Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby to samo do d3 tylko cichsza i niby lepsza, koledzy w tym wątku polecaja ja :)

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamówiłem Wintersporty 5, w necie żadnych opinii o nich nie ma więc trochę zakup w ciemno. No ale ktoś pierwszy tą opinię musi wystawić ;-).

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Opublikowano

Panowie co polecacie do a4 B8 '14 avant na zime ? chyba na oryginalne stalowki 16" bo nie bede kombinowal z alusami na zime.

Zrobilem taki maly review po necie:

Opona: DĘBICA FRIGO HP 225/55 R16 95H FP
Indeks: H (do 210km/h)
Cena: 1133,99 PLN

Zuzycie paliwa: kat E
Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat E
Halas: 68 dB
-------------------------------------------------

Opona: FULDA KRISTALL CONTROL HP 225/55R16
Indeks: 95H (210KM/H)
Cena: 1189,99 PLN

Zuzycie paliwa: kat E
Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat C
Halas: 70 dB

-------------------------------------------------

Opona: BRIDGESTONE Blizzak lm32 225/55R16 95 h
Indeks: H = max 210 km/h
Cena: 1299 PLN

Zuzycie paliwa: kat E
Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat E
Halas: 71 dB

--------------------------------------------------

Opona: Kleber KRISALP HP2 225/55 R16
Indeks: H = max 210 km/h
Cena: 1399 PLN

Zuzycie paliwa: kat C
Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat E
Halas: 72 dB

--------------------------------------------------

Opona: Nokian WR D4 225/55R16 99H XL
Indeks: H = max 210 km/h
Cena: 1630 PLN

Zuzycie paliwa: kat C
Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat B
Halas: 69 dB

Wiem, ze Nokiany w tym zestawieniu sa najlepsze, tylko pytanie czy na tyle lepsze ze warto je wybrac niz np. DĘBICA FRIGO HP tansza ok 500 zl. Bo i jedne i drugie opony maja pozytywne opinie. Bede jezdzic raczej po odsniezonych drogach, sporadycznie moga sie trafic jakies przejazdy przez zasniezone wioski :)

Dzieki !

Opublikowano

Panowie, co powiecie o oponach Zeetex Ice-Plus S100. Miał ktoś z nimi doczynienia ? Opinie mają dość dobre. Cena tym bardziej zachęca do zakupu.

205/55/ r16 164zł/szt.

Edytowane przez Romek.A4

Opublikowano

Powiem tak potrzebuje opony zimowe 225/40 R18 chce wydać do 1200 zł na komplet co w tej cenie będzie najrozsądniejszym wyborem??

Opublikowano

Zamówiłem komplet Nokianów WR D4. Zastanawiałem się jeszcze nad Continentalami TS850, ale po przeczytaniu kilku testów i porównaniu cen, wybór padł na D4

http://podrogach.pl/test-opon-zimowych-2014-adac/

Opublikowano

Niektórzy chcą kupowac opony 18" zimowe za 1200 zł (nie lepiej 16 cali?). Albo do rocznego A4 B8 zakładać Dębicę i to zaraz po tym jak już ją wszyscy odradzali. Jakże to skomentować?... Opinie jakie pamiętam o Dębica Frigo 2 były takie: Na śniegu całkiem dobra, na mokrym asfalcie słabiutka.


Aż tak to ważne że walisz to pogrubioną trzcionką ?
Nie dogaduj miły, nie dogaduj :) sam walnąłeś TRZCIONKĘ :D
Opublikowano

Powiem tak potrzebuje opony zimowe 225/40 R18 chce wydać do 1200 zł na komplet co w tej cenie będzie najrozsądniejszym wyborem??

W tej cenie najrozsądniejszym wyborem będą dobre, markowe opony na felgę 16" :facepalm:

Opublikowano

sam walnąłeś TRZCIONKĘ

No fakt. :facepalm:

I nawet nie podkreśliło mi tego na czerwono

Opublikowano

Ja polecam markę Vredestein sam posiadam zakupione w tamtym roku nowe vredestein snowtrac 3 i byłem z nich zadowolony marka mało znana w polsce za granicą więcej aut jeździ na tych oponach.

Opublikowano

Panowie co polecacie do a4 B8 '14 avant na zime ? chyba na oryginalne stalowki 16" bo nie bede kombinowal z alusami na zime.

