Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywke

Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywka

Opublikowano
  • Autor

Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywke

Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywka

Była zasyfiona pompa paliwa. Auto jedzie ale jak czorny stwierdził jeszcze nie tak jak powinno. Ale już przemieszcza się szybciej od tdi:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

jakie logi masz żeby spojrzeć ?

Opublikowano

Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywke

Można było odłączyć przeplywke i sie przejechać. Jak nie bedzie przerywać to przeplywka

Była zasyfiona pompa paliwa. Auto jedzie ale jak czorny stwierdził jeszcze nie tak jak powinno. Ale już przemieszcza się szybciej od tdi:decayed:

Tapnięte z SGS5

zależy jakiego tdi :decayed:

Opublikowano

literówka miało być sdi :decayed:

Opublikowano

Jeździ to to już? ?

Opublikowano

Jeździ to to już? ?

prawie, klątwa alt, aktualnie ecu u tunera, wywalenie dwóch tylnych sond(USA)

Edytowane przez czorny_07

Opublikowano

Jeździ to to już? ?

prawie, klątwa alt, aktualnie ecu u tunera, wywalenie dwóch tylnych sond(USA)

O kurna:) ALT mnie ciągle zaskakuje :)

Opublikowano
  • Autor

Jeździ to to już? ?

Narazie tylko wk***ia właściciela

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak temat??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeździ już czy wepchane do rzeki?

Opublikowano
  • Autor

Jeździ już czy wepchane do rzeki?

Jezdzi w środę odbiór :banan::banan: Pedał gazu od dawcy silnika rozwiązał temat :wink: Tylko 450km do domu na letniej gumie :facepalm:

Opublikowano

Skombinuj jakieś zimówki chociaż na trasę bo się nie nacieszysz za długo :kwasny:

Opublikowano

Da rade ma już quattro :D

Opublikowano

drogi sa przeciez suche nie przesadzajcie ;) ma byc 5st :)

dobrze ze wreszcie ogarniete

Opublikowano

A myslalem, ze odpusciles temat i tak blisko konca zrezygnowales, bo tu taka cisza. ;)

Opublikowano
  • Autor

A myslalem, ze odpusciles temat i tak blisko konca zrezygnowales, bo tu taka cisza. ;)

No co Ty nie było opcji odwrotu bo już dawno ALT sprzdałem :grin: czorny robił to pierwszy raz i żeby nie ta akcja z pedałem gazu o której nie mógł wiedzieć to pełna profeska :naughty:

Teraz tylko zarzucę zimówki i czekam na śnieg chociaż sucz i na mokrym pewnie zdrowo będzie się ślizgać :decayed: Co więcej auto ma już założoną pompę paliwa od esy 4,7bar tak w razie jakbym jednak zgłupiał do reszty i modził dalej :decayed:

Opublikowano

Najważniejsze że juz wszystko gra i buczy :D

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Pedał gazu od dawcy silnika rozwiązał temat

a nie mowilem?

Opublikowano

Co więcej auto ma już założoną pompę paliwa od esy 4,7bar tak w razie jakbym jednak zgłupiał do reszty i modził dalej
No to szybko będzie więcej koxu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.