Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rozne rozmiary opon tego samego producenta nawet tego samego modelu roznie zachowuja sie na sniegu

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam:) jestem posiadaczem Audi dopiero od miesiąca i właśnie nadchodzi czas zakupu opon zimowych. Letnie mam Continentala 205/65 R15. Pytanie do Was: jaki rozmiar opon kupić> 195/65 będzie dobry? I oczywiście jakiej firmy żeby się za bardzo nie dać oskubać?? :) Z góry dzięki za podpowiedź :)

Opublikowano

rozne rozmiary opon tego samego producenta nawet tego samego modelu roznie zachowuja sie na sniegu

Dokładnie. I to właśnie dotyczy Vredesteina. O ile Snowtrac 3 jest na śniegu rewelacyjny, to wyższy model - Wintrac Xtreme jest na śniegu wręcz słaby, szczególnie na ubitym.

Opublikowano

Jeździ ktoś na Continental TS 830 :gwizdanie:

Ja właśnie takie zakupiłem. Miały być Goodyear Ultragrip 8, ale dostałem dobrą cenę na TS830, rok produkcji 2011, na miejscu więc padło na Continentalki.

Ten TS830 jest już klepany ładnych kilka lat. Kiedyś już je miałem 2 sezony od nowości w corolli. Co prawda to były 15tki, ale zachowywały się świetnie: zarówno na śniegu, mokrym jak i suchym. Są dość miękkie ale to chyba każda opona zimowa. Tymbardziej że przesiadłem się z 17tki (letnie) na 16tki (zimowe).

Na razie przejechałem 500 km i wszystko w porządku, no ale trudno powiedzieć coś więcej skoro śniegu nie ma :)

Opublikowano

Jeździ ktoś na Continental TS 830 :gwizdanie:

Ja właśnie takie zakupiłem. Miały być Goodyear Ultragrip 8, ale dostałem dobrą cenę na TS830, rok produkcji 2011, na miejscu więc padło na Continentalki.

Ten TS830 jest już klepany ładnych kilka lat. Kiedyś już je miałem 2 sezony od nowości w corolli. Co prawda to były 15tki, ale zachowywały się świetnie: zarówno na śniegu, mokrym jak i suchym. Są dość miękkie ale to chyba każda opona zimowa. Tymbardziej że przesiadłem się z 17tki (letnie) na 16tki (zimowe).

Na razie przejechałem 500 km i wszystko w porządku, no ale trudno powiedzieć coś więcej skoro śniegu nie ma :)

Są zbyt miekkie nawet :gwizdanie: 30tys na dwa sezony i po oponach :gwizdanie: Ojciec takie uzytkował :wink4: znaczy niekótrzy by je dalej uzytkowali jeszcze bo bieznik na poziomie 5mm został :gwizdanie:

Opublikowano

Jeździ ktoś na Continental TS 830 :gwizdanie:

Ja właśnie takie zakupiłem. Miały być Goodyear Ultragrip 8, ale dostałem dobrą cenę na TS830, rok produkcji 2011, na miejscu więc padło na Continentalki.

Ten TS830 jest już klepany ładnych kilka lat. Kiedyś już je miałem 2 sezony od nowości w corolli. Co prawda to były 15tki, ale zachowywały się świetnie: zarówno na śniegu, mokrym jak i suchym. Są dość miękkie ale to chyba każda opona zimowa. Tymbardziej że przesiadłem się z 17tki (letnie) na 16tki (zimowe).

Na razie przejechałem 500 km i wszystko w porządku, no ale trudno powiedzieć coś więcej skoro śniegu nie ma :)

Są zbyt miekkie nawet :gwizdanie: 30tys na dwa sezony i po oponach :gwizdanie: Ojciec takie uzytkował :wink4: znaczy niekótrzy by je dalej uzytkowali jeszcze bo bieznik na poziomie 5mm został :gwizdanie:

No wszystkie Continentalki są miękkie (kiedyś miałem premium contact 2, super oponki ale szybko się ścierały). Jakkolwiek te TS 830, które miałem w corolli po niespełna 2 sezonach (sprzedałem na nich auto w marcu) wyglądały naprawdę dobrze. Przejechały jakieś 25tkm raczej nogi lekkiej nie mam.