Zrobilem taki maly review po necie:

Opona: DĘBICA FRIGO HP 225/55 R16 95H FP

Indeks: H (do 210km/h)

Cena: 1133,99 PLN

Zuzycie paliwa: kat E

Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat E

Halas: 68 dB

-------------------------------------------------

Opona: FULDA KRISTALL CONTROL HP 225/55R16

Indeks: 95H (210KM/H)

Cena: 1189,99 PLN

Zuzycie paliwa: kat E

Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat C

Halas: 70 dB

-------------------------------------------------

Opona: BRIDGESTONE Blizzak lm32 225/55R16 95 h

Indeks: H = max 210 km/h

Cena: 1299 PLN

Zuzycie paliwa: kat E

Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat E

Halas: 71 dB

--------------------------------------------------

Opona: Kleber KRISALP HP2 225/55 R16

Indeks: H = max 210 km/h

Cena: 1399 PLN

Zuzycie paliwa: kat C

Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat E

Halas: 72 dB

--------------------------------------------------

Opona: Nokian WR D4 225/55R16 99H XL

Indeks: H = max 210 km/h

Cena: 1630 PLN

Zuzycie paliwa: kat C

Przyczepnosc na mokrej nawierzchni: kat B

Halas: 69 dB

Wiem, ze Nokiany w tym zestawieniu sa najlepsze, tylko pytanie czy na tyle lepsze ze warto je wybrac niz np. DĘBICA FRIGO HP tansza ok 500 zl. Bo i jedne i drugie opony maja pozytywne opinie. Bede jezdzic raczej po odsniezonych drogach, sporadycznie moga sie trafic jakies przejazdy przez zasniezone wioski :)

Dzieki !

kolego ja bym brał nokiany wr d4 takie sam wziąłem i każdy wulkanizator je poleca a byłem u paru, poza tym ta cena kosmos na oponeo 1250zł taki komplet!! brać ;)

akurat dzsiaj byłem z kapciem w swojej służbówce i troche pogawędziłem i spr. mi ceny nokianów wiec info świeże jak bułki

sam kupiłem za 1300zł wiec nie wiem skąd masz swoje ceny;)( bez urazy)

Edytowane przez kowal88

Opublikowano

A ja kupiłem sobie dziś Sava Eskimo S3+, podobno jazda jak na kolcach polecał majster z warsztatu :P zobaczymy :P

A opinie raczej zaliczają się do tych bardzo dobrych :)

Edytowane przez k232

Opublikowano

Dobra zamiast takiego gadania od razu w prost wystarczy powiedzieć że w tej cenie nie kupie nic dobrego.. A koła 18 nie 16 bo większy hebel będzie zakładany w sezonie i nie mam zamiaru zmieniać zaś kół potem. Dobra zwiększam budżet na te laćki 1600/1700 max co w tej cenie brać? Zaznaczam że nie oczekuje cudów :)

Edytowane przez dawid7737

Opublikowano

Jeździ ktoś na 18stkach w zimie? Jeśli tak to na jakim profilu i jaka markę polecacie?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

o co ci chodzi człowieku napisałem co zamówiłem po przez opinię kolegów co śmigają na tych oponach i testach jeśli masz się wypowiadać bez sensu to nie pisz :facepalm:

Natomiast jeśli chodzi o duże litery to skopiowałem

Opublikowano

Też jestem ciekawy co polecacie w 225/40 18 do 1600/1700zł
Czy lepiej używki 3 letnie klasy premium czy coś nowego typu nexen, kumho?

Opublikowano

Moim zdaniem na zimę tylko nówki, nawet Chińczyk, ale nówka...

Opublikowano

@nitroo

Trochę w tym racji jest, choć z tymi chinolami uważałbym - chinol chinolowi nierówny. Lepiej już chyba Barumy wziąć, które cenowo też tano wychodzą.

Letnie mam chinole (odziedziczone z autem) i złego słowa nie można o nich powiedzieć (opony z 2010 roku), ba! Lepiej zachowują się w niskich temperaturach jak 2 letnie Dębice Passio 2 w innym aucie.

Jak przyjdzie do kupna letnich to mocno zastanowię się nad kupnem tych samych chińczyków :grin:

Jednak na zimę chyba lepiej nie schodzić poniżej pewnego poziomu typu Barum.

Opublikowano

Kiedyś byl artykuł w jakieś motoryzacyjnej gazacie i robili właśnie testy z nowa chińska oponą i uzywana opona Premium i wychodzilo ze chińskie w testach wypadają lepiej niż te Premium:) Także według mnie lepiej chinol dobry nowy niż Premium używane który i tak będziesz miał na dwa sezony

Opublikowano

przebrnąłem przez większość tematu, większość jest o rozmiarze 16.

mam leżeć w garażu alu ori 7,5 szerokości, rozmiar 17 (czyli ori sliny).

1. czy dobrze myśle żeby na to założyć 215/50/17? jeśli nie to jaki rozmiar?

2. czy w 1100-1200 zł coś nowego dostane? na alledrogo widziałem np. nexeny http://allegro.pl/4xnowe-opony-zimowe-nexen-win-sport-215-50r17-95v-i5615686709.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.