Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj chwilę po 17 na Racławickiej w stronę Żwirek czarny sedan b6 z klubowymi ramkami WI .....

pozdro dla kierownika :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kokos ustrzelony dziś w Brwinowie przy kościele o 13:20

zdjcie0091ts.jpg

Pozdrawiam :hi:

Sqizzy napotkany w Brwinowie na Żwirki Wigury przed 14

Pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie koło OBI na Zwycięskiej ,około 13 20 Niebieski avant tablice klubowe.Pozdrowienia dla kierownika

Opublikowano

dzisiaj chwilę po 9 rano na Górczewskiej w stronę bemowa szary (stalowy) sedan b6 WY 99..., ramki klubowe i dwa wyciory z tyłu :wink:

pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

Dzisiaj ze 20 minut temu, czarne B6 sedan 1.9 quattro, na Rydza skręciło potem w Przybyszewskiego, spotkaliśmy się najpierw na światłach przy Broniewskiego potem skręcałem za Tobą w Przybysza, ja odbiłem na Shella a ty poleciałeś prosto.

ELxx6FL :wink:

Pozdrawiam zamyślonego w czapeczce białej :)

Opublikowano

Dzisiaj mijany na wyjeździe z reala w Lublinie granatowy avant b5 LKS... Naklejka b5 batalion i ramki klubowe. Pozdrawiam, para była tak zagadana, że pewnie mnie nie zauważyli :decayed:

Opublikowano
8eef0104d32d.jpg
Opublikowano

Pozdro dla kierownika B5 WM 942** widziany dziś w południe na parkingu pod cerfurem w mińsku maz, klubowa naklejeczka na masce i rameczka "Wal śmiało i tak ty płacisz " :kox:

Opublikowano

pozdro dla kierownika audi a4 b6 w sedanie nr rej LBL z ramkami klubowymi , widziany w Jarosławiu o godzinie 22-30 na stacji benzynowej Statoil , stał tuż za mną :)) , póżniej pojechałeś stronę Ukrainy , jeszcze raz pozdro dla kierownika:hi:

Opublikowano

W niedzielę w Nowej Karczmie granatowe poliftowe b5, ramki tylko z tyłu :)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Wczoraj w Zabrzu , okolice ul.Kowalskiej na parkingu "za płotem" miedzy blokami ustrzelone granatowe B5 o nr SZ...... w sedanie , pozdro

Opublikowano

Pozdrawiam kolege z Czarnego avanta na LLE :) Jechaliśmy z tesco ostatnio razem i na światłach mnie pobrałes :) Masz 2.8 Ja tylko 1.8 wiec nawet nie wciskałem gazu hehe :) Pozdrawiam :)

Opublikowano

szare b6 1,9TDi LU 303XX ramka klubowa tylko z tyłu dziś przed 14 na Jana Pawła II w stronę Diamentowej, kierowca włos przyprószony siwizną

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę który dziś jechał Mickiewicza, w stronę Retkini o 10 tej EL-5_6FL

Czyje B5 srebrne parkuje przy dworcu Łódź Kaliska,od stadionu. Pozdrawiam

Opublikowano

Buba namierzony dziś w serwisie u Marcin&Mariusz :whistling:

No i 200 stron pękło :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj ze 20 minut temu, czarne B6 sedan 1.9 quattro, na Rydza skręciło potem w Przybyszewskiego, spotkaliśmy się najpierw na światłach przy Broniewskiego potem skręcałem za Tobą w Przybysza, ja odbiłem na Shella a ty poleciałeś prosto.

ELxx6FL :wink:

Pozdrawiam zamyślonego w czapeczce białej :)

Pozdrawiam,pozdrawiam :gicior:

Rzeczywiście coś się zamuliłem tego dnia że Cię nie spostrzegłem :doh:

Pozdrawiam kolegę który dziś jechał Mickiewicza, w stronę Retkini o 10 tej EL-5_6FL

Czyje B5 srebrne parkuje przy dworcu Łódź Kaliska,od stadionu. Pozdrawiam

Pozdrawiam również :thumbup1:

Opublikowano

Wczoraj jechałem Etiudy Rewolucyjnej za srebrną B6 w Avancie na WRA, nie było jak wyprzedzić :(

Opublikowano
Buba namierzony dziś w serwisie u Marcin&Mariusz :whistling:

No i 200 stron pękło :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Czarne B7 avant 1.9tdi blachy GD widziane na parkingu na Kościuszki :decayed:

Opublikowano

dzisiaj w Bydgoszczy na ulicy Fordońskiej widziany ciemny avant B5, przedni zderzak S4 + bra na masce. na tylnej szybie kilka naklejek m.in. DOPE. rejestracja GBY NF74, to ktoś od nas?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.