Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że zdaje sobie z tego sprawę. Tylko ja mam normalny samochód do codziennej jazdy, a nie sportowóz, którego 80% wartości to tuning

a to tez prawda , a ty wsiadasz pakujesz dzieci i zonę na wakacje i dalej jesteś szybki , i dlatego to auta takie fajne.

Co to za sztuka miec szybkie auto jak z orginalu zostało 20 % ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mam ochote kupić np 50 polonezów na giełdzie, wsiadać w kasku i stroju odpowiednim.. i jeździć po mieście i eliminować baranów, którzy przejeżdzają na czerwonym.. wymuszają pierwszeństwo, zapominają o kierunkowskazach na rondzie.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mam ochote kupić np 50 polonezów na giełdzie, wsiadać w kasku i stroju odpowiednim.. i jeździć po mieście i eliminować baranów, którzy przejeżdzają na czerwonym.. wymuszają pierwszeństwo, zapominają o kierunkowskazach na rondzie.. :gwizdanie:

podoba mi się twój pomysł :good: szczególnie z baranami na rondach bez kierunków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co sie napinac. moze zbyt optymistycznie odczytuje intencje, ale chyba koledze chodzi o to zeby sprawdzic co jakie auto potrafi. od jednego dostanie po pupie a drugiego złoi. czy od tego ma mu cos mieknac lub nie? :gwizdanie: jezeli ma normalne podjescie do tematu to nie sądze...

chyba nikt normalny nie twierdzi ze ma najszybsze auto na siwecie a chec porownania to jeszcze nie napinanie sie...

ja mam ubaw zarowno jak objade jakiegos tunningowanego civica taki sam jak np ostatnio koles w dlubnietym subaru odjechal ode mnie w takim tempie jakbym mial z 90koni a nie 230... :polew:

i wcale z tego powodu nie udaje na nastepnych swiatlach ze go nie widze i sie wcale nie staralem.

jak ktos chce sie na powaznie scigac to niech jedzie na cwierc mili a starty i testy na trasie sa dla zabawy i tak trzeba to przyjmowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA :good:

mam identyczne podejście, co więcej to tylko sprawdzian możlwości auta, a nawet nie auta a silnika.

Inaczej sprawa się ma gdy faktycznie sprawdzamy siebie jako kierowce, rzecz jasna na zamknietym obiekcie, wtedy miło poprawić sobie humor spuszczając łomot mocniejszym brykom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLO_GDA [/b] [/i] :good:

mam identyczne podejście, co więcej to tylko sprawdzian możlwości auta, a nawet nie auta a silnika.

Inaczej sprawa się ma gdy faktycznie sprawdzamy siebie jako kierowce, rzecz jasna na zamknietym obiekcie, wtedy miło poprawić sobie humor spuszczając łomot mocniejszym brykom

zdecydowanie :good:

KmK za miesiac bede w Krakowie , pamietaj ze tym razem ja stawiam :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze posty Kuredu to dopiero "mieknie mi rura"

Yamaha nie przejmuj sie, niektorzy tutaj robia z siebie drugich po Bogu, na glupote ludzka nie ma rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mam ochote kupić np 50 polonezów na giełdzie, wsiadać w kasku i stroju odpowiednim.. i jeździć po mieście i eliminować baranów, którzy przejeżdzają na czerwonym.. wymuszają pierwszeństwo, zapominają o kierunkowskazach na rondzie.. :gwizdanie:

:good: :good: :good: JEST nas dwóch :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mam ochote kupić np 50 polonezów na giełdzie, wsiadać w kasku i stroju odpowiednim.. i jeździć po mieście i eliminować baranów, którzy przejeżdzają na czerwonym.. wymuszają pierwszeństwo, zapominają o kierunkowskazach na rondzie.. :gwizdanie:

Sory ale nie myślisz że zapier...jąc 250km/h na autostradzie lub też nie , nie stwarzasz większego zagrożenia niż ten który nie wrzuca kierunków na rondzie? :gwizdanie:

Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem, że kompressor? uznane formy robią takie mody, non problem

widzę, że nie załapałeś mojego wcześniejszego posta, to s4 nie ma kompressora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w B8 jest opcja doświetlenia zakrętów ? chodzi mi to czy halogen się dodatkowo świeci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokolnh musisz się trochę doszkolić :)

typ 6-cylindrowy silnik benzynowy w układzie V, z bezpośrednim wtryskiem i mechaniczną sprężarką doładowującą

pojemność 2995 cm3

Moc kW (KM) / obr./min. 245 (333)/5500-7000

Moment Nm / obr./min. 440/2900-5300

to dane ze strony Audi, BTW na pierwszej stronie jest fotka silnika i kompressor jest pod osłoną na górze silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...