Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie da sie polsku ;)

to zeby wyświetlała droge

ustaw droge niech ją zkalkuluje

i włącz i wyłącz navi i sie pojawia ;)

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boberek a jednak :) po kilku godzinach szukania, znalazłem coś takiego ...

22cfb9bb11a0d536m.jpg

Jest to wzmacniacz antenowy, który z nie wiadomych okoliczności jest po prostu złamany wraz z wyrwana elektronika ... :confused4::(

Koszt w ASO - Audi Centrum Wrocław - 8E5035225D - 680zł. ;( ;( ;(

Oczywiście błąd VAGa 00858 dotyczy tego wzmacniacza.

mam taką wzmacniacz antenowy na zbyciu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mariooo

Panowie powiedzcie mi jak zrobić żeby rns wyświetlał strzałki na fisie??

Zegary masz zakodowane pod navi ?

Opublikowano

Mariooo

Panowie powiedzcie mi jak zrobić żeby rns wyświetlał strzałki na fisie??

Zegary masz zakodowane pod navi ?

ja mam i jest to samo,flyer tez. musze wylaczyc i wlaczyc rns-a,,mysle ze przyczyna moze tkwic w niektorych czerwonych fisach

Opublikowano

Przypuszczam że nie mam zakodowanych zegarów pod navi bo dopiero co ja dołożyłem, chyba bedzie trzeba sie do kogoś uśmiechnąć we wtorek.

Opublikowano

alvaro kiedys pisal zeby wyjac na chwile bezpiecznik zegarow.

PS mam to samo musze chyba kodowac.. :naughty:

Opublikowano

Pisałem już o tym wcześniej, to że trzeba wyłaczyć navi i właczyć ponownie aby wyświetlała na fisie to wina leży po stronie zegarów. Ja u siebie miałem dokładnie tak samo, wymieniłem zegary na kolorowy Fis i wszystko jest tak jak fabrycznie, po prostu są róznice w komunikacji CAN.

Opublikowano

Pisałem już o tym wcześniej, to że trzeba wyłaczyć navi i właczyć ponownie aby wyświetlała na fisie to wina leży po stronie zegarów. Ja u siebie miałem dokładnie tak samo, wymieniłem zegary na kolorowy Fis i wszystko jest tak jak fabrycznie, po prostu są róznice w komunikacji CAN.

tak mi sie wydaje,chyba ze wszystkimi kolorowymi fisami jest ok,problemy sa przy czerwonych

Opublikowano

No to kokos wiesz co rezać dalej :)

Opublikowano

wszystko w swoin czasie :cool1::wink4:

Opublikowano

Hehe, u mnie wyłączenie i ponowne włączenie nic nie daje :mysli: nadal brak strzałek na fisie

Opublikowano

Hehe, u mnie wyłączenie i ponowne włączenie nic nie daje :mysli: nadal brak strzałek na fisie

sprawdź adaptację licznika

Opublikowano

ma ktoś numery z etki chromowanych (ew. aluminiowych) gałek do rns-e takich jak bodajże w TT??

Opublikowano

8P0 919 069 A prawo-gora chromow. (ta większa)

8P0 919 070 A prawo-dol chromow.

Opublikowano

ma ktoś numery z etki chromowanych (ew. aluminiowych) gałek do rns-e takich jak bodajże w TT??

o to dłub :) to zobaczymy jak wyjdzie :) bo kazdy czeka az pierwszy to zrobi :)

Opublikowano

dobra , można zdobyć za ok 220zł komplet , może zrobimy jakieś zamówienie grupowe ( może jakiś rabacik uda się wytargować) , teraz pytanko czy bedzie pasować plug & play czy będę musiał rzeźbić dalej wie ktoś??

Opublikowano

cos trzeba rzeźbic

z jednym z nich

Opublikowano

220 PLN za pokretla? Chyba na glowe upadliscie :)

Opublikowano

ceny z aso :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.