Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj widziane dwie furmanki b6 avant pod Castoramą Jerozolimskie/Popularna

Czarna WT i srebrna KGR czy jakoś tak

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś ciemne b5 w sedanie GD widziane w Bytowie

o ile dobrze zauważyłam ramki były pozdr

Opublikowano
Wczoraj po 11 czarne B5 sedan spotkane na wlocie do Grodziska od strony A2 EPI**** klubowe ramki

Pozdrawiam kierownika :hi:

to mój to mój ja tam pedziłem:banan:

również pozdrawiam i nie widziałem cie zapatrzony w GPS byłem :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla Klubowiczki lub Klubowicza srebrnego avanta który stał na Drewnowskiej przed mostem o 13/45 :hi:

Opublikowano
Pozdrowienia dla Klubowiczki lub Klubowicza srebrnego avanta który stał na Drewnowskiej przed mostem o 13/45 :hi:

jak ciemne lapmki z przodu to ja bylem :)

Opublikowano
Pozdrowienia dla Klubowiczki lub Klubowicza srebrnego avanta który stał na Drewnowskiej przed mostem o 13/45 :hi:

jak ciemne lapmki z przodu to ja bylem :)

i

nie zwróciłem uwag czy lampki ciemne były,ale z tylu na klapie była klubowa naklejka i ramki

Opublikowano

Kogo to widziałem przed rondem w kolbieli B6 sedan czarny rejstracja WOT ;)

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie gdz 15 skręcające w prawo ze spółdzielczości pracy czarne B5 z tyłu na ramce albo naklejka klubowa albo taka inna ramka. :hi:

Opublikowano

dziś autostrada A4 stacja Lotos kolega chyba był w MC donaldzie.ramki klubowe.DW 070G....pozdrawiam.:hi:

Opublikowano

A to my się kolego widzieliśmy przed rondem:)

Kogo to widziałem przed rondem w kolbieli B6 sedan czarny rejstracja WOT ;)
Opublikowano

Kogo widziałem na parkingu przy szkole WSCIL w warszawie? Czarny sedan B6 rej. WX z ramkami klubowymi

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Opublikowano
A to my się kolego widzieliśmy przed rondem:)
Kogo to widziałem przed rondem w kolbieli B6 sedan czarny rejstracja WOT ;)

no i wszystko jasne :thumbup1:

Opublikowano
Kogo widziałem na parkingu przy szkole WSCIL w warszawie? Czarny sedan B6 rej. WX z ramkami klubowymi

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

mnie kolego widziałeś, a Twoja nie stała na tyłach szkoły?

pzdr

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z pomaranczowej B5 1.8TQ, widzieliśmy się w Toruniu na Konopnickiej.

Opublikowano

pozdro dla kolegi szarej b6 sedan na blachach EWE.... widziany kilka razy w Pępowie:)

Opublikowano

Dziś na Głębockiej mignęły mi się klubowe ramki ale nawet koloru auta nie pamiętam :decayed:

Opublikowano
Kogo widziałem na parkingu przy szkole WSCIL w warszawie? Czarny sedan B6 rej. WX z ramkami klubowymi

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

mnie kolego widziałeś, a Twoja nie stała na tyłach szkoły?

pzdr

dokładnie, moja stała na tyłach szkoły :wink: jeszcze bez ramek ale już nie długo :decayed:

pozdrawiam

Opublikowano

w sobote widzialem czarna b5 pod mcdonaldem kolo pestki w poznaniu godny felunek miala i gwincik i tablice klubowe osuszalem wtedy moja srebrna strzale po bezdotyku:)P

Opublikowano
Dziś na Głębockiej mignęły mi się klubowe ramki ale nawet koloru auta nie pamiętam :decayed:

Może mnie widziales ;) W którym miejscu,bo nawet nie zauważyłem.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Dziś na Głębockiej mignęły mi się klubowe ramki ale nawet koloru auta nie pamiętam :decayed:

Może mnie widziales ;) W którym miejscu,bo nawet nie zauważyłem.

wysłane za pomocą tapki

Środkowy pas w kierunku CH Targówek tuż za skrzyżowaniem z Kondratowicza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.