Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na spot nie doleciałeś :bicz2:

chłopie , oddaja mi mieszkanie pod koniec wrzesnia , jezdze kupowac/rozgladac sie za meblami itp, itd, zarobiony jestem jak ch..j , napewno bede za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tamtedy leciałem o tej porze ale nie mam oznaczeń na klapie chyba ze po czymś innym poznałeś ze to 1.8.

mrygalem Ci długimi i a Ty mi awaryjnymi ... :mysli:

a poznalem ze to 1.8 po tym ze jak wyprzedzales te dwa Tiry [powiniennes pamietac, siedzialem Ci na zderzaku] to strasznie wolno Ci to szlo .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tamtedy leciałem o tej porze ale nie mam oznaczeń na klapie chyba ze po czymś innym poznałeś ze to 1.8.

mrygalem Ci długimi i a Ty mi awaryjnymi ... :mysli:

a poznalem ze to 1.8 po tym ze jak wyprzedzales te dwa Tiry [powiniennes pamietac, siedzialem Ci na zderzaku] to strasznie wolno Ci to szlo .... :polew:

Pchi tam , to napewno nie ja , kiedy naklejki odbierzesz gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tamtedy leciałem o tej porze ale nie mam oznaczeń na klapie chyba ze po czymś innym poznałeś ze to 1.8.

mrygalem Ci długimi i a Ty mi awaryjnymi ... :mysli:

a poznalem ze to 1.8 po tym ze jak wyprzedzales te dwa Tiry [powiniennes pamietac, siedzialem Ci na zderzaku] to strasznie wolno Ci to szlo .... :polew:

Pchi tam , to napewno nie ja , kiedy naklejki odbierzesz gościu

Ty,Ty ... skrecales w Krakowska w lewo ... :wink4:

w sumie moglem odebrac jak stalismy na swiatlach .... ale nie pomyslalem o tym ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty,Ty ... skrecales w Krakowska w lewo ... :wink4:

w sumie moglem odebrac jak stalismy na swiatlach .... ale nie pomyslalem o tym ....

to napewno nie ja, bo ja o tej porze jechałem do Grodziska Mazowieckiego pomierzyc mieszkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Krakowie koło 11 godziny nie wiem na jakiej ulicy bo nie znam Krakowa :) kierowca srebrnego sedana 1.8T najpierw mnie wyprzedził i mrugał kierunkami, później ładnie się uśmiechał jak patrzyłem :naughty: Ramek nie było. Ktoś stąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy zielonej B5 1.9tdi, z naklejką klubową z rejestracja LWL XXXX

spotkanego dzisiaj przed siódmą przy PKP kasprzaka, ładnie się prezentuje na tych felach od eski :good:

Chyba kojarzę :) Widziałem jakąś B5 na tablicach LBI XXXX - nie wiedziałem, że jesteś z klubu. Szkoda, że nie mrygnąłeś (machnąłeś) :gwizdanie: Do następnego :good: Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu w piątek B6 sedan z rameczkami klubowymi. Leciałem do Gdańska.

Pozdrowienia dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatek 15 sierpien godzina okolo hmm 13-14 srebrny avant z rejstarcja PO XXXXX ,ramki klubowe, droga miedzy swieradowem a szklarska poreba?:D ktoz to?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z zielonej B5 LWL**** z naklejeczką 3D na klapie :good: stojacego dziś ok 15:30 w korku na Toruńskiej w stronę Bródna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z zielonej B5 LWL**** z naklejeczką 3D na klapie :good: stojacego dziś ok 15:30 w korku na Toruńskiej w stronę Bródna :)

To znowu ja :decayed: Widziałem Cię (granatowy avant?), ale chyba nie miałeś żadnego oznakowania klubowego :mysli: Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla kierownika Czarnej B5, z rameczkami klubowymi mijanej przedwczoraj na rondzie w Nadarzynie o 17.15 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z zielonej B5 LWL**** z naklejeczką 3D na klapie :good: stojacego dziś ok 15:30 w korku na Toruńskiej w stronę Bródna :)

To znowu ja :decayed: Widziałem Cię (granatowy avant?), ale chyba nie miałeś żadnego oznakowania klubowego :mysli: Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu :good:

Zgadza się, mam granatowego avanta (mam też naklejeczkę na klapie), ale wczoraj widziałem Cię z zielonego Clio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla solarka , natknąłem sie na ciebie przy ul. Zdrowej na Wilanowie , pracujesz tam??? włożyłem ci kartke za szybe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że miało być tylko opisane spotkanie klubowe ale takich bryk nie widuje się codziennie.

Dziś ok.12.55,Bytom ul.Narutowicza przy stadionie:czarny RS6 C5 sedan.Z delikatnym spojlerem.Blachy 00 ..... .Może ktoś zna szczęśliwego posiadacza tej maszynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla C Mile na drodze do Lublina w dniu 28.08.2008

Miło się rozmawiało na radyjku :)

P.S

Graty za kolejene mody w RS-sie :D:D

Prawdziwy pocisk na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...