Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2010 rok 8mm bieznik , przejechane pare kilometrow jesli mozna powiedziec ze uzywki to uzywki

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2010 rok 8mm bieznik , przejechane pare kilometrow jesli mozna powiedziec ze uzywki to uzywki

To już wiesz czemu ktoś je sprzedał tak szybko :gwizdanie: choć ja akurat nie narzekałem na nie.

Opublikowano

a masz nokiany konkretnie te ?

Opublikowano

a masz nokiany konkretnie te ?

Miałem WR G2 16" teraz mam Nokiany WR A3 16"

Opublikowano

ja sobie zapodałem pierwszy raz Nokiany - w tym wypadku WR D3 :wink4: czekam na śnieg aby troszkę przetestować produkt :decayed:

Opublikowano

ten d3 chyba lepszy patrzac na ten bieznik to te g2 maja jakis dziwny

Opublikowano

ten d3 chyba lepszy patrzac na ten bieznik to te g2 maja jakis dziwny

w sumie to właśnie na to liczę po opiniach G2 :wink4: :wink4: :wink4:

Ale zobaczymy :cool1: pierwsze płatki dziś opadły tylko jak długo się utrzymają :gwizdanie: :kwasny:

Opublikowano

Ja polecam Dunlop WinterSport 3D :) Mam takie u siebie 195/65/R15 91T i nie narzekam. A ten test http://www.auto-swiat.pl/1-potrzebne-jak-ciepla-czapka-test-opon-zimowych-w-rozmiarze-19565-r-15-th utwierdza mnie jeszcze bardziej że dobre opony na zimę wybrałem .

Opublikowano

czy jest możliwość sprawdzenia oryginalności opony, np SnowTrack 3??

A myślisz, że ktoś je podrabia? Przecież to generalnie mało znana firma statystycznemu polskiemu kierowcy.

Opublikowano

witam dołączam do tematu chcę kupić nowe i pozadne oponki na zime jakie polecacie :) mysle nad dunlop tylko pytanie 3D czy 4D lub moze inne propozycje :)

Opublikowano

witam dołączam do tematu chcę kupić nowe i pozadne oponki na zime jakie polecacie :) mysle nad dunlop tylko pytanie 3D czy 4D lub moze inne propozycje :)

kup GoodYear Ultra Grip 7+ albo 8+ i będziesz zadowolony
Opublikowano

witam dołączam do tematu chcę kupić nowe i pozadne oponki na zime jakie polecacie :) mysle nad dunlop tylko pytanie 3D czy 4D lub moze inne propozycje :)

3D są fajne :good:

Opublikowano

Potwierdzam,w poprzednim miałem 3D, w nowym również załozyłem 3D :good:

Opublikowano

też stawiam na 3D :)

Opublikowano

mam 3d moge tylko polecic 4d nie wiem bo nie mialem

Opublikowano

Uniroyal MS Plus 66 ojciec ma nowki w Passku i z moimi michelinami (2 sezon) nie do porównania ;]

Opublikowano

Uniroyal MS Plus 66 ojciec ma nowki w Passku i z moimi michelinami (2 sezon) nie do porównania ;]

nie do porownania?dlaczego?jak cos piszesz to dokladniej.

uniroyal mialem rok temu i ich sprawdzilem do tego stopnia ze je sprzedalem zanim sie zima skonczyla.

tylko na wodzie jako tako a reszta do bani!!!!

teraz mam

BFGoodrich G - FORCE WINTER na przodzie

a na tyle

Dębica Frigo 2

195/65r15 i jest super.

bardzo cicho,czekam tylko na snieg aby sprawdzic bo na wodzie to ideal.

Opublikowano

Ja zakupiłem na tę zimę Diplomaty (produkowane przez Dębicę) 205/55 r16, troszkę huczą, ale jak to zimówki - muszą huczeć.

Guma jest bardzo miękka, ladnie odprowadzają wodę, na śniegu z quattro dają radę. Dałem 320zł/sztuka, z montażem gratis, ale jak dla mnie to warto było. Polecam.

Opublikowano

Ja polecam Dunlop WinterSport 3D :) Mam takie u siebie 195/65/R15 91T i nie narzekam. A ten test http://www.auto-swiat.pl/1-potrzebne-jak-ciepla-czapka-test-opon-zimowych-w-rozmiarze-19565-r-15-th utwierdza mnie jeszcze bardziej że dobre opony na zimę wybrałem .

ciekawe czemu Kleberów HP2 nie było :cool1:

Opublikowano

Ja sie zapytam gdzie jest snieg ? Czlek zainwestowal w nowe gumy ( chcialby sie poslizgac nie tylkoo na lyzwach) a tu kiszka wszedzie asfalt :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.