Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto parkuje bardzo czesto zieloną a4 b5 polift na Politechnice Koszalinskiej ul. Racławicka ? :) sedan.. srebrne ramki wokół szyb.. przyciemniane szybki, tablice klubowe i naklejka :wink4:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla kierowcy Czarnej A4-ki Avant klubowe ramki przykukane rej. WOS**** widzianego dzisiaj na Ul.Spacerowej :hi:

Dzięki kolego to moja furmanka :decayed:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

w zeszla niedziele na stacji Lukoil w Piasecznie spotkalem bialego sedana, B5, klekot z ramkami klubowymi (nr chyba SE XXXXX)

z tylu dziecko w foteliku

ja bylem yarisem zony

pozdrawiam:)

Opublikowano

A przypadkiem może ESXXXX:) reszta pasi :) kolor to kość słoniowa (według mnie :polew:)

Pozdro :) i do zobaczenia;)

Opublikowano

W sobotę około 19 w Radzyniu Podlaskim na parkingu pod tesco widziane czarne b7 sedan, z klubową ramką z tyłu, naklejką dynosftu na klapie i czterema rurami. Nawet na zaciskach hamulcowych było chyba logo dynosoftu. Piękna furka! Pozdrawiam

No i już wiem :good: Tzn. nie wiem jaki kolega ma nick na forum, ale kojarzę :wink4: Kiedyś miał B6 w avancie, też upolowane w LRA z ramkami klubowymi. Kilka dni temu upolowałem to B7 co opisałeś wyżej :wink4:

Furka kox :kox: Pieknie się prezentuje. Do tego jeszcze ma ledy tył podobne do ori :good: Piękna :good: Szkoda, że na forum nie zaprezentował :)

Auto jak najbardziej jest zaprezentowane na forum , to byla fura Patroxa btw ktorego pozdrawiam. A musisz mnie z kims mylic bo wczesniej nie mialem B6 tylko B7 w avancie i na blachach lubelskich. A ledy niestety sie skichaly. Pozdro

Opublikowano

Dziś w Żaganiu widziany ciemny B7 o blachach FZG44..

stałeś na ulicy przy aquaparku :)

Pozdrowienia dla właściciela

Opublikowano

Dzisiaj na Grota-Roweckiego srebrny sedanik na WWY lub WWL, klubowe rameczki i do tego mnie obtrabil :kox: Pozdrawiam Kolege :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj na Grota-Roweckiego srebrny sedanik na WWY lub WWL, klubowe rameczki i do tego mnie obtrabil :kox: Pozdrawiam Kolege :decayed:

Pozdrawiam i ja :hi:

Opublikowano

Dzisiaj na Grota-Roweckiego srebrny sedanik na WWY lub WWL, klubowe rameczki i do tego mnie obtrabil :kox: Pozdrawiam Kolege :decayed:

Pozdrawiam i ja :hi:

To smigales avantem?! :blink: Wydawalo mi sie ze sedanem, nie ma to jak jechac zaspany do roboty :naughty:

Opublikowano

dzis bajk spotkany... na przasnyskiej pod autem :polew:

Opublikowano

A przypadkiem może ESXXXX:) reszta pasi :) kolor to kość słoniowa (według mnie :polew:)

Pozdro :) i do zobaczenia;)

racja :)

pozdrawiam :)

Opublikowano

dzis bajk spotkany... na przasnyskiej pod autem :polew:

:decayed: :decayed: :polew:

Opublikowano

nie ma to jak jechac zaspany do roboty :naughty

Jechałem srebrnym sedanem B5 na WWY :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj widziałem srebrne, klubowe(ramki, naklejki) B6 sedan kolo Amicusa na Chroscickiego(Wawa Włochy). Kto to?

Opublikowano

nie ma to jak jechac zaspany do roboty :naughty

Jechałem srebrnym sedanem B5 na WWY :gwizdanie:

To jednak dobrze widzialem :decayed: Jeszcze raz pozdrawiam.

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika A4 B5 w sedanie(z tyłu naklejeczka a4 klub polska) na blachach NOS widzianego dziś około 15:20 na trasie Olsztyn- Ostróda . :):wink4:

Opublikowano

Pozdrawiam czarnego avanta B6 z ramkami klubu KRA który zatrzymał się w Szczytnie na stacji orlen w piątek. Chciałem podejść i zagadać ale widziałem że się spieszy. Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj o 14:15 we Wrocławiu czerwona A4 B5 w avancie DSR z klubowymi ramkami jeśli mnie oczy nie myliły :hi:

Opublikowano

:hi:

pozdrawiania dla korownika ciemnego sedanika b6 na blachach LLB .... na ul.Hirszfelda 11

pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrawiam właściciela srebrnej B6 na WOS widzianej wczoraj na krajowej 8 na wysokości Wyszkowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.