Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ani mapa 2012 ani 2013 wcześniej nie wkładałem, działa tylko mapa jakas starsza z SW 550. Po sprawdzeniu w nawi "CAR" mam SW 750.A po włożeniu DVD do napędu jest napis "AKYUALIZACJA CD/DVD 650"czyli nawi widzi płytkę z aktualizacją ale nie aktualizuje bo jest niższa 650, niż ten w nawi 750.

sprawdziłem.Spft z polskim ma w pliku INDEX :

SOFIDX:0750

NAVVER:V2200815

AUDVER:A2210141

z kolei mapa 2013:

SOFIDX:0650

NAVVER:V2200815

AUDVER:A2210141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programem IMG Brun x2 a nagrywarka LG combo z nagrywaniem wszystkich formatów z Blu-ray również, dodam że wcześniej nagrywałem na niej mapy do DX i wszystkie chodziły OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTENA GPS FAKRA VW MDF RNS AUDI RNS-E OPEL (2990747648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panowie czy ma może ktoś zamontowaną taką antenę, jak ona się sprawdza?

bo nie chce mi się rozbierać połowy auta żeby zmienić płetwę z dachu, a to jest jakaś alternatywa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś starszą wersje softu do rns-e?? nie moge zrobić downgradu, przypuszczam, że potrzebna jest stara płytka z np ver.550??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba ten downgrade wymusić... a u mnie nic... w vag-u przychodzi podpowidź, że potrzebna jest płytka ze starszym softem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba ten downgrade wymusić... a u mnie nic... w vag-u przychodzi podpowidź, że potrzebna jest płytka ze starszym softem...

dawaj maila:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Bartku :wink:

jak wchodzę w kanał 97 aby wykonać downgrade, wpisując wartość 1 (jak pamiętasz :decayed:) vcds daje Ci podpowiedzi, jakie wartości możesz wpisać. I tam jest napisane, że czasami może być wymagana płytka ze starszym softem, aby mógł go na nowo zapisać...

U mnie (jak wiesz) cały czas jest versja X...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, Bartku, skoro tak to warto spróbować rzeczywiście. Ja będę musiał od ciebie nagrywarkę pożyczyć płyty już kupiłem, ona jest zewnętrzna jakaś pod usb czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE:

nie kupujcie klimatronika z B7 do B6 - występuje problem z ogrzewaniem tylnej szyby

Panowie, czy udało się wyjaśnić (ew. rozwiać) problem z ogrzewaniem tylnej szyby? Szukam panelu 2 DIN z B7 bez grzania foteli, bo chce mieć pewność, że temperatura minimalna będzie się zaczynać od 16 st. a nie od 18. Czy macie jakieś sprawdzone nr z B7, które działają prawidłowo w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...