Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie potrzebujesz kable ?

Wiązkę najlepiej całą żeby nie kombinować(kupiłem ale chyba nie dojdzie :decayed: ) i do zbiornika pod quattro paliwowe 2szt. Reszta to już kosmetyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Też SWAPuje 2.7T do B6 auto juz w sumie jezdzi ale mam problem z puszka filtra powietrza. Mam puszke od 3.0l i nie wystarcza mi tej rury która łączy filtr z Y. Rura od 3.0 jest mocno za krotka a od 2.7 brakuje jeszcze ze 5cm. Mam puszke od 2.7 z wzmacniaczami ale nie wchodzi przez Bixenony na swoje miejsce...

Widziałem w necie ze ludzie jakos zakładają ory puszke bo niechce stożka.

I teraz jeszcze pytanko do adminów, mam jeszcze kilka pytan na temat ogarniecia tego swapa do konca ale nie mam pojęcia w jakim podforum napisac zeby bylo dobrze, naprowadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Też SWAPuje 2.7T do B6 auto juz w sumie jezdzi ale mam problem z puszka filtra powietrza. Mam puszke od 3.0l i nie wystarcza mi tej rury która łączy filtr z Y. Rura od 3.0 jest mocno za krotka a od 2.7 brakuje jeszcze ze 5cm. Mam puszke od 2.7 z wzmacniaczami ale nie wchodzi przez Bixenony na swoje miejsce...

Widziałem w necie ze ludzie jakos zakładają ory puszke bo niechce stożka.

I teraz jeszcze pytanko do adminów, mam jeszcze kilka pytan na temat ogarniecia tego swapa do konca ale nie mam pojęcia w jakim podforum napisac zeby bylo dobrze, naprowadzicie ?

Jaki miałeś motor wcześniej? pas zmieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie motor 3.0 a więc bez wiekszych problemów, pas ori troche porezany. Abs i reszta chodzi, auto jezdzi ale potrzebuje dopieszczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozkminicie uklad abs/asr/esp po przekladce?

W większośći przypadków tylko kodowanie wystarczy na q :wink:

996c6dee75b014327b4c1226fe162e30.jpga434a95c06c7d86498a01f900a2b475e.jpgbc94152e78f20989f216a42ce915b59f.jpg

Narazie tyle. Czekamy na zbiornik i będzie montaż całości:hi:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozkminicie uklad abs/asr/esp po przekladce?

W większośći przypadków tylko kodowanie wystarczy na q :wink:

996c6dee75b014327b4c1226fe162e30.jpga434a95c06c7d86498a01f900a2b475e.jpgbc94152e78f20989f216a42ce915b59f.jpg

Narazie tyle. Czekamy na zbiornik i będzie montaż całości:hi:

Tapnięte z SGS5

Weź wpłać Czornemu jakąś większą zaliczkę, żeby sobie w końcu deski na kanał kupił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle sie dzieje,jak to fajnie ze w nowszych autach jest wiekszosc p&p.W moim starym mk1 golfie bylo duzo rzezby zeby zapodac 4x4,widze ze zima bedzie dla ciebie zabawa w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...