Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Tych wahaczy nie kupuj, ponieważ więcej będziesz miał zachodu niż przyjemności z jazdy po założeniu.

MasterSporty są lepsze i trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, ja niestety srogo zawiodłem się na mastersport.Po wymianie całego kompletu razem z końcówkami drążków mastersport końcówki po 1500km zgon.Po 17tyś. zaczeły się stuki z lewej strony.Po doświadczeniach z końcówkami drążków postanowiłem zakupić cały nowy komplet wachaczy.Przy rozpinaniu zawieszenia wyszło że po obu stronach górne wachacze zniszczone a dolnym dałbym jeszcze 1tyś. km.Wymieniłem całość i osobiście odradzam.Zawieszenie standardowe 205/60/15.Samochodem jeżdżę w pracy głównie po W-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez zamierzam kupic caly zestawik Master sport i znalazlem ze wydluzyli gwarancje na 3 lata

http://www.motofocus.com.pl/index.php?aid=4553

Prawda to??

Acha i kto sprzedaje u nas na forum zestawy wachaczy do naszych A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polskich znajomy mial paska i wytrzymał conajmniej 150.

A teksty typu "2tys i cisza" są bardzo zabawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teksty typu "2tys i cisza" są bardzo zabawne.

są co najmniej śmieszne

można i na szicie przejeździć dwieście, ale mówimy o przejechaniu bez żadnego stuknięcia,

czy jak już mechanik mówi, że guma wypadła... :naughty:

edyta

sorry za OT i proszę zgłaszać jakieś rekordy bez stuknięcia. takie od stu koła w górę :wink4:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te teksty nie są śmieszne, bo nikt tutaj nie ubóstwia tej marki.

Sprawdzamy tylko ile wytrzymują i od jakich czynników uzależnione jest zużycie konkretnych przypadkach.

śmieszne jest raczej tego wyśmiewanie, takie dziecinne :decayed:

Moje wytrzymały na razie 25 tys. km

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Ja również byłem na przeglądzie i okazało się iż w lewym kole mam luzy na dolnym wahaczu prowadzącym oraz do wymiany drążki kierownicze. Po przeczytaniu opinii na forum chyba zdecyduję się na zakup kompletu Master Sport. Mam pytanko gdzie najlepiej zakupić w rozsądnej cenie i ile kosztuje wymiana wszystkich elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne! Właśnie dzisiaj zakupiłem Master Sporty za 550 zł bezpośrednio w sklepie motoryzacyjnym w Krakowie, w przyszłym miesiącu będę je montował i testował. Co do wytrzymałości to myślę, że polskie drogi wszystkiemu dadzą radę. Obecnie w moim Audiku są zamontowane wahacze m-ki Fast i przejechałem na nich ponad 50 tyś. km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może od bani. Co jest w końcu z tym stwierdzeniem, że już tych wahaczy nie produkują? Bo to hasło na tym wątku pojawiło się jakiś czas temu, mamy rok 2009 a na allegro są oferty sprzedaży tego produktu. To co z magazynów cały czas ta sprzedaż, czy Chińczycy opanowali MS? Cena niska i wytrzymałość na polskie drogi bardzo dobra - jak wynika z postów.

Jeszcze mi nie leci zawieszenie ale w końcu kiedyś będę musiał je wymienić. I teraz się zastanawiam czy mam zrobić "zapasy" i zawczasu kupić "wyczerpujący" się produkt, czy tylko została puszczona plotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pachać sie w te MS czy kupic cały kpl lemfordera za 1500zł który nie lezy w magazynach latami albo febi kpl za 1000zł?

ja autem robie smieszne przebiegi

bede na wiosne obnizał auto tak 30-40mm nowe amorki i sprezynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...