Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to skoro wszyscy chętni to nie bpowinno być problemu ;)

ja bym poleciał na bagicz zale kszodza mi tyle kasy na wahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak byśmy się szybciej zgadali to będzie się można w Szczecinie ustawić tylko trzeba ustalić termin.

A ja mam jeszcze pytanko z innej paczki czy ktoś jeszcze jedzie na ogólnopolski zlot?? Są jeszcze wolne miejsca jak by się ktoś zdecydował to fajnie by było i nie musiał bym samemu lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak byśmy się szybciej zgadali to będzie się można w Szczecinie ustawić tylko trzeba ustalić termin.

A ja mam jeszcze pytanko z innej paczki czy ktoś jeszcze jedzie na ogólnopolski zlot?? Są jeszcze wolne miejsca jak by się ktoś zdecydował to fajnie by było i nie musiał bym samemu lecieć

a gdzie jest taki zlot i jaki koszt? pytam tak na skróty bo napewno jest jakiś wątek o tym a ja jako posiadacz Skody Avant nie interesowałem się tym wcześniej ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań z tą skodą :) My lubimy skody :D włącz Etkę tam też widnieje Skoda jak i Wolkswagen, Seat, Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORNEK tu masz całe info jak byś się zdecydował to fajnie by było sobie na dwa autka śmignąć :>

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Panowie.Z góry przepraszam jęsli sprawa wyda się nie na miejscu lub bynajmniej nieaktualna ...ale wracając do wątku pracy a w zasadzie jej braku w przypadku osoby Martinez1980 to mam pytanie: jeśli masz kwity na Tiga to czy podjąłbyś prace w stoczni norweskiej przy spawaniu rur od 1-26" ? Rury z materiałów: 316L, duplex, superduplex, tytan, 6Mo??Pracuje w branży kilkanaście lat i w tym prawie 5 lat w Norwegii wiem że teraz potrzeba dużo spawaczy w TIGu bo w Norwegii zaczynają sie na jesien gruuuube projekty i będzie potrzebne troche ludzisk.Praca nie jest cięzka i dobrze płacą ( srednio za 4 tyg pracy na łape masz 13tysPLNów) pracujesz w rotacji 4/2 czyli 4 tiksy w pracy i 2 tiksy odpoczywasz w Polandii ( gdzie masz czas i pieniądze cieszyć się wolnością i naszymi ukochanymi autkami :)) Wydaje mi się że jest to zdrowy układ biorąc pod uwagę dzisiejsze realia zarobkowe i możliwości pracowe w Polsce.Oczywiście to wszystko co opisuje wydaje się piękne i łatwe jak kobiety ale....nie jest tak niestety.Droga do wyjazdu jest skomplikowana.Najpierw wysyłasz swoje aplikacje do firmy, czekasz na odpowiedź ( nie ma gwarancji że kiedykolwiek sie w ogóle odezwą), potem jak się odezwa to jedziesz na site test czyli egzaminy sprawdzające(robione czesto w Polsce) , egzaminy są czysto praktyczne czyli dostajesz do pospawania próbki ( rurki róznego rodzaju materiału) i jeśli zdasz to dostajesz termin wyjazdu.Ja już się tak kulam po Norwegii prawie 5 latek i nie narzekam.Chciałbym Ci pomóc więc proponuję abyś najpierw zastanowił się czy masz ochote na wyjazdy częste i na okres okolo 4 tyg i czy naprawde potrafisz pospawać bezbłędnie rury pod rentgena i badanie na mikropęknięcia...Jesli tak to odpisz a ja dam CI następne wskazówki odnośnie adresu firmy i sposobu komunikacji z nimi.Pozdrawiam serdecznie cała świtę Audimaniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja myślę że mogę podjechać, od razu byśmy może rozkminili problem z moją zmieniarką bo coś mi nie bangla :confused4: w sumie to ją dopiero co założyłem, zmieniłem kodowanie w radiu żeby było z CD i dalej nie chce działać :confused4: ma ktoś ori zmieniarkę żeby porównać i zobaczyć co jest nie halo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolezke który przerabiał wiele tematów u siebie w A6 dotyczących wesklarek radii itp...jak chcesz to dam ci namiar do niego... ogólnie sie zajmuje elektroniką vw/audi [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 19:34_________________________________________________

Inaczej parking urzedu celnego/nabrzeze gdzie stoja barki.

i kiedy byście zrobili spota...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zasadzię mogę zajrzeć w sobotę na 19 na łasztownie

1. Cornek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze moge zawitac na tą łasztownie... tylko na ktorą konkretnie??

1. Cornek

2. denveco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...