Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na zimę wolałbym z 2014 roku.

Znalazłem takie oponki:

http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-dayton-dw510-evo-2014r-4szt-i4579274583.html

i zastanawiam się nad zakupem tylko mam dylemat bo może lepiej troche dołożyć i kupić coś takiego:

http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-kleber-krisalp-hp2-2014r-4szt-i4603426183.html

albo

http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-firestone-winterhawk-2-evo-4sz-i4579280508.html

Użytkujecie któreś z tych gum?

W podobnej cenie są też barumy i dębica i naprawdę nie wiem co wybrać.

W necie jest mnóstwo opini ale dobrze byłoby poznać zdanie kogoś z klubu.

Mialem kiedys te kleberki w golfie 3 kupilem nowki i bylem bardzo zadowolony teraz tez bede kupowal nowe na zime i zastanawiam sie nad tymi lub uniroyal

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też na zimę kupiłem te Klebery. Od wszystkich słyszałem bardzo dobre opinie, więc mój wybór padł właśnie na nie :)

Opublikowano

Jeździł ktoś z Was na Yokohama W. Drive v902?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Dunlop SP WINTER SPORT 3D - jeździł ktos na tej oponie? Jakieś opinie?

Opublikowano

Ktos na forum handluje oponami ?

Szukam czterech nowych zimowek 225/45/17

Opublikowano

Mrogal zapytaj może ogarnie coś

Wysłane z mojego LG-P710

Opublikowano

A co myślicie o tych Nokian WR D3?

Opublikowano

mam takie w citroenie nemo, troche hałasliwe ale po sniegu i błocie pośniegowym bardzo dobrze sobie radzą

własnie zastanawiam sie pomiedzy nimi a kleberem do audi

Opublikowano

Ja mam Klebery na lato i teraz kupiłem na zimę, ale jeszcze nie mam okazji do testów :P

Opublikowano

Właśnie też słyszałem, że są fenomenalne na śniegu ale słabiej jest na suchym czy na mokrym. Gdyby stworzyli opony do wszystkiego... ;)

Opublikowano

Dunlop winter sport 3d w rozmiarze 205/55/16 miałem w avensisie dcat i byly to jedne z lepszych opon zimowych na jakich jeździłem.

Opublikowano

Właśnie też słyszałem, że są fenomenalne na śniegu ale słabiej jest na suchym czy na mokrym. Gdyby stworzyli opony do wszystkiego... ;)

Letnie są średnie na jeża... Powiedziałbym, że szału nie robią, dlatego za rok robią OUT :grin: Ale o zimówkach słyszałem same dobre opinie :jerk:

Opublikowano

Klebery miałem w A3 i nie mogę na nie złego słowa powiedzieć sprawowały się bardzo dobrze.

Opublikowano

Ktos na forum handluje oponami ?

Szukam czterech nowych zimowek 225/45/17

Zostały mi po sprzedaży auta 4 sztuki Michelin Alpin A4 po 2 sezonach. Jeżeli byłbyś zainteresowany to PW.

Opublikowano

tylko nowe

Opublikowano

a Które opony lepsze: Fulda czy Kleber? bo cena jest zbliżona

Opublikowano

a Które opony lepsze: Fulda czy Kleber? bo cena jest zbliżona

Stałem przed dokładnie tym samym wyborem i zdecydowanie postawiłem na Kleber.
Opublikowano

Kleber lepsze.

Opublikowano

co myślicie o kormoranach, to grupa michelin

Opublikowano

2 sezony i kormorany były tak sparciałe ze poszły do śmieci. Co prawda opony od auta dostawczego wiec może różnią sie mieszanka ale i tak drugi raz nie zaryzykuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.