Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, nie bylo pytania. Po kilku konsultacjach biore Goodyeary ;)

Tymbardziej ze cena na Allegro i Ceneo jest naprawde przyzwoita

Słuszny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cena chyba dobra bo na allegro taniej już chyba nie znajdziesz.

Osobiście też się nad nimi zastanawiam lub nad tymi:

http://www.allegro.pl/item756424924_nowe_zimowe_opony_sava_195_65r15_eskimo_s3.html

Miałem je już kilka sezonów w innych autach i naprawde były super na śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku zakupiłem UG 7+ w cenie 179 za sztukę, poza tym zapytaj gościa z jakim DOtem są te oponki. Do 18 miesięcy od daty produkcji opona w świetle prawa jest sprzedawana jako nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku zakupiłem UG 7+ w cenie 179 za sztukę, poza tym zapytaj gościa z jakim DOtem są te oponki. Do 18 miesięcy od daty produkcji opona w świetle prawa jest sprzedawana jako nowa.

No to niezłą cenę wykrzaczyłeś. :naughty:

A ten DOT też jest ważny zwłaszcza przy oponach zimowych. Z czasem guma twardnieje i nawet pełen bieżnik nie pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na czas w jakim kupujesz zimówki to nie najgorsza cena, a za moment, jak pojawi się pierwszy śnieg, ceny skocza do góry. Tak więc kupuj póki czas :)

Ja zawsze kupuję zimówki latem a zimą letnie, wówczas można złapać najlepsze cenowe promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym zakupić opony zimowe. Myślę tylko czy 195/65 R15 GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ podejdą pod dokładnie te felgi http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/758/95/01/758950190 ? Cy kupić inny rozmiar np 195/60 ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym zakupić opony zimowe. Myślę tylko czy 195/65 R15 GOODYEAR ULTRA GRIP 7+ podejdą pod dokładnie te felgi http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/758/95/01/758950190 ? Cy kupić inny rozmiar np 195/60 ?

Pozdrawiam

podejdą :wink4: i nie cuduj tylko zakładaj standardowo profil 65 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima za pasem, czas na nowe zimówki. Jak już tak rzucamy linkami, to czy ktoś może mi powiedzieć gdzie tu jest ukryty tzw. kruczek?

http://www.allegro.pl/item769949871_opony_kumho_195_65r15_kw17.html

Opony może nie górnych lotów, ale nie wypadają/wypadały źle w testach. Cena bardzo atrakcyjna w stosunku do innych sprzedawców netowych. Napisałem jeszcze do nich w celu rozwiania wątpliwości czy to nie jakieś bieżnikowane czasem czy inne cholerstwo. Ale ciekaw jestem Waszych opinii.

pzdr, monti

dostałem info od wystawiającego aukcję - opony nowe, nieużywki, nie są bieżnikowane, dot 2009, fakturka wchodzi w grę, specyfikacja jak w aukcji, więc chyba znalazłem opony dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oponki wygladaja ok choc fotka taka sobie. Po zakupie sprawdz DOT i jak sa bieznikowane to maja oznaczenie. Cena atrakcyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto z Niemiec z kołami zimowymi firmy AVON ICE -TOURING 195x65 R 15 91 T. W chwili zakupu miały 6 miesięcy od daty produkcji.Przejeździłem na nich 2 sezony zimowe. Dość dobre na śniegu i błocie pośniegowym.Zawierają bardzo wysoki udział silici w swoim składzie.Na śniegu jest ok. Ale nie radzę nikomu używać tych opon na czystym asfalcie w temp.powyżej 8 stopni celsjusza.Auto zachowuje się jak na lodowisku powyżej 100 km/h. Trudno na nich wtedy utrzymać tor jazdy. Pojechałem sprawdzić (na wszelki wypadek) geometrię pojazdu.Jest ok. powiedziano mi ,że wręcz wzorcowa. Czy to tylko moje spostrzeżenia? Może ktoś miał z tymi oponami jakieś doświadczenia.Osobiście nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...