Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam cena kształtowała się w przedziale ok 1000zł za komplet. Wahacze RTS oferowane są przez głównego importera na Polskę http://www.profiauto.pl/art,czesci,rts,3,lata,gwarancji,347.html

Na tej stronie znajdziesz informację gdzie w Polsce posiadają partnerów Sklepy motoryzacyjne.

W moim mieście znajomy sprzedaje właśnie RTS-y mógłbym dowiedzieć sie o cenę za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bmw e39 na MS zrobilem ~40k, zawieche mialem bilsteina b8 utawrdzonego juz na max, glebe, kola 17 i wahacze byly jak nowe zadnego luzu. Do audi b5 adp wsadzilem kiedys najtansze co bylo na allegro, po 35k jest do wymiany jeden gorny i koncowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gwarancja obowiązuje jeżeli jest podbita przez jakikolwiek istniejący warsztat. I własnie MS nie robi problemów przy wymianie i jest wszystko szybko wymieniane. Kto Ci w ASO MS-y montuje? Jak kupujesz komplet to dostajesz karte gwarancyjną którą ma podbić warsztat montujący zawieszenie.

fragment karty gwarancyjnej:

mskartagwar.jpg

Żeby było lepiej - wahacze, które chcemy posłać na gwarancję muszą być też zdemontowane w AUTORYZOWANYM SERWISIE OBSŁUGI.polew.gif No chyba, że ta karta gwarancyjna jest nieaktualna i coś się zmieniło w ciągu ostatniego roku.

jeśli ktoś chce całą kartę gwarancyjna w .pdf zapraszam na priv

serdecznie Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko.

Jeżeli ktoś montował ostatnio wahacze Master Sport-a chciałbym się dowiedzieć o ich nr katalogowy.

Na aukcji: http://allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-passat-zestaw-i2230199799.html

znalazłem "wzmocniona" wersje tych wachaczy ciekawy jestem czy to tylko trik marketingowy czy naprawde jest to jakaś lepsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że na stronie MS zestaw premium kosztuje ponad 1360 zł brutto,a na aukcji 524 zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zmienialem koncowki drazkow kierowniczych. kupilem mastersporty.

stare byly lemfordery.

na koncowkach miedzy gwintem a galka jest takie zgrubienie.

zauwazylem ze w starych lemforderach jest tam w srodku guma co tworzy pewnego rodzaju amortyzator drgan.

w mastersportach tez jest to zgrubienie ale nie ma tam zadnej gumy- jest to zwykla imitacja amortyzatora drgan, czego na aukcji nie bylo widac.

po zmianie koncowek jakos inaczej mi sie jezdzi, bardziej odczuwam na kierownicy nierownosci drogi.

czy moze to byc spowodowane brakiem tych gum w koncowkach mastersporta??:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Ale wy wcale nie musicie zgłaszać reklamacji na bazie gwarancji, a "ustawy o niezgodności towaru z umową"-znajdźcie, poczytajcie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn, że jeśli MS wykrzaczy nam się po roku czasu to możemy śmiało go oddać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak, ale zależy od sklepu:kwasny: W wątku o wahacza MS gdzieś tam było napisane, że jednemu uwględnili reklamację a innemu zaś nie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie. Do zawieszenia pneumatycznego, warto pakować się w lemy? Bo oczywiście mam świadomość, że samo zawieszenie zmniejszy ich żywotność diametralnie więc nie wiem czy jest sens 'marnować' lemy na to:eusathink: Co myślicie?

MasterSportów już NIE założę bo miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że pneumat diametralnie zmniejszy żywot lemów to co zrobi z innymi które normalnie połowe krócej wytrzymują.

Ja mam pneumatyczne ponad 180 tys. km najechane i wszystko jeszcze ori w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że pneumat diametralnie zmniejszy żywot lemów to co zrobi z innymi które normalnie połowe krócej wytrzymują.

Ja mam pneumatyczne ponad 180 tys. km najechane i wszystko jeszcze ori w bdb stanie.

NYNA Twoj pneumat to co innego niz u Mlodego.

On bedzie mial aira,wiec ciagle opuszczanie i podnoszenie bedzie pewnie od zera do max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak, ale to tym bardziej jak założy jakiś badziew to się jeszcze szybciej wysypie bo nie wiem czy jest coś bardziej wytrzymałego od lema czy trw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wachaczach MEYLE HD

mial ktoś takowe na aucie jak sie sprawuja

zastanawiam sie nad MEYLE albo REUVILLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS Sportom u mnie stuknęło juz 60 000 km /końcówki LEM założone zamiast MSów przy montażu/. Cały komplet w całości jeżdzi bez stoków itd, ostatnio przy wymianie osłony przegubu rozpinałem górne wahacze i o dziwo gałeczki sztywne :). Komplet oczywiscie z Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze te wahacze FEBI dawno ale to dawno straciły smarowanie bo suche jak pieprz :facepalm:gumki dawno wyparowały w kosmos :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wachaczach MEYLE HD

mial ktoś takowe na aucie jak sie sprawuja

zastanawiam sie nad MEYLE albo REUVILLA

Meyle Hd wytrzymały u mnie 23 tkm, zawias 1be 225/40/18r. Pierwsze posypały się banany, potem góra a co dziwne dolne proste były ok. Ogólnie są słabe. Teraz latam (za namową kolegi) na regenerowanych i jestem bardzo zadowolony zrobiłem na nich 37 tkm i póki co cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...