Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewny ale: Lublin, godz 19 obok Tesco czarne B6 nr LU..... przyciemnione szyby, chromowane lusterka, 1,9TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyje to to to, stało porzucone w sobotę pod Biedroną w Lubartowie :cool1:

dsc00488abc.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozrdro dla pana w audi a4 b6 avant z naklejka tune up i ramkami klubowymi na belgijskich blachach.....Ladnie popierdzielal okolo 4 rano na obwodnicy brukseli okolo 2 paczek w deszcz....troszke sie z toba podraznilem ale pozdro dla wlasciciela fajna furka :hi: moze ktos zna bo szukam na forum ale to jest jak igla w stogu siana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę około 19 w Radzyniu Podlaskim na parkingu pod tesco widziane czarne b7 sedan, z klubową ramką z tyłu, naklejką dynosftu na klapie i czterema rurami. Nawet na zaciskach hamulcowych było chyba logo dynosoftu. Piękna furka! Pozdrawiam

:blink: Będę polował :D Jakie tablice rej.? LRA? :mysli:

A no i żeby nie było OT dzisiaj widziany "żelkowóz" czyli fura kamilos_zelo hyhy i furka kolegi hubipl9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czornej b6ki, z którą potrąbiliśmy sobie dziś na Hallera przed 18-tą :hi:

PS, szałowo wygląda ta Twoja s-ka :cool1:

Pozdrawiam również :hi: dobrze że zobaczyłem tą małą nalepę na klapie z tyłu bo z ramkami u Was we Wrocławiu kiepsko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozrdro dla pana w audi a4 b6 avant z naklejka tune up i ramkami klubowymi na belgijskich blachach.....Ladnie popierdzielal okolo 4 rano na obwodnicy brukseli okolo 2 paczek w deszcz....troszke sie z toba podraznilem ale pozdro dla wlasciciela fajna furka :hi: moze ktos zna bo szukam na forum ale to jest jak igla w stogu siana

...tak to ja... :hi:

myślałem że nigdy się w tym temacie nie znajdę a jednak się udało... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę około 19 w Radzyniu Podlaskim na parkingu pod tesco widziane czarne b7 sedan, z klubową ramką z tyłu, naklejką dynosftu na klapie i czterema rurami. Nawet na zaciskach hamulcowych było chyba logo dynosoftu. Piękna furka! Pozdrawiam

:blink: Będę polował :D Jakie tablice rej.? LRA? :mysli:

A no i żeby nie było OT dzisiaj widziany "żelkowóz" czyli fura kamilos_zelo hyhy i furka kolegi hubipl9 ;)

Furka identyczna jak auto Patroxa, jednak tablice byly z Lublina... Widziałem też, że na LRA lata czarne s4 b8 avant, ale raczej do klubu nie należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje to to to, stało porzucone w sobotę pod Biedroną w Lubartowie :cool1:

dsc00488abc.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

Moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka identyczna jak auto Patroxa, jednak tablice byly z Lublina... Widziałem też, że na LRA lata czarne s4 b8 avant, ale raczej do klubu nie należy

LU powiadasz :mysli: Trzeba hugo pytać, może on kojarzy B7 od dyno z ramką :mysli:

A S4 B8 zgadza się :good: Jest już jakiś czas, ale szczerze... zawsze upiertolona po sam dach i brzydkie alu :decayed: szału nie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny ale: Lublin, godz 19 obok Tesco czarne B6 nr LU..... przyciemnione szyby, chromowane lusterka, 1,9TDI

tez go widzialem pare razy pod tesco ale on chyba nie jest z klubu bo nie widzialem u niego zadnych naklejek ani ramek a furke ma ladnie zrobiona :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam użytkownika B5 Avant, rej. GTC z charakterystycznym motorem na klapie ;) Od Tczewa do obwodnicy trójmiejskiej się za tobą ciągnąłem dzisiaj ;) Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje to to to, stało porzucone w sobotę pod Biedroną w Lubartowie :cool1:

dsc00488abc.jpg

By mrkolkov at 2010-08-23

Moje :)

czekaliśmy na Ciebie z Moskalem i Poźkiem, ale widać pochłonął Cię Biedronkowy szał zakupów :kox:

Pozdro i do zobaczenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czornej b6ki, z którą potrąbiliśmy sobie dziś na Hallera przed 18-tą :hi:

PS, szałowo wygląda ta Twoja s-ka :cool1:

Pozdrawiam również :hi: dobrze że zobaczyłem tą małą nalepę na klapie z tyłu bo z ramkami u Was we Wrocławiu kiepsko :naughty:

Klubowicze zawsze czujni na swoich współbratów i swojego wypatrzą nawet po naklejce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...