Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aaaa to jeszcze inne miejsce:wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To znaczy ,że o Pawliku słyszałem to samo co Ty...

Opublikowano

Witam można gdzieś obejrzeć nowy nabytek tą s4 będziesz gdzieś jeszcze latał po Puławach?

Opublikowano
  • Autor
Witam można gdzieś obejrzeć nowy nabytek tą s4 będziesz gdzieś jeszcze latał po Puławach?

zajrzyj do sklepu motoryzacyjnego na Partyzantów a na pewno właściciel Ci pokarze s4:decayed:

Opublikowano

to i ja, obejrze, jak wroce do pulaw - mieszkalem na bema :D

Opublikowano
  • Autor
to i ja, obejrze, jak wroce do pulaw - mieszkalem na bema :D

a jeźdzta wszystkie:grin: a na spota to żaden nie zawita:facepalm: .... bo w sumie nie ma.... spotów:kwasny::decayed:

Opublikowano

bedzie ktos w tesco? szukam perełki winter:naughty: i niewiem czy tam juz zawitała

Opublikowano
  • Autor
bedzie ktos w tesco? szukam perełki winter:naughty: i niewiem czy tam juz zawitała

:grin: kiedys bede

przeca masz tesco u siebie

Opublikowano

a h*j z tym teskiem to namiastka marketu:thumbdown: teraz w dęblinie otowrzyli taka sama filie

Opublikowano

Troche sie nie było na forum siema wszystkim:D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Troche sie nie było na forum siema wszystkim:D

:grin:a no, twoje auto widuje pod kinem, sprzedane, żona, kochanka, mama, teściowa ujeżdza?:decayed:

Opublikowano

paput, kiedy na spota mam zawitać jak:

- nie mam jeszcze auta :P

- spoty organizowane są w ndz, a wtedy wracam do Wrocławia?:P

Opublikowano

do roboty smigam :D pod neonetem stoi praktycznie zawsze w godzinach 9-18 :P(jakbyś ktoś chciał popatrzec na laleczke hehe na spocie sie pochwale 2 din juz z ponad pół roku temu, wlasnorecznie dociety tunel klimatronic itp:P chyba ze ma ktoś ochote dzisiaj poleciec gdzies bokiem w godzinach wieczornych kolo 19:) i pytanie jakby ktoś wiedział o jakiś good yearach gripach 8 używki albo nówki tanio kupie:) 2 sztuki(195/65/15)

Opublikowano
  • Autor
paput, kiedy na spota mam zawitać jak:

- nie mam jeszcze auta :P

- spoty organizowane są w ndz, a wtedy wracam do Wrocławia?:P

odkujesz sie we Wrocku to kupisz a4 i kiedys podjedziesz w rodzinne strony to może przypadkiem będzie spot:grin:

bo na razie nie ma spotów, nawet w niedzielę

Opublikowano

we wro 7miesiecy jeszcze, a potem kij wie gdzie wyladuje, a4 stoi teraz pod znakiem zapytania, bo nie wiem czy nie bede polowal na cos innego z serii VAG

Opublikowano

Służba nie drużba:grin:

Wiem coś o tym:whistling:

Opublikowano
Służba nie drużba:grin:

Wiem coś o tym:whistling:

poszlo pw

Opublikowano

Pany gdzie w puławach znajde jakis sesnownyt sklep ze spodniami jeansowymi, musze cos sobie kupić do sylwka, a w tych rykach to jakaś tragedia, a z alegro juz nie chce zamawiać, kiedys był sklep firmowy wrangler/lee, chodzi mi o coś takiego tyle że w cenach do przyjecia, bo tam to pamietam 100% przebitki było wzgledem cen alegro:thumbdown:

Opublikowano

z tego co pamietam, to ten sklep chyba jest jeszcze. Na uk Piłsudskiego, a tak to yeti i okolice? Albo galeria zielona? Ale to juz z cenami trzeba sie liczyc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.