Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko nowe

Możesz brać spokojnie Nokiana. Ja mam w A6 WR A3, w fiacie 500 WR D3, a w A4 Bridgestone Blizzak LM32. Mieszkam w terenie górzystym i wszystkie te opony spisują się rewelacyjnie, zarówno w kopnym śniegu, jak i błocie pośniegowym. Fakt, że wszystkie te opony nie są ciche, ale do następnego samochodu również kupię na zimę Nokiany.

a możesz się kolego określić czy lepiej asymetric czy kierunek? myślę o nokianach i jestem bardziej za asymetrykiem, ale większość ludzi chwali sobie kierunkowe...

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nokiany kierunkowe nie w każdym rozmiarze są.

Poszukuję opon i zastanawia mnie jedno, Nokian jest tak chwalony i taką dobrą oponą, to skąd bierze się ich niska cena. Czasami są tańsze od fuldy, uniroyala czy nawet sava.

Opublikowano

kupiłem barumy ale koleś zadzwonił że cała seria do zwrotu i zaproponował mi za 1000 fulde montero 3, wziełem odrazu, cena rewelcja

Opublikowano

Witam panowie :D

Potrzebuje dwóch oponek na zimę.
Dwie sztuki zdrowe które mam to Dunlop 3D Winter Sport 185/65/R15 Made in Germany.

Brać taki sam model do kompletu czy... ?

Handluje może ktoś na forum oponami ???

Jakie sklepy polecacie ?

Pozdro....

http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-winter-sport-3d-185-65-r15-88-t-mo#70810166

http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-winter-response-2-185-65-r15-88-t#70807829

3D Winter Sport z 2011...

http://www.inopony.pl/opony,0,3298/dunlop-sp-winter-sport-3d-185-65-r15-88-t-.html

Rocznik 2011 nie przeszkadza ? czy lepiej dopłacić te 30zł na oponie i mieć z 2014 ?

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Lepiej dopłacic 30 zł i mieć z 2014. Co prawda opony do 3 lat można sprzedawać jako pełnowartościowe nowe ale 30zł to nie duża oszczędność.

Opublikowano

Handluje może ktoś na forum oponami ???

A ty od wczoraj na forum ???

Opublikowano

Może coś innego kupić ? Czy postawić na te Dunlopy ?

I gdzie kupić towar świeży i w najlepszej cenie ?

Opublikowano

Wiesz, głupie pytania zadajesz.

Poszukaj sobie na allegro, jest tego w pytę.

Opublikowano

Mam złe doświadczenia z kupowaniem opon na allegro

Opublikowano

Ja teraz kupowałem do skody żony Sava Eskimo S3 opinie ma niezłe no i cena dobra co prawa na stronach sklepów z oponami wychodzi niecałą stówkę tanie, ale potem i tak trzeba doliczyć koszt montażu, więc wychodzi praktycznie na, to samo

Opublikowano

Ktoś jeździ na Michelin alpin 5? Zastanawiam się nad kupnem rozmiar 225/50R17. Cena tam gdzie kupuje to 670 za sztuke z montażem i wyważeniem.

Opublikowano

Caban kup to. Wszystkie auta mam na nich i nie chce innych.

http://www.inopony.pl/opony,0,84545/uniroyal-ms-plus-77-185-65-r15-88-t-.html

Kurcze wolałbym coś z marek premium.. Dunlop, Goodyear, Michelin,...

Opublikowano

Witam , stoje przed wyborem opon na zime lecz nigdzie nie ma sensownej odpowiedzi czy na zime lepsza jest opona kierunkowa czy asymetryczna , opony w wiekszosci maja byc na snieg

Opublikowano

Lepsza kierunkowa. Asymetryczne cichsze ale gorsze. Coś za coś. Albo cisza albo przyczepność.

Opublikowano

W zime nie ms znaczenia dla mnie glosnosc przyczepnosc na 1 miejcu

Opublikowano

Ktoś jeździ na Michelin alpin 5? Zastanawiam się nad kupnem rozmiar 225/50R17. Cena tam gdzie kupuje to 670 za sztuke z montażem i wyważeniem.

W zły rozmiar celujesz kolego. 215/50/17 jak już.
Opublikowano

Sprawdzę na drzwiach ale raczej dobry podałem. Zresztą teraz letnie są takie założone na oryginalnych felgach 7,5jx17

Opublikowano

Ktoś jeździ na Michelin alpin 5? Zastanawiam się nad kupnem rozmiar 225/50R17. Cena tam gdzie kupuje to 670 za sztuke z montażem i wyważeniem.

W zły rozmiar celujesz kolego. 215/50/17 jak już.

Do B6 owszem ale czy do B8 również taki rozmiar?

Jaki tam jest standard na wlepce z 17 " ?

Bo się nie orientuję.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Właśnie taki jak podałem 225. Byłem sprawdzić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.