Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sklepie macie promocje na opony, polecam ja już zakupiłem Ultra Gripy 8 :D

InOpony - sklep internetowy

:banan::banan::banan:

Widzę że gerex.pl ma UG8 w rozmiarze 195/65/15 za 209 zł bez rabatu a sklep inopony.pl ma tą samą oponę za 215 zł i to po 38% rabacie.

Nie widzę tu żadnej rewelacji i tym sklepie inopony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym sklepie macie promocje na opony, polecam ja już zakupiłem Ultra Gripy 8 :D

InOpony - sklep internetowy

:banan::banan::banan:

Widzę że gerex.pl ma UG8 w rozmiarze 195/65/15 za 209 zł bez rabatu a sklep inopony.pl ma tą samą oponę za 215 zł i to po 38% rabacie.

Nie widzę tu żadnej rewelacji i tym sklepie inopony.

I na inopony można trafić na oponki z dot z 2011 roku, wiem bo dostałem od nich maila z taką informacja, a na gerex.pl kupiłem z dot 2413

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem GY UG8 w rozmiarze 195/65/15 za 209zl sztuka

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

UG8 rewelka, przejezdzilem jak narazie na nich jeden sezon, ale jestem w 100% zadowolony, kleja sie do kazdej powierzchni. Ja jezdze na 205/55/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Panowie mam taki dylemat jak każdy z was jakie zimowe opony zakupić? Często jeżdżę w góry na deskę więc, chcę kupić opony dobre, mam spory fundusz na nie bo oszczędzałem całe lato:). Co polecacie godnego uwagi? W okresie letnim jeżdżę na "dunlop maxi sport" opony rewelacyjne jestem bardzo zadowolony:) Wiec tak myślałem nad dunlopem, lub coś z wyżej półki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodyear UG8, Michelin Alpin A4, Continental TS850 - opony z wyższej półki, nie poczujesz żadnej różnicy pomiędzy tymi trzema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem Opony Uniroyal MS Plus 66

195/65.Prawie nieużywane.Jeszcze są włoski na oponie.Bieżnik elegancki.Felgi stalowe do odnowienia.Trochę gdzieniegdzie rdzawego nalotu.Ale kupione za dobry pieniądz więc nie narzekam.Się odnowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę użytkowal Nokiany WR A3 juz drugi sezon. Za te pieniądze lepszego kapcia nie kupicie. Czy głęboki śnieg , czy błoto samochód nie traci przyczepności , gorzej na lodzie , ale tutaj żadna guma nie pomoże , tylko rozsądek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokiany Wrd3 w 16 calach i są godne polecebia z czystym sumieniem. Kupiłem nówki bo wcześniej miałem używki Michelin Alpin czy jakoś tak i to była katastrofa ...

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokiany Wrd3 w 16 calach i są godne polecebia z czystym sumieniem. Kupiłem nówki bo wcześniej miałem używki Michelin Alpin czy jakoś tak i to była katastrofa ...

Wysłane z telewizora Note2

Hmmm... Jeszcze w Vectrze jezdzilem na Alpinach i rewelacja, moze malo mieska mialy uzywki albo guma juz stara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokiany Wrd3 w 16 calach i są godne polecebia z czystym sumieniem. Kupiłem nówki bo wcześniej miałem używki Michelin Alpin czy jakoś tak i to była katastrofa ...

Wysłane z telewizora Note2

Hmmm... Jeszcze w Vectrze jezdzilem na Alpinach i rewelacja, moze malo mieska mialy uzywki albo guma juz stara...

Ja równiez na Alpin A3 nie narzekałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokiany Wrd3 w 16 calach i są godne polecebia z czystym sumieniem. Kupiłem nówki bo wcześniej miałem używki Michelin Alpin czy jakoś tak i to była katastrofa ...

Wysłane z telewizora Note2

Hmmm... Jeszcze w Vectrze jezdzilem na Alpinach i rewelacja, moze malo mieska mialy uzywki albo guma juz stara...

Ja równiez na Alpin A3 nie narzekałem

Ja jeździłem na Alpinach A3 i jeżdżę na A4 (oczywiście mowa o nowych a nie używkach) to nie narzekam, w końcu to Michelin, a do drugiego samochodu niedawno zakupiłem CONTINENTAL ContiWinterContact TS 850 i myślę, że będą równie dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem wczoraj Michelin Pilot Alpin PA3 235/55/17, juz zalozone. Pierwsze wrazenie bardzo dobre, przede wszystkim sa ciche

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem debica frigo rocznik 2013 na te zime rozmiar 205/55/16

Ktos mial je bo zastanawiam sie czy dobrego wyboru dokonalem

To dobre opony,troszkę głośne ale na śniegu dobrze się trzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Barum polaris 3 jeździłem na takich przez dwie zimy w rozmiarze 205/55R16 i muszę przyznać, że spisywały się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Bridgestone Blizzak LM32, do drugiego samochodu kupiłem kilka dni temu Nokiany WR D3 i będę miał jakieś porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przymierzam do Conti ts850, bardzo dobrze wypadają w recenzjach i kumpel poleca bo jeździł ostatni sezon, a i cena przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...