Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są ekstra, tylko pojawił się już nowszy model przecież ;)

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 546 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To właśnie nie wiem czy nie lepiej kupić stary i sprawdzony model :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No a panowie czym się różnią te a4 od d4 ? Które lepsze na zime

Opublikowano

No a panowie czym się różnią te a4 od d4 ? Które lepsze na zime

Chyba a3 :) ale również przyłączam się do pytania

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A3 to seria, która posiada asymetryczny bieżnik. Producent zaleca je mocnych i szybkich samochodów. Dobrze się sprawują na zakrętach i podczas szybkiej jazdy. Natomiast ze śniegiem dużo gorzej sobie radzą niż seria D

Opublikowano

To właśnie nie wiem czy nie lepiej kupić stary i sprawdzony model

Jak wolisz. Ja tam jestem zwolennikiem nowych rozwiązań, bo przecież się nie cofnęli technologicznie.

No a panowie czym się różnią te a4 od d4 ? Które lepsze na zime

Przy czwartej generacji nie ma już modelu A.

Opublikowano

Dzięki koledzy za wyjaśnienia :) Teraz pozostaje tylko szukać kompletu d4 w jak najlepszej cenie :))

Opublikowano

Kupiłem 4x Goodride SW608 205/55 R16 91 H czy ktoś z was miał już odczynienia z tym orientem??

Opublikowano

Dzięki koledzy za wyjaśnienia :) Teraz pozostaje tylko szukać kompletu d4 w jak najlepszej cenie :))

ja kupiłem z wysyłką za 1110zł komplecik i w sumie taniej nie znalazłem

Opublikowano

Kupiłem 4x Goodride SW608 205/55 R16 91 H czy ktoś z was miał już odczynienia z tym orientem??

Po zakupie pytasz o opinię?

Opublikowano

Cena chyba mówi sama za siebie...

Opublikowano

Jeżeli szukasz przyzwoitych opon klasy premium to sprawdź sobie na motointegrator.pl pony Nokian WR D3... Mają je tam obecnei w całkiem dobrej cenie - ten rozmiar za niewiele ponad 290 zł/sztukę. Dobrze trzymają się zarówno zaśnieżonej jak i mokrej nawierzchni. Dobrze w stosunku do pozostałych opon. Poza tym w rankingach często są w czołówce. Mają b. dobry stosunek ceny do jakości.

Dostawę tam masz za free (do warsztatu partnerskiego w którym mogą Ci je od razu zamontować na felgi - ale to już usługa dodatkowa).

Opublikowano

Może ktoś jeździł na yokohama V905 ostatniej zimy i się podzielić wrażeniami :). U mnie na polu walki pozostaje właśnie yokohama i Nokian a3.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, a tak w ogóle to myślicie, że już czas zmienić buty na zimowe czy jeszcze sie wstrzymać? Temperatura w ciągu dnia oscyluje w granicach 9-12 stopni. Nie będzie to miało wpływu na szybsze zużywanie się opon zimowych?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Opublikowano

Panowie, a tak w ogóle to myślicie, że już czas zmienić buty na zimowe czy jeszcze sie wstrzymać? Temperatura w ciągu dnia oscyluje w granicach 9-12 stopni. Nie będzie to miało wpływu na szybsze zużywanie się opon zimowych?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Ja mam już zmienione. Jakby się zrobiło +20 to ci się opony zetrą wcześniej, tak jak jest teraz w zasadzie nie zauważysz różnicy. Plus wymiany teraz miałem taki, że zrobiłem to ze względnym spokojem, bez kilometrowych kolejek. W przyszłym tygodniu z okazji 1 listopada należy spodziewać się sajgonu w warsztatach.

Opublikowano

Co powiecie (oprócz krytyki :) ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?

Edytowane przez jacek71

Opublikowano

Do kościoła jak znalazł.

Opublikowano

Co powiecie (oprócz krytyki :) ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?

prócz krytyki to chyba nic więcej bym nie powiedział.... w zeszłym roku kupiłem, miałem na aucie kilka dni... tragedia już nigdy takiego wynalazku nie kupię....

Opublikowano

Panowie, a tak w ogóle to myślicie, że już czas zmienić buty na zimowe czy jeszcze sie wstrzymać? Temperatura w ciągu dnia oscyluje w granicach 9-12 stopni. Nie będzie to miało wpływu na szybsze zużywanie się opon zimowych?

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Ja mam już zmienione. Jakby się zrobiło +20 to ci się opony zetrą wcześniej, tak jak jest teraz w zasadzie nie zauważysz różnicy. Plus wymiany teraz miałem taki, że zrobiłem to ze względnym spokojem, bez kilometrowych kolejek. W przyszłym tygodniu z okazji 1 listopada należy spodziewać się sajgonu w warsztatach.
Ja też już zmieniłem, w takich warunkach zimówki się szybko nie zużywają, nie ma co czekać do śniegu bo zwykle zimówki się wyrzuca ze starości a nie z powodu niskiego bieżnika.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co powiecie (oprócz krytyki :) ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?

prócz krytyki to chyba nic więcej bym nie powiedział.... w zeszłym roku kupiłem, miałem na aucie kilka dni... tragedia już nigdy takiego wynalazku nie kupię....

Lepiej jednak dołozyc drugie tyle i kupic cos lepszego .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.