Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

A ja mogę polecić Meyle HD mam już rok zalożone i 20 tys przejechane i narazie trzymaja spoko :good:

Mozesz coś wiecej powiedziec na temat tych Meyli HD? Moj znajomy sie nad nimi zastanawia, mechanik mu powiedział ze są super i są bardziej trwałe niż lemy :tongue4:

Ja osobiscie nie moge doradzic jakie najlepsze, ale wybrałem lemki. Tylko ja kupiłem w intercarsie i z tego co zauważylem to mają spiłowany znaczek OOOO. czy to normalne? Nie sądze zeby w IC mieli podróbki, a jednak zdziwiło mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiscie nie moge doradzic jakie najlepsze, ale wybrałem lemki. Tylko ja kupiłem w intercarsie i z tego co zauważylem to mają spiłowany znaczek OOOO. czy to normalne? Nie sądze zeby w IC mieli podróbki, a jednak zdziwiło mnie to.

Tak normalne, tzw "zamiennik" musi mieć usunięty znak oryginalny producenta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz coś wiecej powiedziec na temat tych Meyli HD? Moj znajomy sie nad nimi zastanawia, mechanik mu powiedział ze są super i są bardziej trwałe niż lemy

Ja mam załozone dwa górne już rok czasu i przejechane jakieś 23 000 km i narazie jest super kumplowi też do Passata załatwiałem te MEYLE HD i jest zadowolony. Ja mogę je polecić z czystym sumieniem. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej jakosci dzis ASO proponuje czesci, ale w mojej B5 rok 2000 (275000km- z czego 230 000 km po de) na pierwszym zawieszeniu jeszcze nic nie stuka , ale amory byly nie dawno wymienione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Założyłem i ja dziś ms zobaczem co z tego będzie [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 09:26_________________________________________________zastanawiam się czy muszę jechać na stację diagnostyczną jeśli wymieniłem zawieszenie bez końcówek drążków ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Założyłem i ja dziś ms zobaczem co z tego będzie [br]Dopisany: 14 Maj 2010, 09:26_________________________________________________zastanawiam się czy muszę jechać na stację diagnostyczną jeśli wymieniłem zawieszenie bez końcówek drążków ????????

Ja bym pojechał, ale przy wymianie wahaczy wymieniłbym i końcówki, ale już końcówki nie MS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na przegladzie pare dni temu tez powiedzial ze mam zawieche do zmiany cala..ale jakos boje sie tych mastersportow zakladac jednak..ja mieszkam na podkarpaciu sa tu kiepskie drogi..watpie zeby nawet te MS wytrzymaly u mnie z 3 lata(robie jakies 8 tys na rok).w koncu te MS sa testowane w niemczech na super gladkich drogach a nie na takich jak u nas..chyba lepiej doskldac kase na jakies inne,chociaz za 800-900zl..bo to MS sie niepolaca zakladac..slowa mechanikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego baraka, cały wątek dotyczy testów master sportów i to przez nas samych na polskich drogach, wiadomo ze jednym padną szybciej innym później. Ja osobiście jakbym miał brać coś za 800-900 to kupił bym master sporty za 600zł a jeśli już coś lepszego to raczej zainwestować w lema. Musze wymienić banany z lewej i prawej i sam się zastanawiałem nad MS ale koniec końców zdecydowałem się na lemy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tysięcy przejechane na MS-ach i cisza...

ALE UCZULAŁEM MECHANIKÓW NA MONTAŻ W POZYCJI ROBOCZEJ NA OBNIŻONYM PODNOŚNIKU.

Myślę że dzięki temu przejadę spokojnie jeszcze 2 razy tyle... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że całą zawieszenie mam jeszcze oryginalne :naughty: :naughty: oprócz założonych dziś dwóch górnych MS. Auto ma obecnie 207 tys. :) Mam jeszcze pytanie okazało się że końcówka ma lekki luz i zastanawiam się jaką założyć :gwizdanie:

Piszecie że końcówki MS szybko lecą wiec jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na przegladzie pare dni temu tez powiedzial ze mam zawieche do zmiany cala..ale jakos boje sie tych mastersportow zakladac jednak..ja mieszkam na podkarpaciu sa tu kiepskie drogi..watpie zeby nawet te MS wytrzymaly u mnie z 3 lata(robie jakies 8 tys na rok).w koncu te MS sa testowane w niemczech na super gladkich drogach a nie na takich jak u nas..chyba lepiej doskldac kase na jakies inne,chociaz za 800-900zl..bo to MS sie niepolaca zakladac..slowa mechanikow

musisz ocenić co się lepiej będzie opłacało jak se sam wymienisz to nawet jak dasz te 600 zł to nie tak żal będzie. Gorzej jak doliczysz koszty mechanika to może i trochę szkoda

Ja wymieniłem sam i bez kanału trochę lipa z tym dokręcaniem na kołach ale jak mus to mus, i jest różnica mimo że te lem-a które wyjąłem były według mnie oki oprócz jednego banana . Niestety czeka mnie jeszcze wymiana drążka kierowniczego bo ma delikatny luz na kole w poziomie , a końcówek nie zmieniałem ponieważ ms podobno kiepskie a te stare wymieniałem jakieś pół roku temu i jeszcze powinny pojeździć

Co do tej upartej śruby jest sposób faktycznie ze 2 dni wcześniej pryskać wd mnie pomogło rozplanowałem se prace na dwa wieczory i jakoś poszło .

poza tym nie jestem mechanikiem a jakoś sie udało pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a idzie gdzies kupic komplet MASTERSPORTA na jedna strone? Druga mam nową... wszedzie komplety a cena pojedynczych wychodzi jak za komplet...chore

http://www.master-sport.de/PL/productnews_1/ ich strony jakby ktos chcial poczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przejechaniu 90k od wymiany dwóch bananów LMO dziś usłyszałem pierwszy stuk albo to była tylko moja schizofrenia :shocked:, w każdym bądź razie przebieg mówi sam za siebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie mam kasy wiec czytajác wasze posty widze ze trzeba wybrac FEBI w takiej sytuacji ????

spytam tylko bo znajomy kupil szajs na ktorym nawet firma sie nie podpisala, kupil to na allegro u sprzedawcy ktory dal na te wachacze firmy KRZAK 2 LATA Gwarancji. tylko dlatego znajomy je kupil.. co sadzicie o czyms takim?? warto ryzykowác skoro jest gwarancja????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja jest napewno tylko wtedy jak bedziesz mial potwierdzenie montazu w jakims serwisie, pamietaj o tym- f-ra do zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...