Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja wczoraj wymieniłem komplecik na Master Sporty przebieg 226tys zobaczymy jak długo polatam rocznie jeżdżę ok 5tys wiec jak pociągną z 4 latka to będę bardzo zadowolony trzymajcie kciuki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na wiosnę założyłem komplet MS. do tej pory zrobiłem na nich 11 tys i wszystko oki a dodam że dopiero mi zrobili drogę do pracy bo to co było do tej pory to by "kraza" po roku rozwaliło! więc śmiało ten przebieg można powiększyć o 30% przy polskich drogach (przy lepszych o 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sworznie mozesz skrecić na gotowo ale tuleje gumowo-metalowe wyłacznie pod obciazeniem jak przejechałem delikatnie kilka metrów aby sie ułozyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa bo te delphi to coś za tanie koleś zero komentarzy ma a inne zestawy na allegro po 1200zl wiec tu jakiś przekręt jest hmm to muszę zostać przy master sportach

Witam.Właśnie pokusiłem się na te wahacze,nie ukrywam,że miałem opory.Cena podejrzanie niska no i gość miał zero komentarzy.

Cały pic polega na tym,że wahacze są z 2006 roku-dlatego nie mają 2 letniej gwarancji.Założymy,pojeździmy,zobaczymy.

Wcześniej miałem MASTER-SPORTy, przejeździłem niecałe 2 lata(jakieś 35tyś km.) w tym czasie wymieniłem 2górne z prawej strony.

Zobaczymy ile te prześmigają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to wahacze lemforder są też robione w Turcji i mogą znajdować się na naszym rynku. Osobiście mogę ci polecić allegrowicza z tego linku http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=334850. Kupowałem u niego wahacze i każdy był zafoliowany zgodny z opisem wyprodukowany góra 5-6 miesięcy wstecz od daty sprzedaży w Niemczech. Sworznie bardzo ciasno się przesuwały, natomiast kiedyś kupiłem na allegro górny przedni wahacz lemflrdera gdzie sworzeń przesuwałem ręką bez żadnego oporu i się wyleczyłem z okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś doczynienia w wahaczni OCAP-u ? Generalnie w warsztacie je montujemy klientom i reklamacji niema. Ale teraz załozyłem je do swojej niuńci i zastanawiam sie ile posmigają. Kupiłem bo byly tansze od Lemordera o jakieś 50 na sztuce.

Przekonasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu założenia MS w moim autku zrobiłem już 30tkm. 70% po dziurawych drogach. Jak do tej pory wszystko gra, nie ma stuków i luzów. Nadmienić też muszę, że razem z zawieszeniem były wymieniane końcówki i drążki kierownicze.

Za komplet MS zapłaciłem 500 zł (w promocji) plus drążki 2x45zł. Koszty wymiany 200zł plus 30zł zbieżność. To się OPŁACA!!! Nawet gdybym miał zrobić jeszcze tylko 15tkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno montowałem MS w moim aucie :naughty:. Przypomnę że mam obniżone zawieszenie i jest twardy jak cholera :wallbash: jak do tej pory zrobiłem 1 tysiączka i nic się nie dzieje :good: Należę do osób bardzo ostrożnie jeżdżących także będę zdawał relacje co i jak.

POZDRAWIAM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie dyskusje w temacie zawieszenia są trochę dziwne. Jeżeli ktoś chce mieć jakis czas spokój to zaklada to co najlepsze czyli Lemfordera. Jeżeli kogos nie stać to zmienia co rok i po 5 latach wydał więcej niż na wymieniony wyżej towar. A ile sie przy tym narobi? No chyba, że lubi lub musi płacić mechanikom, ale "bogatemu" wszystko wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...