Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zamówiłem jednak Continental ContiWinterContact TS850 :)
Przepatrzyłem dość dużo stron z opiniami chłopaków i te opony wywnioskowałem za nie dobre tylko bardzo dobre.

Edytowane przez Szati 1991

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany jakby ktos chciał kupic goodyear ultragrip 9 to kolo z oponeo polecił mi odpowiednik tej opony tylko pod szyldem fuldy. Jest to kristall montero 3. Dokladnie te same parametry a cena duzo lepsza . Kolo twiedzi ze nawet uzyta mieszanka jest identyczna bo fulda nalezy do goodyera...

Opublikowano

Ma ktoś możliwość załatwienia opon zimowych ? 225/40/18 ?

Opublikowano

A4 b8 kombi , jakie opony na zime ? chciałbym kupić opony i felgi, pomożecie ?

Opublikowano

A4 b8 kombi , jakie opony na zime ? chciałbym kupić opony i felgi, pomożecie ?

Ja tam kolego na zimę mam jak najmniejszy rozmiar felgi, najwyższy profil i najwęższą szerokość opony. W moim przypadku standardowe 195/65 r15. A co do felg to myślę, że szukał bym oryginalnych. jak nie audi to chociaż VW ze względu na trwałość. chyba , że zależy ci na jakimś super wzorze. :)

Opublikowano

A4 b8 kombi , jakie opony na zime ? chciałbym kupić opony i felgi, pomożecie ?

Co do marki opon to temat obszerny nic tylko czytac.Co do rozmiaru to optymalny rozmiar powinieneś mieć na wlepce w aucie podany.

Opublikowano

nokian

Opublikowano

Nie za niski ten indeks prędkości ?
Powiedz mi mają one rant ochronny w tym rozmiarze ?

Opublikowano

Kolo z oponeo twierdzi ze mozma na nich latac do 190km/h, wiec jak dla mnie ok. Co do tego rantu to nie mialem dzis czasu sie przyjrzec

Opublikowano

dunlop winter response 2 ...ciche

Opublikowano

Jest jakas apka, czy stronka, na ktorej mozna sprawdzic czy dany model oponki ma homologacje - A0 ?

Opublikowano

Jakie oponki na zime polecicie mi do mojego autka w rozmiarze 17 ??? Dunlop czy Continental a może coś innego ?? Zależy mi żeby były ciche i jak najwięcej żywotne :)

Edytowane przez malysouth

Opublikowano

Z tego co ja pytłem to zimowe najlepsze continental a żywotność 7 lat, pirelli ma najwięcej reklamacji
Tylko nie wiem czy jest różnica w jakim kraju wyprodukowana jest opona?

Edytowane przez Szati 1991

Opublikowano

Witam,

potrzebuje małej pomocy odnośnie rozmiaru opon na zimę, felga avus II 17" szerokość 7,5, na lato mam na nich 225/45, co na zimę to samo czy coś węższego, wyższego?

Opublikowano

Witam,

potrzebuje małej pomocy odnośnie rozmiaru opon na zimę, felga avus II 17" szerokość 7,5, na lato mam na nich 225/45, co na zimę to samo czy coś węższego, wyższego?

Daj 215/50.
Opublikowano

Nowy jestem i jeszcze się nie udzielałem, ale muszę coś napisać. Proszę Fuldy nie porównywać do Goodyeara... Montero 3? Kumpel na tej oponie (kupiona nowa) męczy się 3 sezon i ciągle narzeka. Jeżeli chodzi o UG9 to nie mogę nic powiedzieć. Na jednym samochodzie miałem UG7+ i było bardzo dobrze. W zeszłym sezonie jeździłem na Bridgestone LM30 i było lepiej niż dobrze.

A tak ogólnie: w zeszłym sezonie sprzedaliśmy ok 150kpl Falkenów HS449 i wielu klientów po zimie, na lato zdecydowało się na opony od tego producenta (plusem jest roczna gwarancja od przypadkowych uszkodzeń)

Opublikowano

a o barumach polaris 3 co sądzisz?

Edytowane przez cocoo24

Opublikowano

Ja się w sumie zastanawiam pomiędzy Uniroyal MS 77, a Conti TS850, rozmiar 195/65/15. Jak myślicie ?

Opublikowano

A tak ogólnie: w zeszłym sezonie sprzedaliśmy ok 150kpl Falkenów HS449 i wielu klientów po zimie, na lato zdecydowało się na opony od tego producenta (plusem jest roczna gwarancja od przypadkowych uszkodzeń)

Właśnie zastanawiam się na tymi falkenami HS449 w 235/45/17 (cene mają b.dobrą) a nokian WR A3 215/50/17.

Edytowane przez MAT1000

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.