Opublikowano

ja jeżdżę 3 zimę na pirelli 205/55/16(i byly to używane)super oponki :good:

Opublikowano

ja jeżdżę 3 zimę na pirelli 205/55/16(i byly to używane)super oponki :good:

Ja na swoich teraz zacznę trzeci sezon, a wyglądają ciągle bardzo zacnie :)
Opublikowano

Panowie mam do kupienia w dobrej cenie nowe kleberki HP2 195/65/15 ( 170zł szt.). Opłaca się je wogóle brać czy lepiej dołożyć trochę więcej kasy i kupić coś lepszego???

Opublikowano

Panowie mam do kupienia w dobrej cenie nowe kleberki HP2 195/65/15 ( 170zł szt.). Opłaca się je wogóle brać czy lepiej dołożyć trochę więcej kasy i kupić coś lepszego???

Dobra cena! Na ceneo.pl od 213zł za 91T. Nie testowałem tych opon, ale uważam, że lepszy taki nowy Kleber Krisalp HP2 niż mój 6-letni drogi Dunlop WinterSport 3D, który zimą już nie ciągnie jak głupi i został wymieniony na nowy model - Vredestein Snowtrac 3.

Opublikowano

Panowie mam do kupienia w dobrej cenie nowe kleberki HP2 195/65/15 ( 170zł szt.). Opłaca się je wogóle brać czy lepiej dołożyć trochę więcej kasy i kupić coś lepszego???

Jeździłem na takich jak miałem Astrę i nie miałem powodów do narzekań. O ile dobrze pamiętam to Kleber należy do Michelina.

Opublikowano

Typowy przykład odpowiedniego stosunku ceny do jakości.

Cena - jedna z najniższych w danym rozmiarze, znacznie tańsza od opon klasy budżetowej popularnych marek. O jakości dopowiedz sobie sam.

Opublikowano

koledzy zakupiłem sobie na zime bridgestone blizzak LM-32 co myślicie o takiej oponce??? :mysli:

Opublikowano

Dobra a co powiecie o tych oponach :mysli: w testach dorównuje tym najdroższym i wypada lepiej niż TOYO czy YOKOHAMA

Opony Vredestein:

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=4053792.124.29196&typ=R-119181&ranzahl=4&Breite=235&Quer=45&Felge=17&weiter=20&kategorie=6&Ang_pro_Seite=20&sort_by=preis_down&Transport=P&dsco=124&sowigan=Wi

W skali Score: 1-Excellent 6-Poor mają 1.9 , a wyżej wymienione Bridgestone blizzak mają 2.0 (a są droższe :mysli: )

Opublikowano

Bez rewelacji. Na ubitym śniegu wręcz słabe.

Opublikowano

Witam chcę kupić opony zimowe, tak wiem trochę późno znalazłem oponki firmy Achilles, ktoś może używał tych opon i ma jakąs opinie na ich temat

Opublikowano

Ktoś już śmiga na nowych Nokianach WR 3D albo Goodyear UltraGrip 8 :?: Bo mam dylemat które kupić...

Opublikowano

Nawet jeśli ktoś teraz śmiga to jaką wartość będzie to miało dla Ciebie? ;) Śniegu przecież nie ma ;)

Opublikowano

Ktoś już śmiga na nowych Nokianach WR 3D albo Goodyear UltraGrip 8 :?: Bo mam dylemat które kupić...

Ug8 przy 200km/h lekko huczą :decayed:, asfaltu się nawet trzymają dobrze, a na śnieg, lód itp czekam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.