Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

pobliską wulkanizację 24h w okolicach Międzywodzia lub koło do Renault Mastera 225/65/r16.

Może być kicha z dostępnością - dziś niedziela :/

Google podpowiada kilka wyników z okolicy: Wulkanizacja Opony serwis MIDZYWODZIE godziny otwarcia info mapa

Podzwońcie, może coś się uda załatwić.

Wszystko z tej listy obdzwonione... nikt nie odbiera :doh: Ja jestem we Wrocku, laweta z s8 i właściciel stoją w Międzywodziu, 450km od domu...do tego jest niedziela. Taka kompilacja pecha, że ja yebie :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Znalazłem mobilny serwis ze Szczecina, ekipa już jedzie do nich :wink: Może reszta drogi minie bez podobnych przygód :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pobliską wulkanizację 24h w okolicach Międzywodzia lub koło do Renault Mastera 225/65/r16.

Może być kicha z dostępnością - dziś niedziela :/

Google podpowiada kilka wyników z okolicy: Wulkanizacja Opony serwis MIDZYWODZIE godziny otwarcia info mapa

Podzwońcie, może coś się uda załatwić.

Wszystko z tej listy obdzwonione... nikt nie odbiera :doh: Ja jestem we Wrocku, laweta z s8 i właściciel stoją w Międzywodziu, 450km od domu...do tego jest niedziela. Taka kompilacja pecha, że ja yebie :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Znalazłem mobilny serwis ze Szczecina, ekipa już jedzie do nich :wink: Może reszta drogi minie bez podobnych przygód :facepalm:

No chyba już wyczerpałeś limit pecha... Powodzenia :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujemy spotkać się na parkingu Panoramy, czy walimy na Eskadrową?

Panorama sprawdzona, dobrze mówiłem żeby się tam nie pchać kolumną aut ;-) Ledwo zawróciłem jednym autem ... po tym jak odbiłem się od bramy.

Trzeba inną miejścówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spocisz :D w końcu może coś się ruszy z tą żenadą :D

Panowie a może następny spot zrobimy na pasie chociwelskim jest parking duzzzooo asfaltu można grilla zrobić :kox: ze światłem gorzej heheh ale chociwelska jest ok no i można auta sprawdzić na prostej

Co reszta na ta jednorazowa opcje na kolejny spocisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradca ja tam jestem za :D dla mnie możemy nawet zrobić spot na Kamczatce :D byleby byli ludzie ;D i było po co jechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chooopy miejscówek u nas w Szczecinie jest jeszcze sporo : Wały, Stare miasto i pozostałe przymarketowe parkingi typu Lidi i Biedrona (najwięcej tego tałatajstwa jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik elegancki.

Ktoś w ogóle robił jakieś fotki, może by cosik wrzucić.

Jeśli chodzi o lotnisko na chociwlu to miejscówka może i fajna tyle że wieczorem komary mogą nas zgryźć.

Siedzi może i fajnie ale praktyczne to to nie zawsze jest. 3 miski olejowe poświęciłem. Ze starego silbika tskże wykręciłem miche w razie czego.

Kiedy następny spot?? Może niedziela za dwa tygodnie ale w porze przyzwoitej bo wczoraj do późna siedzieliśmy. Co byście powiedzieli na spot 01.09.13 o godz np 18 na parkingu tesco na milczańskiej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spocik jak najbardziej udany i coraz wiecej ludzi sie budzi na tym forum :) ja wczoraj nie cykalem zdjec bo nie mialem weny do tego :/ a co do nastepnego spota to ja nie moge sie okreslic na chwile obecna bo nie wiem jak w robocie bedzie grafik wygladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge w nastepny weekend a potem odpiero w połowie wrzesnia bo chorwacja na mnie czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Chociwel to trzeba sie na soote jakas po obiadku umówic zeby widno było

---------- Post dopisany 17-08-2013 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 16:25 ----------

chłopy kiedy spocisz jakiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...