pewnego i sprawdzonego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza

Kupować z pewnego i sprawdzonego źródła.

Ze śrubami !!

Kiedyś już o tym pisałem.

Wyczailiśmy z TOM77-em skąd gość z allegro ma takie tanie wahacze Lema.. :naughty:

Oczywiście miał bez śrub - a skąd ? - z odrzutów produkcyjnych z fabryki.

- wahacze, które nie przeszły testów zamiast iść do utylizacji, szły do gościa.. Oczywiście bez śrub, same wahacze. On takie komplety sprzedawał nawet po 700-800zł.

Ale szybko się okazywało, że padają jak muszki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego okazje z allegro w podejrzanie niskich cenach trzeba omijać szerokim łukiem, różnice w cenie mogą być niewielkie ale bez przesady.Tym bardziej że jest na forum np: TOM77 który ma dobre ceny i pewny towar, jest Inter-cars gdzie jak ktoś ma zniżki to też można kupić w dobrej cenie więc nie ma się co rzucać na różne dziwne promocje z allegro a później narzekać że się wysypało po 10 czy 15 tys.km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza :przebiegly:

kiedyś trzymałem oba LMO w ręce i różnica nie była duża, nie chcę mieszać ani mącić ale na ori LMO chyba są też na gumach tłoczenia ale nie dam sobie głowy uciąć, wiem, że jak sie wkłada ori LMO to nie musisz sprawdzać czy są ori bo jeździsz na nich i jeździsz :naughty:

a jak ktoś np mówi że po 30tyś km padło mu zawieszenie i to jeszcze całe i na dodatek wmawia mi, że miał LMO to aż śmiać się chce, mi jak stukało zawiecho z przodu, podjechałęm do mechanika i tylko po jednym wachaczu mi wymienił i cisza nastała. :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 08:49_________________________________________________NYNA dobrze piszesz :good:

kupić raz, zapłacić więcej i mieć spokój (no chyba, że ktoś lubi mieć cały czas nowe części w aucie :hi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego okazje z allegro w podejrzanie niskich cenach trzeba omijać szerokim łukiem, różnice w cenie mogą być niewielkie ale bez przesady.Tym bardziej że jest na forum np: TOM77 który ma dobre ceny i pewny towar, jest Inter-cars gdzie jak ktoś ma zniżki to też można kupić w dobrej cenie więc nie ma się co rzucać na różne dziwne promocje z allegro a później narzekać że się wysypało po 10 czy 15 tys.km.

tym bardziej, że Tomek siedzi w cenach i wie, że niejest możliwe kupić takich wahaczy poniżej jakiejś kwoty..

A tu się okazuje, że gośc na allegro ma jeszcze taniej o 500zł.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego okazje z allegro w podejrzanie niskich cenach trzeba omijać szerokim łukiem, różnice w cenie mogą być niewielkie ale bez przesady.Tym bardziej że jest na forum np: TOM77 który ma dobre ceny i pewny towar, jest Inter-cars gdzie jak ktoś ma zniżki to też można kupić w dobrej cenie więc nie ma się co rzucać na różne dziwne promocje z allegro a później narzekać że się wysypało po 10 czy 15 tys.km.

tym bardziej, że Tomek siedzi w cenach i wie, że niejest możliwe kupić takich wahaczy poniżej jakiejś kwoty..

A tu się okazuje, że gośc na allegro ma jeszcze taniej o 500zł.. :naughty:

najgorsze jest że wielu wręcz sobie wmawia że to ori na allegro są a to dokładnie niemożliwe.

Przy max rabatach cena jest na lemie dla sklepów ok 1650zł. Poniżej trza ostre rozmowy prowadzic z hurtowniami.

Ludzie jednak biorą lema za 900zł bo po co przepłacac i dawac ok 1600 skoro tamto to "chyba" to samo[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 11:43_________________________________________________

Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza

Kupować z pewnego i sprawdzonego źródła.

Ze śrubami !!

Kiedyś już o tym pisałem.

Wyczailiśmy z TOM77-em skąd gość z allegro ma takie tanie wahacze Lema.. :naughty:

Oczywiście miał bez śrub - a skąd ? - z odrzutów produkcyjnych z fabryki.

- wahacze, które nie przeszły testów zamiast iść do utylizacji, szły do gościa.. Oczywiście bez śrub, same wahacze. On takie komplety sprzedawał nawet po 700-800zł.

Ale szybko się okazywało, że padają jak muszki..

analogiczna sytuacja z turbosprężarkami Garett które były na alledrogo za śmieszne pieniążki lub prawdopodobnie pompami wtryskowymi 11mm.

