Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem nowe micheliny aplin bodajże ale wąski rozmiar do innego auta. Były super.

Teraz mam michelin A3 195/65/15 i szału nie ma. Niby OK ale chyba za rok spróbuje czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Ja mam Goodyear Ultra Grip 7 i naprawdę dobrze się sprawują, jeszcze z moją A4 Quattro to już pełen wypas tak jak pisał kolega w pierwszym poście. Polecam te opony.

Ja również drugą zimę przelatałem na tych oponkach- jak najbardziej polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jak już brać to UG7+

no teraz to powinna nastąpić cisza w tym temacie do przyszłej zimy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jak już brać to UG7+

no teraz to powinna nastąpić cisza w tym temacie do przyszłej zimy :tongue4:

Co bardziej zapobiegliwi powinni teraz myślec o zakupie zimówek bo można wyrwac dobrą oponę w niskiej cenie - hurtownicy nie lubią zamrażac gotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

chciałbym prosić o pomoc w doborze opon zimowych do felgi 17

letnie mam też 17 a opony o rozmiarze 235/45 które jak dla mnie wyglądają OK, ale chcąc kupić najtańsze zimówki o takim samym rozmiarze musiał bym dać min 500 zł za szt, a więc pytam was o jakieś dobre zamienniki które nie zrujnują mnie aż tak budżetowo a będą miały stosunkowo dobre właściwości jezdne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może 225/45/17 lub 215/45/17? ja jeździłem na 215 w tą zimę i było całkiem dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz kupić taniej zimówki to proponuję na zimę zakupić jakieś 16" i na to naciągnąć 205/55/16 :wink4:

a może 225/45/17 lub 215/45/17? ja jeździłem na 215 w tą zimę i było całkiem dobrze

Podejrzewam że mogą być droższe od 235/45 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z tego co widziałem to wszystkie rozmiary do 17" są dość drogie, szkoda że zawsze jest coś za coś ponieważ niektórych felg takich jakbym chciał nie dostane w rozmiarze 16" ale za to opony do nich są tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zime polecam Ultra Gripy 7+ - swietne opony , jezdze 2 zimy i zlego slowa powiedziec nie moge .

Letnie ... hmm jesli ktos nie sprawdza maxymalnych mozliwosci zawieszenia na kazdym zakrecie to moge powiedziec ze Michelin Energy Saver sa naprawde wporzadku :good:. Mi poki co sie sprawdzaja. Zalety to napewno to ze sa ciche na maxa, i dzieki zmiejszonym opora toczenia redukuja troszke spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie mam okazje tanio kupic prawie nowe zimówki Sava

Nie chce porównań z Michelin, Goodyear itp.

Jak sie one mają do np Dębic

Miał ktoś-polecacie czy oponki takie sobie (cena 90 zł za szt) 195/65/15 a może za drogo jak na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najbezpieczniej i najtaniej kupić opony na zimę?

Zastanawiam się czy jest dużo taniej w lecie, bo fundusze są i pytanie czy jest sens czekać do zimy czy kupować teraz?

Za nakierowanie będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... mam kilka pytań dotyczących zimówek ... ostatnio kupiłem audi a4 b6 avant oczywiście bez zimówek w pakiecie :disgust:

moje pytanko jakie zimówki polecacie do tego auta i w jakim rozmiarze (teraz jest na letnich 205/55/16 ) . zostały mi jeszcze felgi stalowe 15 od golfa czy mogę je wykorzystać ?

mk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...