Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwila widziane na drodze blonie pruszkow: czarne b6 sedan na xenonie z klubowymi ramkami rejestracje wor, jechales w kierunku blonia, kilometr dalej b5 avant czarne na bialych alusiach na wgm tez jechales w kierunku blonia, i w pruszkowie na rondzie przed wiaduktem widziane zielone b5 sedan na wpr na ladnej feldze i xenonie. Ja jechalem bialym lt 35, pozdro dla kierownikow :)

Wysłane z mojego LG-E610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziany koło galerii Copernicus w Toruniu czarny avant B5 na blachach inowrocławskich CIN 49241, który to, przyznać się :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morda Domin widziany na 7-mce w Załuskach:decayed: Jechałem oplem vectra i mnie zepchnał z pasa(znaczy kierowce):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla pary ze srebrnej A3 dzis kolo poludnia kilkadziesiat km od Wwy. Ostro podlane to wasze 1.9tdi :) Jest moc!!!

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 03.01 ok g. 17 na 8mce między Nadarzynem a Siestrzenią widziana niebieska (chyba eSa) B5 avant z emblematem turbo z prosiaka na tylnej klapie + ramki klubowe z rzucającymi się w oczy zegarami na desce. Jechałem za Tobą granatową golfiną naciskając na tylny zderzak (świadom tego co masz pod maską:decayed:) aż w końcu mi zjechałeś na prawy pas a ja wyprzedzając trąbnąłem Ci dwa razy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 03.01 ok g. 17 na 8mce między Nadarzynem a Siestrzenią widziana niebieska (chyba eSa) B5 avant z emblematem turbo z prosiaka na tylnej klapie + ramki klubowe z rzucającymi się w oczy zegarami na desce. Jechałem za Tobą granatową golfiną naciskając na tylny zderzak (świadom tego co masz pod maską:decayed:) aż w końcu mi zjechałeś na prawy pas a ja wyprzedzając trąbnąłem Ci dwa razy :wink:

No to ci powiem , ze pare c**jów dostałeś :grin::grin::grin::grin:

Jechałem ze śpiącym dzieckiem na fotelu pasażera :wink: Poza tym mam spalone EGT i auto teraz jezdzi na 0,4 bara :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 stycznia w Łodzi na tyłach urzędu miasta czarny sedan B5 zdaje się, KRA z naklejką klubową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto to dziś stał na Korotyńskiego w Wawie ok. 18tej?

pozdro dla kierownika lub kierowniczki :hi:

WP_20140108_017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem srebrne B5 Avant we wtorek 6 stycznia w TST na tamtejszych blachach 6 40 dokładnie, ja leciałem na wprost Ty w prawo w Wyszyńskiego mignąłem ale bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos dwa dni temu przed południem na parkingu przy Nysy Łuzyckiej w Opolu b5 ciemny sedan na remkach klubowych ERA 82P8 . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś południe. Na parkingu UTH Radom ul.Malczewskiego widziana srebrna B6 sedan z ramkami klubowymi. Tylny zderzak eslajn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla właściciela czarnego avanta s line na klubowych ramkach z blachami LKR stojącego dziś od rana pod WSEI w Lublinie, ładna sztuka:)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...