Że też nasi rodacy wszędzie znajdą możliwosc zarobku sprzedając szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o bezmyślnych kupujących którzy myślą że super "okazja" im się trafiła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no.. Tomek w hurcie brał kiedyś za powiedzmy 1500zł (prosto z Niemiec), a gość w tym samym czasie wystawia partię i sprzedaje na allegro za 999zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no.. Tomek w hurcie brał kiedyś za powiedzmy 1500zł (prosto z Niemiec), a gość w tym samym czasie wystawia partię i sprzedaje na allegro za 999zł :)

Nosfer, nie mów skąd brał, nie warto.

Ja osobiscie jestem zaopatrywany przez hurtownie motoryzacyjne polskie i mam te wahacze w ofercie stałej za 1550zł. I choc mam do granicy spacer to biorę od polskich hurtownii.

W Wawie zdziwiłbym się jakby było inaczej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no.. Tomek w hurcie brał kiedyś za powiedzmy 1500zł (prosto z Niemiec), a gość w tym samym czasie wystawia partię i sprzedaje na allegro za 999zł :)

Nosfer, nie mów skąd brał, nie warto.

Ja osobiscie jestem zaopatrywany przez hurtownie motoryzacyjne polskie i mam te wahacze w ofercie stałej za 1550zł. I choc mam do granicy spacer to biorę od polskich hurtownii.

W Wawie zdziwiłbym się jakby było inaczej :wink4:

Nie o to mi chodziło, chodziło mi o porównanie..

Cena była inna, w innym czasie, kiedy euro było po innym kursie.. Chodzi mi o to, że jeśli taniej niż np. 1500zł wziąć się nie da, bo niby skad, a człowiek sprzedaje je prawie za połowe ceny to niech to da ludziom do myślenia. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no.. Tomek w hurcie brał kiedyś za powiedzmy 1500zł (prosto z Niemiec), a gość w tym samym czasie wystawia partię i sprzedaje na allegro za 999zł :)

Nosfer, nie mów skąd brał, nie warto.

Ja osobiscie jestem zaopatrywany przez hurtownie motoryzacyjne polskie i mam te wahacze w ofercie stałej za 1550zł. I choc mam do granicy spacer to biorę od polskich hurtownii.

W Wawie zdziwiłbym się jakby było inaczej :wink4:

Towar mamy bezpośrednio, ponieważ jesteśmy filią dużego dystrybutora , który Lema bierze z fabryki :)

Poza tym sklep, a hurtownia to też dwie różne rzeczy :wink4: dlatego ja mogę oferować trochę lepsze ceny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega szuka czegoś tańszego do AFNa swojego bo zaliczył krawężnik, miał 3 miesięczne TRW :wallbash:

co powiecie na:

http://www.allegro.pl/item863513555_wahacze_kpl_audi_a4_b5_a6_niemieckie_germany.html

dsc02051r.jpg

dsc02023b.jpg

dsc02049d.jpg

Znaleźliśmy taki w sklepie trochę drożej ale dają rok gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzhacze MS podobno dobre ale końcówki drążków miałem u siebie i nie zwytrzymały 15tyś. km. :przebiegly:

Ile taki komplecik w sklepie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzhacze MS podobno dobre ale końcówki drążków miałem u siebie i nie zwytrzymały 15tyś. km. :przebiegly:

Ile taki komplecik w sklepie???

Zgadzam się. Końcówki trzeba włożyć LEMA. Przypuszczam, że cena coś koło 700 - 750 zł. Do tego końcówki LEMA jakieś 200-250, i mamy prawie 1 tyś zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego końcówki LEMA jakieś 200-250

wystarcza końcówki febi cena około 140zł , ja na takim zestawie jeżdżę rok czyli wahacze ms i końcówki febi i ponad rok po marnych miejskich drogach i dają rade

Czyli przepłaciłem :wallbash: bo dałem po 81 PLN za sztukę .A jak sprawdzałem na allegro to miałem 2-3 zł różnicy na swoją niekorzyść .

No ale ja to kupowałem w sklepie moto. co prawda w mojej mieścinie chyba najtańszym . Daj cynka gdzie mają takie ceny ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co jak kupi taki zestaw jak pokazałem to końcówki mu padną raz dwa? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja od 4 miesiacy jezdze na zawieszeniu firmy MG zalozylem caly komplet lacznie z koncowkami i lacznikami. przejechalem 15tys i cisza na przegladzie wszytsko sztywne. komplet kosztowal mnie 530zl + 50zl zbieznosc wachacze wymienilem bez problemu sam :wink4: a drogi u nas chyba sa jedne z najgorszych w polsce :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...