Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

NIe rozumiem o ustawianiu kodu. W jaki sposób mozna to zrobic?

Adapter wygląda tak lub podobnie?:

img8893mp4.th.jpg

To z tej strony ściągnij opis/instrukcję do tego adaptera: http://www.martos.com.pl/oferta.php?pageNum_produkty=0&totalRows_produkty=7&kat=Admulti&id=1&tryb_wysw=zdjecia i zajrzyj na str. 7

Tutaj opis moich problemów z ustawieniem adaptera pod kupiony napęd DVD: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bdh_szary_myszor_andyego_modding_in_progress-t28376.0.html;msg566219#msg566219

Wyglada podobnie ale ja mam od uzytkownika Mobilem.

Dzisiaj dostalem intrukcje na przekodowanie apadptera pod moj odtwarzacz DVD.

NIestety nie pomoglo.

Jutro mam zmienic kabel na stereofoniczny laczacy adapter dvd z samym DVD.

Podobno ma zadzialac... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajne te nowe mapy :kox:

Sieciowe stacje paliw mają swoje własne ikonki :naughty: Orlenu niet :no:

I baza map została uaktualniona :)

jak można zdobyć nową mape :D

Zapraszam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze mi powiedziec jaka jest roznica miedzy RNS-E a MMI? Gosciu sprzedawal i mowil ze to RNS, ale po podlaczeniu wyskakuje obrazek ze to MMI. Inna sprawa ze wszystko smigalo bez kodowania VAG-iem(nie mogl sie polaczyc z rns-"za duzo komunikacji")!! Dopiero pozniej przy podlaczaniu bluetooth-a zaczalem kodowac MFSW, zrestartowalem RNS i... wpisz PIN... i teraz nie wiem czy programik 'updatujacy' soft bedzie hulal na tym co mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz RNS-E

Przy włączeniu RNS-E wyświetla się napis mmi.

MMI to praktycznie całkiem inna bajka tylko graficznie RNS-E i MMI jest takie samo. MMI jest bardziej rozbudowne.

Nie ma MMI w werjsi nazwijmy to "boxowej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada podobnie ale ja mam od uzytkownika Mobilem.

Dzisiaj dostalem intrukcje na przekodowanie apadptera pod moj odtwarzacz DVD.

NIestety nie pomoglo.

Jutro mam zmienic kabel na stereofoniczny laczacy adapter dvd z samym DVD.

Podobno ma zadzialac... :blink:

:blink::shocked:

Czy oni wiedzą co sprzedają?

img8893mp4.th.jpg

Na zdjęciu widać ten fragment kabla na napędzie DVD. Zakończony jest mini-jack'iem. Wtyka się go w gniazdo IrDA napędu. To ten kabel odpowiada za przekazywanie komend z RNS przez adapter do DVD.

Możesz zrobić zdjęcia adaptera, kabla i DVD?

Sterowanie pilotem po nakierowaniu na DVD zaczęło działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, domyślam się, że będzie to w gnieździe power connector, ale za cholerę nie mogę sie połapać o co w tym chodzi. Nie jest napisane wprost gdzie plus, gdzie minus. Nie raz podłączałem radia i myślałem że tutaj będzie podobnie, ale zgłupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, domyślam się, że będzie to w gnieździe power connector, ale za cholerę nie mogę sie połapać o co w tym chodzi. Nie jest napisane wprost gdzie plus, gdzie minus. Nie raz podłączałem radia i myślałem że tutaj będzie podobnie, ale zgłupiałem

nie czytasz dokladnie tematu :) a to tylko 61 stron :polew:

masz tu na tacy :

aisin%20wiring.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest to gdzies w ustawieniach czy samo automatycznie pokazuje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asystenta pasów się ustawia w menu navi i nie zależy to od softu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w ustawienia navi i jest coś takiego " auto insertion map" i "auto insertion zoom" map to asystent a zoom to powiększenie skali do max przy dojechaniu do skrzyżowania ( sorry za angielski nie pamiętam jak tam dokładnie jest napisane...) :wink4: Asystent w Niemczech działa super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W mojej nawigacji w odpowiednim polu mam "sw X - -" co to oznacza ?

Jak skutecznie uzyskać kod pin ?

pzdr

tak to wyglada:

zdjcie002e.th.jpg ?

to moze oznaczac ze na Twojej Navi ktos juz uzywal softu do odzysku PINu, wiec powinno zadzialac op wpisaniu czterech ostatnich cyfr z numeru seryjnego (widzocznego na dole przy ekranie pytania o PIN)...

sprawdzales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda dokładnie tak jak na foto tylko to rns-e

nie sprawdzałem czy cztery ostatnie cyfry działają, bo jeszcze nie odłączałem ak. i szczerze nie wiem czy to robić :kwasny:

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 17:19_________________________________________________Czy jest możliwość aby wgrać właściwy soft w takim stanie ?

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 17:23_________________________________________________jedyne co się dzieje to nawi. nie pokazuje satelit. i aktualnej pozycji na mapie. Wywala, że nie wie gdzie się znajdujesz. Nawi. nie skanowana jeszcze vagiem. Mój vag 311 nie może się połączyć wieć muszę sie zapatrzyć w nowszy sprzęt.

Podobno poprzednio było w nawi. SW 0550.

plyta czesc B z 2007 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. pocztytaj w tym temacie. chyba bedziesz musial wymusic VAGiem odczyt softu z plyty ktorą wlozysz.

o tym wszystkim , lacznie z softem ktory prawdopodobnie masz wgrany jest na kilku ostatnich stronach tego tematu (cofnij sobie z 10stron od konca i poczytaj. gdzies bedzie.

na 90% Twjo PIN to cztery ostatnie numeru seriala. sprawdzic to jeszcze mozesz porownujac nuemr serynjy z ekranu z numerem seryjnym na naklejce po wyjeciu navi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...