Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tak powiedziałem zakładając poduszki pod silnik :)

3 miesiące i już napie*dalają :gwizdanie: Muszę teraz znowu wymieniać, a też chciałem "do sprzedaży" przejeździć.. :disgust:

_________________________________________________

Ktoś mi kiedyś skan gwarancji obiecał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko pytanie czy Wam te wahacze wytrzymają te 15 tyś. :gwizdanie: ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies sie slyszalo ze MS 40 wytrzymaly a komus po 15 tys padly... Nie ma reguly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, wiekszość z was wypowiada się o wahaczach nie mając zielonego pojęcia. Polecacie marki "firmy" ktore sa znane na rynku i droogie a jak padnie hasło lamforder to sracie po gaciach, ja zalozylem lamfordery za 1659zł i przejechałem 17tys. teraz dzwonia, wala i gorzej niz NONAME. Nie sugerumjy sie firma bo jak wiadomo co drogie to nie oznacze ze, dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogo można kupić pewne wahacze na allegro febi lub LM. Wdzięczny będę za link. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kogo można kupić pewne wahacze na allegro febi lub LM. Wdzięczny będę za link. :hi:

Tu masz linka do allegrowicza który sprzedaje wahacze Lemfordera http://allegro.pl/item686649605_wahacz_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory.html

Kupowałem u niego już i mogę potwierdzić ich jakość i nie są to wahacze zleżałe które co rusz pojawiają się w super ofercie a później ludzie dziwią się dlaczego bardzo szybko się rozpadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Febi od tego gościa http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3162463

Aktualnie mam przelatane 34kkm, przy jakichś 30kkm coś tam zaczęło się odzywac, wkrótce trzeba będzie myślec o wymianie :confused4:

Wychodzi na to, że to chyba oryginalne Febi, co nie zmienia faktu, że mogłyby polatac pare kkm dłużej.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Febi od tego gościa http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3162463

Aktualnie mam przelatane 34kkm, przy jakichś 30kkm coś tam zaczęło się odzywac, wkrótce trzeba będzie myślec o wymianie :confused4:

Wychodzi na to, że to chyba oryginalne Febi, co nie zmienia faktu, że mogłyby polatac pare kkm dłużej.

Pozdr

Przynajmniej nie przepłaciłeś bo cena dość spoko jak na FEBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak powiedziałem zakładając poduszki pod silnik :)

3 miesiące i już napie*dalają :gwizdanie: Muszę teraz znowu wymieniać, a też chciałem "do sprzedaży" przejeździć.. :disgust:

_________________________________________________

Ktoś mi kiedyś skan gwarancji obiecał :gwizdanie:

ja Ci obiecałem tylko o tym zapomniałem, niebawem wstawię...

jedno wiem o tej gwarancji. Nie chcę jej sprawdzać.

Jak na razie MS przejechały 3 tyś i jest cisza. A zaliczyłem kilka spoooorych dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci obiecałem tylko o tym zapomniałem, niebawem wstawię...

jedno wiem o tej gwarancji. Nie chcę jej sprawdzać.

Spoko luz :wink4::naughty:

Powiem tak, wiekszość z was wypowiada się o wahaczach nie mając zielonego pojęcia. Polecacie marki "firmy" ktore sa znane na rynku i droogie a jak padnie hasło lamforder to sracie po gaciach, ja zalozylem lamfordery za 1659zł i przejechałem 17tys. teraz dzwonia, wala i gorzej niz NONAME. Nie sugerumjy sie firma bo jak wiadomo co drogie to nie oznacze ze, dobre.

Normalnie usłyszałem sentencje życia. :blink:

Mamy na forum wyznacznika wszystkich kierowców i ich zawieszeń. :kox:

Jeden co ma problem z wahaczami lemfordera, a podważa opinie przynajmniej kilkudziesięciu kierowców :shocked:

Może źle poskładali Ci te wahacze, że się porozsypywały. Poza tym masz na nie gwarancję, więc z niej skorzystaj.

A na hasło Lamforder nikt tu nie sra po gaciach.. Na "Lemforder" może lekko posikujemy :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile poszczególni producenci daja gwarancji na wahacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile poszczególni producenci daja gwarancji na wahacze?

a czy to ważne ile? skoro żaden reklamacji nie uznaje :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

why?? jak sam montowales to rozumiem ale jak masz papier jakiegos warsztatu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zgonić na złą eksploatacje, stan polskich dróg, rozpatrzenie takiej reklamacji pewnie trochę trwa, nawet jeżeli oddasz to autko będzie musiało czekać niesprawne na decyzje, która najprawdopodobniej bezie negatywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest, że jak się wymienia to należy wymieniać już cały komplet czy można wymieniać je na sztuki?

Wszystko zależy w jakim stanie są pozostałe. Generalnie wymieniając komplet masz spokój na jakiś czas, robisz wszystko za jednym zamachem i oszczędzasz na ustawianiu zbieżności po każdej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy prawdą jest, że jak się wymienia to należy wymieniać już cały komplet czy można wymieniać je na sztuki?

Wszystko zależy w jakim stanie są pozostałe. Generalnie wymieniając komplet masz spokój na jakiś czas, robisz wszystko za jednym zamachem i oszczędzasz na ustawianiu zbieżności po każdej wymianie.

przy wymianie wahaczy nie ustawia sie zbieznosci, bo niby po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja po wymianie na nówki ori z aso...odliczam km do 1 puknięcia :cool1::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...